Duda Development działa w branży nieruchomości od 1997 roku i może poszczycić się różnorodnym doświadczeniem oraz wysokim standardem obsługi klientów. Każdorazowo stawia na najnowocześniejsze rozwiązania i technologie, które pozwalają uzyskać satysfakcjonujące klientów standardy.

Spektrum działania firmy jest szerokie i obejmuje zarówno realizację projektów mieszkaniowych jak i komercyjnych, wynajem powierzchni biurowych i handlowych a także obrót gruntami, przeznaczonymi na szeroko pojętą działalność inwestycyjną. Połączenie znajomości potrzeb klientów – zarówno indywidualnych jak i komercyjnych, z trafnym odpowiadaniem na nie, pozwala na kreowanie zupełnie nowej przestrzeni miejskiej, wpisującej się w oczekiwania współczesnych nabywców.

Osiedla mieszkaniowe, planowane są w taki sposób, by zapewniały wszechstronny komfort życia. Dbają o to zarówno funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza jak i doskonała lokalizacja. Estetyka części wspólnych, wsparta najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, odpowiada na potrzeby rynku. Dogodna pod względem komunikacyjnym lokalizacja, każdorazowo zapewnia także dostęp do niezbędnej infrastruktury.

Duda Development posiada w swoim portfolio zarówno osiedla mieszkaniowe w Poznaniu jak i jego okolicach. Dzięki temu, oferta trafia do klientów, poszukujących miejskiej wygody oraz tych, którzy marzą o spokojnym życiu na komfortowych przedmieściach. Do której grupy Ty się zaliczasz?