Wrocław - Newsy

Newsy

 
Czarny Kamień Resort&Spa, źródło: ART-DOM
Czarny Kamień Resort&Spa, źródło: ART-DOM

Apartamenty w Szklarskiej Porębie – gwarancja zysku przez cały rok

25-06-2018

Zależy Ci na pewnej inwestycji w nieruchomości? Oczekujesz stałych i wysokich zysków? Chcesz zarabiać jak najszybciej, jednak nie masz czasu na przygotowanie mieszkania? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest Czarny Kamień Resort&SPA!

Osiedle Kasieńka, źródło: Sokołowski Inwestycje
Osiedle Kasieńka, źródło: Sokołowski Inwestycje

Odpocznij w swoim własnym mieszkaniu

05-07-2018

Osiedle Kasieńka to jedna z najbardziej atrakcyjnych inwestycji , które pojawiły się na rynku deweloperskim. Sokołowski Inwestycje zadbał o najwyższy standard wykończenia, który zapewni mieszkańcom niesamowity komfortu użytkowania na lata. Nowoczesna, stonowana architektura tworzy idealną harmonię z obszarami przyrody, które otaczają inwestycję ze wszystkich stron. To właśnie na Osiedlu Kasieńka mieszkańcy będą mogli z łatwością odpocząć i zregenerować się po ciężkim dniu oraz spędzić czas wolny w otoczeniu malowniczych krajobrazów i spokojnego klimatu. Jest to miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i ludzi poszukujących mieszkania z dala od zgiełku miejskich ulic.

Krakowskie Tarasy II, źródło: IMS Budownictwo
Krakowskie Tarasy II, źródło: IMS Budownictwo

Miejsce stworzone dla Ciebie

05-07-2018

Krakowskie Tarasy II to nowa inwestycja stworzona przez cenioną firmę IMS Budownictwo. Odznacza się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń, przemyślaną, stylową architekturą oraz najwyższej jakości materiałami budowlanymi. Deweloper postarał się, aby na osiedlu żyło się niezwykle komfortowo. