Warszawa - Newsy

Newsy

 
Wrzosowa Aleja, źródło: J.W. Construction
Wrzosowa Aleja, źródło: J.W. Construction

Wybrane mieszkania w promocyjnej cenie – rata kredytu od 800 zł

18-06-2018

Szukasz nowoczesnego osiedla, zaprojektowanego z myślą o młodych mieszkańcach, ceniących sobie dostęp do licznych udogodnień infrastrukturalnych? Wybierając Wrzosową Aleję, zamieszkasz w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, która ma do zaoferowania rzeczywisty komfort miejskiego życia. Kameralna zabudowa, zielona okolica oraz niskie koszty eksploatacyjne to połączenie, wobec którego nikt nie może pozostać obojętnym. Mnogość placówek oświatowych, przeznaczonych dla różnych grup wiekowych, zapewnia wygodę dla młodych rodzin. Liczne tereny zielone, przeplatają się z bogatą infrastrukturą miejską – wszystko, czego potrzebujesz na co dzień, będziesz mieć na wyciągnięcie ręki.

Villa Vogla, źródło: Arche
Villa Vogla, źródło: Arche

Ostatnie mieszkanie na sprzedaż w ciekawej lokalizacji

18-06-2018

Villa Vogla to inwestycja dewelopera Arche zlokalizowana w Wilanowie Królewskim. Swoje miejsce na ziemi znajdą tam przede wszystkim osoby szukające nowego M w dogodnym położeniu, z daleka od zgiełku dużego miasta z jednoczesnym łatwym dostępem do jego bogatej infrastruktury.

Grochowska 80/82, źródło: SM Strop
Grochowska 80/82, źródło: SM Strop

Decydując się na mieszkanie, możesz skorzystać z wygodnej platformy parkingowej

18-06-2018

SM Strop ma od zaoferowania nowoczesne i wygodnie zaprojektowane mieszkania, wchodzące w skład stosunkowo niewielkiej (jak na miejskie standardy) oraz wszechstronnie atrakcyjnie położonej inwestycji o nazwie Grochowska 80/82.

MintCity etap II, źródło: MintCity
MintCity etap II, źródło: MintCity

Finansowanie – wybierz wygodną opcję

18-06-2018

Deweloper MintCity stara się w maksymalnie kompleksowy sposób zatroszczyć o komfort swoich klientów. Oprócz sprzedaży nowoczesnych i rzeczywiście wygodnych mieszkań, proponuje bezpłatne oraz w pełni niezależne wsparcie doświadczonego doradcy kredytowego, który pomoże wybrać najkorzystniejszy sposób finansowania zakupu lokalu.

Wille Jagielska, źródło: Wille Jagielska
Wille Jagielska, źródło: Wille Jagielska

Usługi dodatkowe

13-06-2018

Kameralny, prestiżowy i dopracowany pod względem architektonicznym kompleks osiemnastu budynków o nowoczesnej formie, tworzy osiedle o nazwie Wille Jagielska. Położony w przestronnych ogrodach, zapewni Ci komfort oraz wysokie poczucie prywatności, którego poszukujesz na co dzień.

Osiedle Walencja, źródło: Walencja Development
Osiedle Walencja, źródło: Walencja Development

Ożarów – a jednak blisko!

13-06-2018

Męczy Cię codzienny kontakt z miejskim zgiełkiem i hałasem? Marzysz o tym, by cieszyć się spokojniejszą okolicą, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z łatwego dostępu do wielkomiejskiej, zróżnicowanej infrastruktury? Idealne zrównoważenie tych dwóch cech, odnajdziesz na Osiedlu Walencja, położonym w Ożarowie Mazowieckim.

Osiedle Bielany, źródło: Dream House Koma
Osiedle Bielany, źródło: Dream House Koma

Ostatnie dwa domy – który wybierzesz?

13-06-2018

Osiedle Bielany łączy w sobie nowoczesność, dogodną lokalizację oraz staranne wykonanie. Zaplanowane w ramach czterech etapów, przestronne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, zapewniają wygodne życie, w otoczeniu pełnym zieleni, przy jednoczesnej bliskości miejskiej infrastruktury i komunikacji (ze stacją Metro Młociny na czele).

