Świetna lokalizacja, ciekawa architektura oraz funkcjonalne rozkłady mieszkań to kilka z wielu zalet inwestycji Przyjazny Park. Szukasz ponadprzeciętnego lokum? Chcesz, by każdy jego aspekt zaspokoił Twoje potrzeby? Poznaj ofertę firmy Artha Dom.

Przyjazny Park to połączenie ciszy z doskonałym dostępem do rozwiniętej infrastruktury miejskiej. W tym miejscu swój raj na ziemi odnajdą miłośnicy natury, którzy będą mogli cieszyć się otaczającą zielenią każdego dnia. Bliskość centrum pozwoli pogodzić zamiłowanie zarówno do przyrody, jak i tętniącego życiem miasta. Dobrze skomunikowany transport publiczny pozwoli na szybkie dotarcie do wybranego zakątka na mapie Wrocławia.

Zainteresowani nabyciem własnego „M” w tej inwestycji mogą wybierać pośród lokali 1-, 2-, 3- oraz 4-pokojowych o metrażach, które spełnią wymagania zarówno singla, jak i rodziny z dziećmi. Dodatkowo w budynku zostało zagospodarowane miejsce na komórki lokatorskie oraz indywidualne garaże. Miejsce postojowe znajduje się również przed obiektem.

Dogodna lokalizacja, nowoczesny design oraz standard jakiego dusza pragnie. Czego chcieć więcej? Postaw na lokum w inwestycji od dewelopera, który zadbał nawet o najmniejszy szczegół. Duże balkony czy tarasy dodają projektowi uroku, co sprawia, że w tym miejscu będzie żyło się naprawdę komfortowo. Poznaj Przyjazny Park bliżej i skontaktuj się z biurem sprzedaży firmy Artha Dom w celu uzyskania szczegółów.