Wrocław - Newsy

Newsy

 
źródło: Archicom
źródło: Archicom

Aktywna sobota z Archicomem

26-05-2017

Cenisz sobie aktywne spędzanie czasu wolnego, a przy tym poszukujesz nowego lokum dla siebie i swojej rodziny? Połącz jedno z drugim i koniecznie przyjdź na sobotni dzień otwarty do Olimpii Port na wrocławskim Psim Polu. Kompleks ten jest realizowany przy ul. Marca Polo i Kolumba, tuż nad brzegiem Odry, przez wrocławskiego lidera – Archicom. W ofercie znajdują się jeszcze ostatnie gotowe „M”, których urządzanie będziesz mógł zacząć niemal natychmiast po zakupie, jak lokale z terminem oddania na najbliższe miesiące, jak i przyszły rok. Każdy więc znajdzie tutaj swoje nowe cztery kąty.

Osiedle Pełne Słońca, źródło: Elasbud Salwirak
Osiedle Pełne Słońca, źródło: Elasbud Salwirak

W budynku B znajdziesz mieszkania ze spiżarnią i garderobą

26-05-2017

Deweloper Elasbud Salwirak prowadzi sprzedaż mieszkań, znajdujących się w budynku B inwestycji o nazwie Osiedle Pełne Słońca. To znakomita propozycja dla wszystkich tych, którzy marzą o przeprowadzeniu się na wygodne i nowoczesne osiedle.

źródło: Archicom
źródło: Archicom

Pozwolenie na budowę

26-05-2017

Jak wiadomo - wrocławski lider rynku mieszkaniowego Archicom działa także w sektorze nieruchomości komercyjnych. Inwestor właśnie uzyskał pozwolenie na budowę dla swojego najnowszego projektu – City Forum. Rozpoczęcie robót zostało zaplanowane na najbliższy miesiąc.

źródło: www.pixabay.com
źródło: www.pixabay.com

Odbierz voucher na wakacje!

25-05-2017

Deweloper Murapol organizuje kolejną edycję Ogólnopolskich Drzwi Otwartych we wszystkich swoich inwestycjach, które aktualnie są w sprzedaży. Impreza ta ciszy się zawsze dużą popularnością wśród osób poszukujących własnych czterech kątów. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy weekend, a dokładnie w piątek i sobotę, 26 oraz 27 maja, w różnych lokalizacjach w Polsce.

źródło: Polski Związek Firm Deweloperskich
źródło: Polski Związek Firm Deweloperskich

Jak zaplanować udane życie w nowym „M”?

22-05-2017

Każdy z nas marzy o spokojnym, wygodnym i, co najważniejsze, szczęśliwym życiu. Jak  tego dokonać? Okazuje się, że najlepszym miejscem, którym zapewni nam to wszystko jest stolica Dolnego Śląska i jej okolice. Polski Związek Firm Deweloperskich oddział we Wrocławiu wraz z cenionymi deweloperami, będącymi członkami organizacji, zaprasza na spotkanie zatytułowane „Żyj dobrze we Wrocławiu”.

źródło: www.pixabay.com
źródło: www.pixabay.com

Pozytywny rok dla Echo Investment

22-05-2017

Ogólnopolski deweloper Echo Investment może zaliczyć miniony 2016 rok do jak najbardziej udanych. Wszystko poszło zgodnie z planem, tempo rozwoju wyraźnie przyspieszyło, a ilość zbytych lokali dynamicznie rośnie. Dobra sytuacja spółki przełożyła się również na atrakcyjne zyski dla akcjonariuszy.

Lokum di Trevi, źródło: Lokum Deweloper
Lokum di Trevi, źródło: Lokum Deweloper

Doskonała lokalizacja osiedla Lokum di Trevi

18-05-2017

Lokum di Trevi to jeden z flagowych projektów spółki Lokum Deweloper. Kompleks realizowany jest etapowo, a wśród nabywców cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Co wpływa na tak wysoką sprzedaż? Jakie czynniki przekonują osoby poszukujące własnych czterech kątów do wybrania właśnie tej inwestycji? Jednym z elementów jest z pewnością dogodna lokalizacja.

ul. Nenckiego, źródło: Awbud-Developer
ul. Nenckiego, źródło: Awbud-Developer

W ofercie ul. Nenckiego ostatnie lokale 3-pokojowe

18-05-2017

W kameralnym budynku o wielorodzinnej zabudowie, spośród 25- lokali mieszkalnych, zostały już tylko 4. Zainteresowani, którzy zwlekali z zakupem wymarzonego „M” w inwestycji ul. Nenckiego, mają swoją ostatnia szansę na podjęcie decyzji.

Słoneczna Oleśniczka, źródło: House + Home Deweloper
Słoneczna Oleśniczka, źródło: House + Home Deweloper

Słoneczna Oleśniczka – Twoja oaza spokoju na długie lata

18-05-2017

Z myślą o osobach szukających prywatnej oazy spokoju, z dala od miejskiego zgiełku oraz z własnym dużym terenem zielonym, powstaje inwestycja o nazwie - Słoneczna Oleśniczka. Ten budynek, spełni oczekiwania nabywców, którzy marzą o dużej przestrzeni oraz azylu zapewniającym kojącą ciszę.

Willa Nova, źródło: ATOM
Willa Nova, źródło: ATOM

Atrakcyjne osiedle w Siechnicach

18-05-2017

Firma ATOM deweloper w swojej ofercie posiada osiedle kameralnych budynków typu willa miejska, w skład którego wchodzi 7 obiektów z łączną liczbą 84 mieszkań. Inwestycja powstaje przy ul. Ziemskiej w Siechnicach.

Malinowe Zacisze, źródło: Grupa GEO
Malinowe Zacisze, źródło: Grupa GEO

Ostatnie wolne mieszkania w I etapie Malinowego Zacisza

18-05-2017

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad wyborem własnego „M” w inwestycji Malinowe Zacisze, to właśnie teraz jest dobry moment na to, by finalnie zdecydować o przysłowiowych „czterech kątach” w tym przedsięwzięciu. I etap oferuje już ostatnie 5 mieszkań. Pospiesz się, nim Twoje wymarzone lokum, zniknie ze sprzedaży z dnia na dzień.

Źródło: Archiwum prywatne Janusza Korzeniowskiego
Źródło: Archiwum prywatne Janusza Korzeniowskiego

Mkną po szynach niebieskie tramwaje...

17-05-2017

Tramwaj to luksus, na który nieco więcej niż 100 lat temu nie każde miasto mogło sobie pozwolić, bowiem w 1904 roku, kiedy to podwrocławska wieś Durrgoy została przyłączona do stolicy Dolnego Śląska, tylko ta metropolia mogła pochwalić się „stalowymi końmi”. Od razu też na tym terenie, który obecnie obejmuje Tarnogaj, pojawiły się pierwsze tramwaje.

źródło: INKOM
źródło: INKOM

Co i jak na terenie budowy - program edukacyjny INKOM

16-05-2017

Wrocław to miasto, które rozwija się z dnia na dzień. Plac budowy czy przejeżdżające ulicą ciężarówki oraz ciężki sprzęt to często nierzadki widok dla jego mieszkańców. Nic dziwnego - nowe inwestycje rosną niczym grzyby po deszczu, a sama stolica Dolnego Śląska kusi niepowtarzalnym klimatem. Jednak jak zachować się, gdy obok trwają prace?

Na Ustroniu, źródło: Archicom
Na Ustroniu, źródło: Archicom

Swojczyce z kolejnym etapem Na Ustroniu

16-05-2017

Jeden z największych wrocławskich deweloperów - Archicom - poszerza ofertę na Swojczycach. W kolejnym etapie projektu przy ul. Murowanej powstaną trzy budynki, w których rozlokowanych zostanie 128 mieszkań.

źródło: Murapol
źródło: Murapol

Raz-dwa-trzy – mieszkanie od Murapolu masz i Ty!

16-05-2017

Szukasz nowego mieszkania, ale nieco przerażają cię wszystkie formalności czy sam proces szukania? Murapol przygotował specjalnie dla Ciebie prosty poradnik, który w trzech krokach doprowadzi Cię do nowego „M” zlokalizowanego w jednym z 33 projektów tego dewelopera zlokalizowanych w całej Polsce.