źródło: Sławbud
źródło: Sławbud

Deweloper z ambitnymi planami na przyszłość

13-06-2018

Sławbud to jedna z prężnie działających firm na terenie Warszawy i Łomianek już do 1994 roku. Do zakresu ich kompetencji zaliczyć można inwestycje, w których w skład wchodzą domy, segmenty jak i mieszkania. Dzięki nowoczesnemu podejściu firmy do realizacji założeń, powstają obiekty energooszczędne, przyjazne, komfortowe w użytkowaniu (przy zachowaniu odpowiedniej jakości materiałów konstrukcyjnych i wykończeniowych). Postawa taka idealnie wpisuje się gusta wymagających Klientów, dzięki czemu do dnia dzisiejszego wiele rodzin cieszy się wymarzonym, przytulnym domem we współpracy z podmiotem.

Poronińska 8, źródło: Królów Polskich
Poronińska 8, źródło: Królów Polskich

Zamieszkaj blisko centrum miasta

13-06-2018

Warszawa jest miastem możliwości. Tutaj możesz zyskać nową, lepiej płatną pracę, znaleźć przyjaciół i zbliżyć się do ludzi, brać czynny udział w licznych atrakcjach, rozrywkach czy eventach. Jest to miejsce, w którym po prostu możesz zacząć od zera. Warto jednak zrobić to we własnym mieszkaniu, na swoich zasadach.

MintCity, źródło: MintCity
MintCity, źródło: MintCity

MintCity – dynamiczny projekt w stolicy

13-06-2018

Stolica zapiera dech w piersiach większości przyjezdnych. Ogrom ludzi zachwyca się dynamiką miasta, jego nowoczesnością i odbudową po wojennych startach. Nie dziwi więc fakt, iż inwestycje realizowane na terenie Warszawy powinny odzwierciedlać jej charakter, różnorodność i podkreślać intrygujące kontrasty.

źródło: Pixabay.com
źródło: Pixabay.com

Aspekt ekologiczny przy projektowaniu osiedli

13-06-2018

Ekologia, to nauka która w mgnieniu oka rozprzestrzenia się na różne dziedziny naszego życia, w tym także na budownictwo. Coraz częściej przy projektowaniu nowoczesnych kompleksów mieszkaniowych architekci pod uwagę biorą ich wpływ na otaczające nas środowisko nie tylko w fazie budowy, ale także późniejszej eksploatacji. Czy deweloperzy chętnie wykorzystują ekologiczne rozwiązania, a jeśli tak to jakie?

Osiedle Walencja, źródło: Walencja Development
Osiedle Walencja, źródło: Walencja Development

Inwestycja zaprojektowana z myślą o komforcie mieszkańców

30-05-2018

Osiedle Walencja w Ożarowie Mazowieckim, to przykład łączenia funkcjonalności obiektu z ciekawym, charakternym wyglądem utrzymanym w hiszpańskim stylu. Projekt inwestycji zakłada powstanie zespołu trzech nowoczesnych, trzypiętrowych budynków (wraz z zamieszkałym poddaszem), w których rozplanowano lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe. Taki podział przestrzeni otwiera inwestycję na szerszą grupę odbiorców, a tym samym stanowi dowód na skrupulatną analizę i zrozumienie potrzeb Klientów, chcących mieszkać komfortowo z zachowaniem wszelkich udogodnień.

Osiedle Ludwinów, źródło: APM Development
Osiedle Ludwinów, źródło: APM Development

Osiedle w spokojnej okolicy z licznymi zaletami

30-05-2018

Osiedle Ludwinów zostało zaprojektowane i wykonane przez dewelopera APM Development z myślą o wszystkich osobach szukających nowego M w cichej oraz spokojnej okolicy. Dodatkowy atutem nieruchomości jest jej nowoczesna oraz funkcjonalna architektura, cechująca się prostą bryłą budynków i klasycznymi rozwiązaniami zastosowanymi przez inwestora.

źródło: Grupo Lar
źródło: Grupo Lar

Inwestor z wieloletnim doświadczeniem

30-05-2018

Grupo Lar to międzynarodowy koncern deweloperski z dużym doświadczeniem, istniejący i działający już od ponad 50 lat. Firma funkcjonuje na trzech kontynentach: w Europie, Ameryce Północnej i Ameryce Południowej. Łącznie zatrudnia ponad 250 pracowników w 7 różnych państwach.

Goździkowy Zakątek, źródło: Maxdom Developer
Goździkowy Zakątek, źródło: Maxdom Developer

Goździkowy Zakątek – mieszkania bezczynszowe blisko Garwolina

29-05-2018

Rozwój rynku pierwotnego nieruchomości sprawia, że w ofertach deweloperów pojawiają się nowe, dostosowane do potrzeb klientów formy płatności oraz niedostępne wcześniej usługi. Jednym z wariantów, na który może zdecydować się kupujący jest mieszkanie bezczynszowe. Tego typu lokale budowane są w ramach osiedla Goździkowy Zakątek.

źródło: Arche
źródło: Arche

Prezes Arche na Gali Osobowości i Sukcesów zorganizowanej w zrealizowanych przez niego obiekcie

25-05-2018

Tegoroczna edycja Gali Osobowości i Sukcesy, zorganizowana tradycyjnie już przez Pana Mariusza Pujszo, odbyła się w Pałacu i Folwarku Łochów, za którego rewitalizację odpowiada deweloper Arche. Prezes firmy był obecny na gali, która jak zwykle przyciągnęła szereg gwiazd i osób, realizujących godne uwagi przedsięwzięcia.

Osiedle Rodzynek źródło: Immobart
Osiedle Rodzynek źródło: Immobart

Połączenie doskonałe – miasto i wieś

24-05-2018

Nowa Wola to miejscowość tak blisko położona stolicy kraju, że z pewnością często uważana jest za jedną z dzielnic miasta. Nie dziwi to głównie ze względu na fakt, iż leży ona w sąsiedztwie warszawskiego Ursynowa. To właśnie ten obszar Immobart wybrało na powstanie inwestycji Osiedle Rodzynek.

Grochowska 80/82 źródło: SM Strop
Grochowska 80/82 źródło: SM Strop

Dostępne powierzchnie mieszkań

24-05-2018

Szukasz nowocześnie wykonanej inwestycji, położonej w doskonale skomunikowanej okolicy z potencjałem? Zobacz co do zaproponowania ma SM Strop. Ostatnie lokale, dostępne w ramach inwestycji Grochowska 80/82 czekają na nabywców, poszukujących miejskiego komfortu w najszerszym tego słowa znaczeniu.

Chłodna Square Apartments źródło: Lokaty Budowlane
Chłodna Square Apartments źródło: Lokaty Budowlane

Zapoznaj się z dostępnymi powierzchniami

24-05-2018

Deweloper Lokaty Budowlane, wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych klientów i umiejętnie łączy nieprzeciętną architekturę ze wszechstronnie wygodną lokalizacją oraz prestiżowym standardem wykończenia. W efekcie, inwestycja Chłodna Square Apartments wyznacza nowe trendy w branży i uszlachetnia obraz miasta.

Cedrowy Zakątek źródło: TKM Artur Kaszlewicz
Cedrowy Zakątek źródło: TKM Artur Kaszlewicz

Atuty osiedla

24-05-2018

Cedrowy Zakątek to wyjątkowe miejsce dla osób, które cenią sobie spokojną okolicę oraz łatwość dostępu do rozbudowanej infrastruktury, a jednocześnie chcą mieszkać w komfortowych domach, dających poczucie prywatności.

Lipowa Ostoja źródło: Ostoja
Lipowa Ostoja źródło: Ostoja

Zamieszkaj w Wołominie

24-05-2018

Lipowa Ostoja to jedna z inwestycji mieszkaniowych zlokalizowanych na terenie podwarszawskiej miejscowości Wołomin (przy ulicy Błotnej). Projekt ten w całości składa się z 16 mieszkań bezczynszowych, znajdujących się czterech budynkach w zabudowie bliźniaczej. Na chwile obecną w założeniu tym pozostały do zakupu jedynie 2 lokale, co powinno zmotywować do zapoznania się z ofertą dewelopera każdą osobą poszukującą nowego „M” w dogodnej lokalizacji.

źródło: HDK Invest
źródło: HDK Invest

Zaufany, sprawdzony, doświadczony…

22-05-2018

Osiągając sukcesy na polu zawodowym lub prywatnym nasze wymagania względem innych dziedzin życia zwiększają się. Oczekujemy, by każde podejmowane przez nas działania kończyły się w pozytywny sposób. Nie inaczej podchodzimy do kwestii zakupu mieszkania. Chcąc rozpocząć nowy etap zwracamy szczególną uwagę na to, by już pierwsze podejmowane w tej kwestii decyzje były rozważne, przemyślane i zapewniły nam sukces również na tym polu.

