BBI Development po doświadczona firma, która doskonale orientuje się w rynkowych trendach i dostrzega niesłabnący potencjał, jakim może poszczycić się stolica naszego kraju. Dlatego też, zdecydowała się na zaplanowanie realizacji, kolejnej już inwestycji, na terenie Warszawy.

Rozpoczęcie budowy nieruchomości o nazwie Roma Tower ma się rozpocząć w 2020 roku a czas realizacji przewidywany jest na około 3,5 roku. To wyjątkowe miejsce, które łącznie ma wprowadzić na rynek ok. 60 000 m2 powierzchni. Jej przeznaczeniem ma być luksusowe centrum konferencyjne, nowoczesne powierzchnie biurowe, hotel z około 200 pokojami oraz 70 mieszkań, powstałych z myślą o wynajmie długoterminowym.

Firma realizuje obecnie projekt Centrum Marszałkowska, które ma udostępnić kolejne 16 500 m2 powierzchni użytkowej. Już około 70% powierzchni jest skomercjalizowane. W portfolio firmy znajdują się także takie projekty jak Centrum Praskie Koneser czy Złota 44. Takie towarzystwo zobowiązuje do realizacji na najwyższym poziomie.

Luksusowe apartamentowce oraz powierzchnie biurowe czy użytkowe, zlokalizowane w prestiżowych budynkach, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem klientów z segmentu premium. Są one nabywane zarówno, jako miejsce do zamieszkania i pracy, jak również stanowią kuszącą alternatywę dla pomnażania środków, służąc jako lokale pod wynajem. Przy tak topowych inwestycjach, z pewnością nie będzie problemu, ze znaczeniem najemców.