Jeden z największych dolnośląskich deweloperów – Archicom wprowadza do swojej oferty ostatnie już mieszkania które powstaną w ramach projektu Forma. Osiedle powstaje na północy Wrocławia, przy ul. Czartoryskiej. Wkrótce rozpocznie się budowa lokum znajdujących się w obiekcie A3, natomiast do końca br. zaplanowano jeszcze pierwsze prace nad wznoszeniem budynków A4 oraz A5. Całość inwestycji ma zakończyć się w połowie 2020r., jednak Ci, którzy nadal zastanawiają się nad wyborem powinni jak najszybciej podjąć decyzję. Jest to bowiem jeden z najpopularniejszych kompleksów Archicomu w 2017r., a co za tym idzie – zainteresowanie jest spore.

Osiedle Forma finalnie składać się będzie z 522 lokali, z czego już 180 znalazło swoich właścicieli. Większość „M” będących aktualnie w sprzedaży wchodzi w skład ostatniego etapu. Inwestor poszerzył bazę o 255 funkcjonalnych i nowoczesnych lokum maksymalnie dopasowanych do oczekiwań współczesnych nabywców. Spośród różnorodnego wachlarzu układów każdy znajdzie ten, który odpowie na jego potrzeby. Dla singli oraz młodych ludzi wkraczających w samodzielne życie przygotowano mieszkania 2-pokojowe, natomiast dla tych o nieco większych wymaganiach 3- oraz 4-pokojowe. Metraż tych lokali waha się pomiędzy 35, a 74m2, a ceny za m2 rozpoczynają się już od 5900zł. Ponadto do „M” przypisane jest balkon lub taras z niezwykłym widokiem na pobliskie, zielone sąsiedztwo.

Forma to jednak nie tylko mieszkania, ale także wszelkie udogodnienia przygotowane przez Archicom. Na terenie osiedla znajdą się place zabaw dla najmłodszych mieszkańców, klub fitness oraz zewnętrzna siłownia dzięki którym mieszkańcy kompleksu będą mogli zadbać o swoją fizyczną formę.