Lokum Deweloper wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferuje opcję wykończenia „M” pod klucz. W ten sposób właściciele mogą się wprowadzić do gotowej do zamieszkania nieruchomości.

Czy marzysz o tym, by wnętrzem Twojego nowego mieszkania zajęła się profesjonalna ekipa? Zależy Ci na oszczędzeniu pieniędzy oraz szybkim i sprawnym wykończeniu? Program „Lokum Pod Klucz” to niezwykle korzystne rozwiązanie dla osób pragnących wprowadzić się na gotowe. Program ze zróżnicowanymi standardami: Smartkomfort oraz Maxkomfort pozwoli dobrać odpowiednią jakość do indywidualnych wymagań.

Wspólnie z profesjonalną ekipą remontową możesz omówić jak powinno wyglądać Twoje wymarzone „M”, a następnie zgodnie z kryteriami dobrać zadowalającą Cię ofertę. Na stronie www firmy Lokum Deweloper można zobaczyć przykładowe aranżacje wnętrz pochodzące z rąk specjalistów.

Inwestor aktualnie na wrocławskim rynku nieruchomości posiada w sprzedaży: Lokum di Trevi, Lokum Victoria oraz Lokum Vena. W ofercie tych przedsięwzięć zainteresowani znajdą zarówno kawalerki (od 25,1 m2), jak i przestronne 4-pokojowe lokum (aż do 97,9m2).

Chcesz zamieszkać w pięknym lokum, które zostanie wykończona zgodnie z Twoimi wytycznymi? Skontaktuj się z firmą Lokum Deweloper i wspólnie osiągnijcie zamierzony cel. Nie zwlekaj, spełniaj swoje marzenia.