Opis

Osiedle Powstańców 33 jest zlokalizowane w podwarszawskich Ząbkach. Projekt nieruchomości bazuje na przemyślanych rozwiązaniach architektonicznych, dzięki czemu mieszkania są komfortowe i funkcjonalne. W ramach inwestycji zaplanowano pięć etapów o łącznej liczbie 900 lokali mieszkalnych w metrażach od 30 do 100 m². Inwestycja jest szczególnie atrakcyjna dla osób, które chciałyby zamieszkać w spokojnej i zielonej okolicy, korzystając jednocześnie z bliskości miasta i związanych z tym udogodnień. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla powstają ważne arterie drogowe, które zapewnią doskonałą komunikację z centrum Warszawy.

 

Pobliskie tereny zielone, oprócz uroków przyrody i świeżego powietrza, oferują możliwość aktywnego wypoczynku. W takim miejscu dużo łatwiej niż w centrum miasta wybrać się na spacer, przejażdżkę rowerową czy poranny jogging. Ząbki zapewniają dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną w postaci szkół, przedszkoli i przychodni zdrowia. W niewielkiej odległości od osiedla znajduje się także centrum handlowe M1 oraz Park Handlowy Targówek, gdzie zrobisz zarówno drobne, jak i większe zakupy. Dzięki stale rozbudowywanej sieci połączeń, miasto jest dobrze skomunikowane z Warszawą. Dojedziemy do niej nie tylko samochodem, ale także za pośrednictwem komunikacji miejskiej i kolei.

 

Dotychczas wybudowano i przekazano do użytkowania 329 lokali.

Prowadzimy sprzedaż mieszkań w III etapie - obecnie w trakcie realizacji, planowany termin zakończenia w październiku 2016 r.

Informacje dodatkowe

Etap w budowie
Liczba planowanych budynków mieszkalnych 1
Liczba planowanych mieszkań na osiedlu 900
Infrastruktura okolicy osiedla (do 10 minut pieszo) centrum handlowe, komunikacja miejska, ośrodek zdrowia, park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, przedszkole, sklep spożywczy, szkoła, usługi
Rodzaj miejsca postojowego garaż w budynku, miejsce postojowe przy budynku
Odległość od centrum do 15 km
Winda tak
Liczba poziomów w mieszkaniu 1-poziomowe
Powierzchnia dodatkowa balkon, taras

Prezentowane na stronie www.dopoznania.pl informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Szczegóły inwestycji

Typ transakcji Sprzedaż
Typ nieruchomości Mieszkanie
Województwo mazowieckie
Miejscowość Ząbki
Rodzaj zabudowy budynek mieszkalny
Termin oddania III kwartał 2014
Powierzchnia 30,0 m2 - 100,0 m2
Mieszkania w inwestycji wszystkich: 900   dostępnych: bd

Mapa i okolica

map

Podaj numer telefonu – deweloper oddzwoni do Ciebie

Jeśli chcesz porozmawiać telefonicznie z deweloperem podaj swój numer telefonu. Podany numer przekażemy deweloperowi, który oddzwoni do Ciebie.

Akceptuję regulamin portalu*

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*