Metrobielany źródło: TK Development
Metrobielany źródło: TK Development

Metrobielany – czy naprawdę są wyjątkowe? Tak!

22-05-2018

Wiele projektów nieruchomości mieszkaniowych zakłada budowę prostych, funkcjonalnych brył - bez polotu, wyobraźni i „tego czegoś”. Tradycyjnych, konserwatywnych rozwiązań dedykowanym raczej starszym rocznikom. Postawa taka jest w opozycji do tego, co aktualnie tworzą nowoczesny firmy. Starają się oni sprostać coraz to wyższym wymaganiom potencjalnych Klientów, a tym samym dążyć do stworzenia przestrzeni niepowtarzalnej, idealnie dopasowanej. Do takich firm z pewnością należy TK Development, a ich inwestycja Metrobielany tylko potwierdza tę tezę.

źródło: BBI Development
źródło: BBI Development

Poznaj działalność firmy

22-05-2018

BBI Development to jedna z tych firm, które już od początku swojej działalności dążyły do uzyskania statusu przedsiębiorstwa kompleksowo realizującego poszczególne projekty. Podejście to udało się osiągnąć po połączeniu w maju 2010 r. z Juvenes Sp. z o.o. Krok ten umożliwił spółce wejście „na wyższy poziom”, dzięki dysponowaniu pełnymi kompetencjami.

źródło: Murapol
źródło: Murapol

Podsumowanie I kwartału 2018 roku

22-05-2018

Deweloper Murapol może poszczycić się blisko tysiącem zakontraktowanych lokali, na których umowy zostały podpisane w I kwartale 2018 roku. To dobry wynik, który przekracza osiągnięcia z ubiegłego roku o blisko 14%, potwierdzając tym samym zrównoważony wzrost całej grupy.

źródło: Pixabay.com
źródło: Pixabay.com

Najpopularniejsze projekty w portfolio deweloperów

22-05-2018

Na rynku można obecnie przebierać w dużej ilości inwestycji realizowanych przez różnych deweloperów, co jednak sprawia, że niektóre z nich cieszą się nieco większym zainteresowaniem ze strony nabywców? Na co zwracają uwagę osoby poszukujące swojego nowego „gniazdka”?

źródło: Klondaik Deweloper
źródło: Klondaik Deweloper

Standard, którego detale będziesz doceniać na co dzień

19-05-2018

Gubisz się w gąszczu ofert deweloperskich i nie masz pewności, która z nich okaże się najlepsza w Twoim przypadku? Jednym z podstawowych kryteriów powinien być standard wykonania i wykończenia budynków, ponieważ w bardzo dużej mierze, decyduje on o zadowoleniu z podjętej decyzji.

Osiedle Bielany źródło: DREAM HOUSE KOMA
Osiedle Bielany źródło: DREAM HOUSE KOMA

Deweloper zaprasza na wirtualną wycieczkę

21-05-2018

Deweloper Dream House Koma z powodzeniem wykorzystuje możliwości, jakie dają współczesne technologie i zachęca do zapoznania się ze szczegółami Osiedla Bielany, bez konieczności wychodzenia z domu. W ten sposób, klienci mogą sprawdzić  jak wygląda układ budynków i pomieszczeń, „poczuć klimat” miejsca i przekonać, że jest to nowatorska inwestycja, na którą rzeczywiście warto zwrócić uwagę.

Poprawna 12 źródło: Krymax
Poprawna 12 źródło: Krymax

Standard, na który zasługuje Twoja rodzina

21-05-2018

Szukasz odpowiednio komfortowego i dającego poczucie prywatności miejsca do życia? Jeżeli nosisz się z zamiarem zakupu nieruchomości, to postaw na nowoczesność i solidność, które dadzą satysfakcję na lata. Doskonałym przykładem połączenia wszystkich, wspomnianych cech, jest inwestycja Poprawna 12.

Osiedle Pszczelin II źródło: PPB EKO-BUD
Osiedle Pszczelin II źródło: PPB EKO-BUD

Budynek 4A1 – o obiekcie

21-05-2018

Poszukujesz taniego, solidnego i nowocześnie zaprojektowane osiedla, które pozwoli Ci w komforcie mieszkać w podwarszawskim Brwinowie? Koniecznie więc zwróć uwagę na to, co do zaproponowania ma kolejny już etap inwestycji o nazwie Osiedle Pszczelin etap II. To zupełnie nowa jakość na okolicznym rynku.

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*