Warszawa to miasto warte zamieszkania. Swoich własnych czterech kątów poszukują tu zarówno rodowici warszawiacy, jak i osoby z innych miast, które w stolicy chcą rozpocząć nowy rozdział. Wychodząc naprzeciw potrzebom nabywców, deweloperzy wciąż poszerzają swoją ofertę o nowe etapy popularnych inwestycji, jak i premierowe nieruchomości, zapewniając atrakcyjny wybór mieszkań i domów. Dzięki temu każdy, kto marzy o własnym M w Warszawie możne znaleźć coś idealnie dopasowanego do własnego stylu i potrzeb. Sprawdź co i gdzie buduje się we Warszawie.

Kolejne etapy znanych inwestycji
Klientom, którzy stawiają na sprawdzone rozwiązania i przed podjęciem decyzji chcą na własne oczy przekonać się jak będą mieszkać, polecić należy nowe etapy popularnych inwestycji deweloperskich. Na kontynuację swoich projektów zdecydował się m.in. deweloper Victoria Dom. Pierwsza propozycja to V już etap zlokalizowanego na Białołęce osiedla Viva Garden. Spora ilość oddanych już etapów i zadowolenie klientów to najlepsza gwarancja najwyższej jakości inwestycji. W ramach najnowszej fazy budowy oddane zostaną 3- i 4-kondygnacyjne budynki, w których rozmieszczone zostaną 93 funkcjonalne „M”. Nabywcy mogą wybierać pomiędzy metrażami mieszczącymi się w przedziale od 29 do 78 m2, a dla najbardziej wymagających przewidziano 8 dwupoziomowych lokali z jasnym poddaszem. Wszystkie z oferowanych mieszkań posiadać będą balkon, ogródek lub loggie. Ponadto na terenie osiedla powstaną boksy i komórki lokatorskie oraz strefa rekreacji z placem zabaw dla najmłodszych lokatorów.

V etapu doczekało się także położone na Tarchominie Osiedle Classic. Najnowsza faza budowy poszerzy ofertę sprzedaży aż o 100 mieszkań o metrażu od 26 do 74 m2. Podobnie jak w przypadku poprzedniej propozycji, mieszkańcy będą mogli cieszyć się własnymi ogródkami lub balkonami oraz komórkami lokatorskimi. Ponadto obie inwestycje dewelopera Victoria Dom pochwalić należy za połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnych cen oraz dogodną lokalizację pozwalającą czerpać pełnymi garściami z atrakcji centrum i uroków pobliskich terenów zielonych.

Grupo Lar Polska to kolejny deweloper, który zdecydował się poszerzyć swoją ofertę sprzedaży. II etap inwestycji Grójecka 216 obejmuje mieszkania od 1- do 5-pokojowych. Najmniejsze z proponowanych „M” mają metraż 28 m2 i doskonale spiszą się w przypadku singli zaczynających samodzielne życie, z kolei największe lokale liczą aż 126 m2 i okażą się doskonałą alternatywą dla domu. Dzięki zastosowaniu polecanych przez ekspertów materiałów i rozwiązań technologicznych, inwestycja wyróżnia się spośród innych propozycji na rynku deweloperskim. Kompleks Grójecka 216 umiejscowiony został na warszawskiej Ochocie, która jest przyjaznym miejscem do życia, chętnie wybieranym przez klientów. Właściciele nowych mieszkań na Ochocie mogą cieszyć się doskonałą komunikacją oraz dostępem do bogatego zaplecza handlowo-usługowego. W poszukiwaniu relaksu i rozrywki warto wybrać się na basen, do teatru Och-Teatr czy na łono natury – inwestycja położona jest w pobliżu Pola Mokotowskiego oraz Parku Szczęśliwieckiego.

Wielkie premiery
W poszukiwaniu premier warto wybrać się na warszawskie Włochy. To tam powstaje nowa inwestycja Bouygues Immobilier PolskaCamelia. W ramach projektu powstaje budynek wielorodzinny utrzymany w stonowanych, przyjemnych dla oka odcieniach szarości i bieli. Nabywcy zainteresowani nowymi „M” mogą wybierać pomiędzy wieloma lokalami o zróżnicowanych układach i metrażach. Propozycja ta spełni oczekiwania wszystkich osób, którym zależy na sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Wszechobecna zieleń sprawia, że tu naprawdę można wypocząć, złapać głęboki oddech i naładować baterie na kolejny dzień. Ponadto na terenie dzielnicy znaleźć można markety, sklepy, apteki oraz punkty usługowe. Ze względu na dużą ilość okolicznych szkół i przedszkoli zakup mieszkania na osiedlu Camelia polecić należy rodzinom z dziećmi. Życie w zielonej enklawie, jaką są Włochy nie oznacza wcale rezygnacji z uroków śródmieścia - dojazd do centrum zajmuje zaledwie kilkanaście minut.

Druga z premier również należy do Bouygues Immobilier Polska. Inwestycja Linde Residence skierowana jest do klientów, którzy cenią elegancję i niebanalne rozwiązania architektoniczne. Jako wyróżniki kompleksu wskazać należy starannie zaaranżowane części wspólne – zielony dziedziniec, lobby oraz kameralny klimat (w całym budynku znajdzie się zaledwie 45 nowych „M”). Szeroki wybór powierzchni, mieszczący się w przedziale od 31 do 116 m2 sprawia, że po odrobinę luksus sięgnąć mogą zróżnicowane grupy nabywców, od singli po potrzebujące większej przestrzeni rodziny. Podobnie jak w przypadku pierwszej propozycji, ogromnym atutem Linde Residence jest lokalizacja. Projekt umiejscowiony został na terenie Starych Bielan, miejsca łączącego w sobie spokój, dostęp do rozwiniętej infrastruktury oraz dogodną komunikację z centrum i innymi częściami stolicy. Miłośników sportu oraz relaksu na świeżym powietrzu z pewnością ucieszy bliskość Lasku Lindego.

Sporo dzieje się także na Pradze Południe. To właśnie tu swój nowy projekt – Przystanek Praga – umiejscowił deweloper Victoria Dom. Proponowana inwestycja to połączenie wysokiej jakości, atrakcyjnej ceny i dogodnej lokalizacji, czyli tego czego najczęściej poszukują klienci rynku pierwotnego nieruchomości. Osiedle znajduje się w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej, dzięki czemu centrum stolicy jest w zasięgu zaledwie 15 minut. W najbliższej okolicy znaleźć można parki, sklepy, szkoły, przedszkola i wiele innych. Po większe zakupy można wybrać się do jednego z centrów handlowych – Promenada, Gocław lub Szembeka. W ramach osiedla powstanie plac zabaw oraz zielona strefa rekreacyjna. Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksimum komfortu swoim właścicielom. Trzyszybowe okna zagwarantują doskonałe doświetlenie, a powierzchnie dodatkowe w postaci ogródków, balkonów i tarasów sprawią, że poranna kawa będzie smakować jeszcze lepiej. 

Przemyśl dokładnie wszystkie swoje potrzeby i sprawdź ofertę premierowych inwestycji na rynku pierwotnym w Warszawie.