Kompleks domów w zabudowie szeregowej Rodzinne Komorniki, to jeden z projektów inwestora Sky Investments. Osiedle powstanie pod Poznaniem, w Komornikach przy ul. Pana Tadeusza. Jak informuje deweloper, na placu budowy właśnie rozpoczęły się pierwsze prace związane ze stawianiem obiektów. Zanim jednak wylano fundamenty oraz rozpoczęto stawianie ścian na I kondygnacji we wszystkich planowanych budynkach, pracownicy uprzątnęli teren inwestycji. Zgodnie z przyjętym harmonogramem pierwszych 48 domów z I etapu ma być gotowych w III kwartale przyszłego roku. Docelowo w ramach Rodzinnych Komornik ma powstać 106 nowoczesnych i przestronnych domów.

Oferowane przez Sky Investments lokale posiadają powierzchnię 79 m2, na której rozplanowano pomieszczenia odpowiadające potrzebom kilkuosobowej rodziny. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny będący doskonałym miejscem do wypoczynku, kuchnię oraz niewielką, lecz ustawną toaletę. Na piętrze natomiast znajdą się 3 sypialnie oraz rodzinna łazienka. Atutem tych propozycji jest podwójny ogródek oraz miejsce na aż 2 auta. W dalszych etapach deweloper planuje budowę nieco większych domów o metrażu 79 oraz 91m2.

Inwestor Rodzinnych Komornik podszedł kompleksowo do realizacji inwestycji, zadbał również o tereny pomiędzy budynkami. Drogi wewnętrzne zostaną wybrukowane, oświetlone, natomiast przy domach staną kosze na śmieci. Dzięki temu mieszkańcy osiedla będą mogli czuć się bezpiecznie i żyć w estetycznym otoczeniu. Takie „dodatki” sprawiają, że inwestycje realizowane pod miastem niczym nie odbiegają od tych, które powstają w centrum miasta.