źródło: www.pixabay.com
źródło: www.pixabay.com

Popularność opcji pod klucz

16-05-2017

W coraz większej ilości inwestycji, obok atrakcyjnego wyboru oferty lokali, znaleźć można również ciekawą ofertę wykończenia pod klucz. Jednak czy spotyka się ona z zainteresowaniem kupujących? Jak często decydujemy się na tę opcję kupując mieszkanie od dewelopera?

Osada Dębowa, źródło: Omega Buildings
Osada Dębowa, źródło: Omega Buildings

Korty tenisowe, siłownia i fitness w Smolcu otwarte

15-05-2017

Deweloper Omega Buildings realizuje projekty zarówno z zakresu budownictwa mieszkaniowego jak i obiektów sportowych. Ponadto jest mocno zaangażowany w promowanie i rozwój Smolca. Dlatego też, zdecydował się na budowę hali sportowej, która ma służyć okolicznym mieszkańcom w każdym wieku. Udostępnienie częściowej infrastruktury budynku miało miejsce w grudniu 2016 roku (dalsze prace są realizowane) a zainteresowanie jego ofertą jest duże.

źródło: Fenix Group
źródło: Fenix Group

Fenix Group w liczbach

15-05-2017

Przywracanie dawnego blasku zabytkowym kamienicom to domena działalności dewelopera Fenix Group. Firma powstała w 2005 roku i z powodzeniem realizuje nawet najbardziej śmiałe przedsięwzięcia, które wyróżniają się niebagatelną jakością oraz prestiżową lokalizacją. Oto kilka danych na temat zrealizowanych dotychczas projektów.

źródło: PCG
źródło: PCG

Sięgnij po kredyt

15-05-2017

Marzenia mieszkaniowe są na wyciągniecie ręki. Wystarczy, że skorzystasz z usługi profesjonalnego doradztwa kredytowego a będziesz w stanie znacząco zwiększyć prawdopodobieństwo uzyskania kwoty, niezbędnej do sfinansowania zakupu. U dewelopera PCG otrzymujesz tego typu usługę za darmo.

źródło: www.pixabay.com
źródło: www.pixabay.com

Mniejsze czy większe - które będzie droższe?

15-05-2017

Mniejsze mieszkania 2- oraz 3-pokojowe cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego - taka opcja daje możliwość wprowadzenia się na swoje większe niż kawalerka, ale dostosowane do naszych możliwości finansowych, "M". Jak jednak kształtuje się cena takich lokali?

Belleville, źródło: Bouygues Immobilier Polska
Belleville, źródło: Bouygues Immobilier Polska

Wejdź na plac budowy!

12-05-2017

Belleville to inwestycja realizowana przez dewelopera Bouygues Immobilier Polska. Osiedle powstaje przy ul. Pięknej i wyróżnia się oryginalną architekturą, nowoczesnym charakterem oraz szerokim wachlarzem ofert. Projekt powstał w oparciu o klimat francuskiej dzielnicy o tej samej nazwie.

Bingo Home, źródło: INKOM S.A.
Bingo Home, źródło: INKOM S.A.

Wybierz bonus dla siebie

12-05-2017

Wrocławski deweloper INKOM przygotował dla swoich klientów wiosenną promocje. Akcja dotyczy dwóch najnowszych inwestycji: Bingo Home oraz Roosh. W zależności od tego, na który projekt się zdecydujesz, otrzymasz możliwość skorzystania z atrakcyjnych prezentów.

źródło: Archicom
źródło: Archicom

Targi 1300 mieszkań

10-05-2017

Szukasz nowego "M" na terenie Wrocławia? Nie wiesz, która lokalizacja będzie dla Ciebie najlepsza? Sprawdź ofertę jednego z największych deweloperów na terenie Dolnego Śląska podczas targów 1300 mieszkań dewelopera Archicom.

