Firma APM Develpoment działa na rynku od 2003 roku i realizuje nowoczesne oraz pełne udogodnień technologicznych inwestycje, zlokalizowane na terenie Warszawy, głównie w obrębie Mokotowa, Ursynowa i Bemowa. W swoim portfolio posiada także inwestycje, z innych rejonów miasta. Jak do tej pory, zrealizowała ponad 1000 mieszkań.

Doświadczenie oraz profesjonalna kadra, pełna pasji i stale aktualizująca swoją wiedzę, z zaangażowaniem podchodzi do każdego etapu prac i dokładnie odpowiada na potrzeby współczesnych mieszkańców stolicy. O renomie dewelopera świadczy chociażby fakt, iż od 2006 roku, należy on do Polskiego Związku Firm Deweloperskich i stosuje się do Kodeksu Dobrych Praktyk, w zakresie relacji klient – deweloper.

Realizując projekty, firma traktuje jakość w sposób priorytetowy, na równi z estetyką i funkcjonalnością zastosowanych rozwiązań. Optymalny metraż oraz praktyczny układ pomieszczeń, zapewniają poszukiwany przez klientów komfort. Atrakcyjna lokalizacja, bazująca na najbardziej topowych dzielnicach stolicy, pozwala prowadzić wygodne życie, bez konieczności godzenia się na kompromisy. Duża uwaga przykładana jest także do bezpiecznego finansowania. Kupując mieszkanie w trakcie budowy, po podpisaniu umowy deweloperskiej, klient wpłaca środki na rachunek powierniczy. Zasady nabycia nieruchomości są jasne, przejrzyste i znane klientom od samego początku.

Kupując mieszkanie skorzystaj z oferty renomowanego dewelopera a zyskasz pewność, że maksymalnie dobrze wydałeś swoje pieniądze.