Zawód prawnika od dawna kojarzony jest z prestiżem i w związku z tym, cieszy się poważaniem oraz uznaniem społecznym. Wieloletni okres kształcenia i zdobywania pozycji zawodowej sprawia, że tylko nieliczni dostają się do tej elitarnej grupy zawodowej.

 

W umacnianiu tego wizerunku pomaga miejsce świadczenia usług prawniczych. W powszechnym mniemaniu, kancelarie to miejsca eleganckie, urządzone ze smakiem, często z meblami pochodzącymi z początku XX w., przypominające bardziej gabinet czy salon niż „chłodne” biuro. Zlokalizowane w centrum miasta, w odrestaurowanych kamienicach, stanowią swoistą wizytówkę kompetencji ich właścicieli.

 

Takim idealnym miejscem na otwarcie kancelarii prawnej będzie zapewne najnowsza inwestycja Moryson DevelopmentApartamenty Solna w Poznaniu.

 

Elegancki budynek wykończony cegłą klinkierową, nawiązujący kształtem do kamieniczek z nowojorskiego Manhattanu, przypadnie do gustu wielbicielom ciekawej architektury.

 

Usytuowany wzdłuż ulicy Solnej, w bliskim sąsiedztwie sądów (Sąd Okręgowy, Sąd Rejonowy) oraz Prokuratury Okręgowej, zaspokoi potrzeby zarówno tych poszukujących miejsca dla swojego biura prawnego, jak i do zamieszkania.

 

Przestronne i funkcjonalne apartamenty można łączyć ze sobą w ramach jednej kondygnacji, dzięki czemu z łatwością dostosują się do potrzeb nabywców.

 

Z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców i użytkowników, stworzono podziemny parking, który zapewni miejsca postojowe również dla klientów kancelarii. Dużą wagę przywiązano także do estetyki budynku. Zastosowane najwyższej klasy materiały wykończeniowe, widoczne nawet w najdrobniejszych szczegółach, podkreślają prestiżowy charakter inwestycji.