Nowa Papiernia, źródło: RED Real Estate Development
Nowa Papiernia, źródło: RED Real Estate Development

Profesjonalista urządzi Twoje M

10-05-2017

Przeglądając oferty deweloperów zauważysz, że zdecydowana większość z nich proponuje także możliwość wykończenia wnętrz „pod kucz”. Stało się to już niemal standardem na rynku pierwotnym. Inwestorzy chcą w ten sposób zainteresować i przyciągnąć potencjalnych klientów. Za tę przyjemność musimy jednak często dodatkowo zapłacić.

Belleville, źródło: Bouygues Immobilier Polska
Belleville, źródło: Bouygues Immobilier Polska

Rozpoczęcie prac wykończeniowych przy ul. Pięknej

05-05-2017

Budowa budynków na osiedlu Belleville, realizowanym przez francuskiego dewelopera Bouygues Immobilier Polska, osiągnęła stan surowy zamknięty. Obecnie trwają działania mające na celu wykończenie obiektów i nadania im ostatecznego wyglądu. Wszystko wskazuje więc na to, że pierwsi nabywcy otrzymają klucze do swoich nowych czterech kątów zgodnie z planem, już w czerwcu br. Jeśli chcesz stać się częścią tej społeczności, masz jeszcze możliwość wyboru spośród 30% „M”, jednak warto pospieszyć się z decyzją – lokale schodzą jak „świeże bułeczki”.

Lokum di Trevi, źródło: Lokum Deweloper
Lokum di Trevi, źródło: Lokum Deweloper

Mieszkania w gotowych wrocławskich inwestycjach

05-05-2017

Poszukujesz nowych czterech kątów we Wrocławiu, do których będziesz mógł się przeprowadzić w niedługim czasie od podpisania aktu notarialnego? Koniecznie przeczytaj poniższy artykuł, w którym prezentujemy oferty deweloperów w zakończonych projektach.

źródło: www.pixabay.com
źródło: www.pixabay.com

Archicom planuje nowy kompleks na wrocławskich Krzykach

05-05-2017

Lider wrocławskiego rynku mieszkaniowego – Archicom ogłosił zakończenie transakcji zakupu gruntu na Krzykach. Działka, której cena wyniosła ok. 26,6 mln zł, ma powierzchnię blisko 2,5 ha. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego nieruchomość pełni funkcję mieszkaniową – mogą tu powstać budynki wielorodzinne, które pomieszczą nawet 520 nowych „M” z segmentu premium, o sprawdzonych układach i metrażach. Projektem osiedla zajmie się autorskie biuro architektoniczne Archicomu, natomiast budową jedna ze spółek tworzących Grupę – Archicom Sp. z o.o. – Realizacja Inwestycji Spółka komandytowa.

źródło: Bouygues Immobilier Polska
źródło: Bouygues Immobilier Polska

Wysoka sprzedaż w I kwartale 2017

05-05-2017

Francuski deweloper Bouygues Immobilier Polska podsumował początek roku, w okresie styczeń-marzec zaufało mu aż 219 rodzin, które zakupiło u niego swoje nowe cztery kąty. Aktualnie firma realizuje inwestycje w 3 miastach w Polsce: w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Strategia dewelopera przewiduje również w najbliższych miesiąca m.in. poszerzenie oferty o rynek krakowski.

źródło: www.pixabay.com
źródło: www.pixabay.com

40% zniżki na ubezpieczenie domu

27-04-2017

Deweloper 4livingwspiera swoich klientów, nie tylko w zakresie zakupu wymarzonego M ale także innych kwestiach, związanych z nabytą nieruchomością. Obecnie obowiązująca oferta, uprawnia do wysokiej zniżki, w zakresie ubezpieczenia zakupionego lokalu. To oszczędność, która nie wymaga godzenia się na kompromisy.

Dolina Krzeptowa, źródło: AR Group
Dolina Krzeptowa, źródło: AR Group

Wyjątkowa oferta mieszkań z antresolą

27-04-2017

Wszystkich tych, którzy poszukują „M” z antresolą powinna zainteresować Dolina Krzeptowa dewelopera AR Group. Oferowane lokum znajdują się na II piętrze i posiadają wiele udogodnień, które spodobają się nawet najbardziej wymagającym nabywcom.

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*