Planujesz zakup mieszkania na jednym z osiedli dewelopera Agrobex? Przed rezerwacją dopytaj w biurze sprzedaży o promocję, która pomoże Ci w urządzeniu Twojego nowego "M".

CZAS NA TANIE WYKAŃCZANIE, bo o tym programie mowa, to niebywała propozycja dla zainteresowanych mieszkaniami na Osiedlu Słonecznym w Szamotułach, Wilczak 20 w Poznaniu czy Radosna III w Zalasewie. Dzięki temu z tej niecodziennej oferty mogą skorzystać zarówno Ci, którzy preferują lokal w stolicy Wielkopolski, jak i stawiający na jej obrzeża.

Na czym polega program Czas na tanie wykańczanie? Pozwala on zaoszczędzić na sporym wydatku związanym z zakupem "M" - na jego aranżacji. Zainteresowani ofertą specjalną przy rezerwacji nowego „M” powinni zaznaczyć, iż są zainteresowani opcją wykończenia pod klucz w pakiecie standard. Taki pakiet na normalnych warunkach wiąże się z kosztem 500 zł/m2, natomiast w programie kwota ta zmniejsza się do zaledwie 200 zł/m2.

Szukając nowego lokum w Poznaniu, Szamotułach czy Zalasewie warto więc przyjrzeć się dokładnie ofercie Agrobexu. Poza licznymi atutami samych projektów, takimi jak wysoki standard wykonania, ciekawa lokalizacja oraz funkcjonalne układy "M", kusi również wspomniana promocja. Warto się pospieszyć, ponieważ jest ona ograniczona czasowo.