Szczecin - Nowe mieszkania i domy

O nas

Na terenie Szczecina wciąż powstają nowe kompleksy mieszkaniowe. Prawdziwy rozkwit rynku mieszkaniowego daje nabywcom dostęp do zróżnicowanej oferty, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Celem naszego serwisu jest prezentacja obszernej bazy nowych mieszkań i domów ze Szczecina wraz ze szczegółowymi opisami projektów, cenami i listą dostępnych lokali.

Dzięki naszej intuicyjnej i łatwej w obsłudze wyszukiwarce droga do nowego „M” stanie się prosta i przyjemna. Podając konkretne parametry (takie jak cena, lokalizacja, rodzaj zabudowy czy ilość pomieszczeń) bezproblemowo dotrą Państwo do najciekawszych i najadekwatniejszych dla Państwa ofert.

Największa baza deweloperów Szczecin pozwala poznać propozycje różnych firm i porównywać ze sobą konkurencyjne oferty nieruchomości z rynku pierwotnego. Ponadto nasz serwis gwarantuje Państwu dostęp do aktualnych promocji deweloperskich ze Szczecina, dzięki czemu będą Państwo na bieżąco z ofertami specjalnymi i rabatami, które pozwolą zamieszkać za mniej.

Jednak nasz serwis to także zbiór ciekawych i wartościowych materiałów związanych z rynkiem mieszkaniowym. W zakładce Newsy czekają na Państwa artykuły dotyczące inwestycji deweloperskich, z kolei w zakładach Porady oraz Ważne i na temat umieszczone zostały publikacje dotyczące: kredytów hipotecznych, nowinek z branży, formalnych wymogów łączących się z zakupem nowego „M”, urbanistyki miasta czy aranżacji wnętrz.

Nie zapomnieliśmy również o osobach zainteresowanych programem Mieszkanie dla Młodych. Nowe mieszkania w MDM ze Szczecina zostały specjalnie wyróżnione na mapie. Ponad to wydzieliliśmy zakładkę, w której publikujemy aktualności związane z programem takie jak: nowelizacja ustawy o MDM czy nowe limity MDM Szczecin

3.79