To już ostatnia szansa, by stać się mieszkańcem osiedla Śliwowa NOVA. W sprzedaży pozostało tylko jedno mieszkanie, więc pospiesz się i zapoznaj ze szczegółami oferty, nie dając wyprzedzić nikomu innemu, w drodze ku realizacji marzeń.

Inwestycja od BUDUS Developer Sp. z o.o. cieszy się dużym zainteresowaniem, ze względu na mnogość atutów funkcjonalnych oraz dogodną lokalizację. Dostępny jeszcze lokal, posiada powierzchnię 90,37 m2 i znajduje się na trzeciej kondygnacji. Jest to mieszkanie dwupoziomowe z praktyczną antresolą, która gwarantuje nieprzeciętną swobodę aranżacyjną, ze względu na brak ścianek działowych. Na pierwszym poziomie znajduje się salon z aneksem kuchennym z którego prowadzi wyjście na balkon o powierzchni 4,48 m2, pokój i łazienka. W przedpokoju przewidziano miejsce na szafę zabudowaną. Z antresoli prowadzi wyjście na taras wielkości 6 m2. Jej powierzchnia jest na tyle duża (35 m2), że pozwala wygospodarować dwa kolejne pokoje. Warto zaznaczyć, iż nad większą częścią antresoli, znajduje się płaski stropodach a część z dachem spadzistym, zaliczana jest do powierzchni użytkowej, przy wysokości powyżej 1,80 m. Koszt zakupu omawianego mieszkania to 439 000 złotych, co daje kwotę 4 860 zł/m2. Praktycznie zaprojektowany układ schodów, nie ogranicza swobody wyposażenia salonu i pozwala na wygodne wchodzenie na antresolę, z poziomu przedpokoju.

Uwolnij swoją wyobraźnię, sięgnij po funkcjonalne mieszkanie z antresolą i zaaranżuj je tak, by w pełni odpowiadało na potrzeby Twojej rodziny. Dzięki atrakcyjnemu układowi, możesz więcej!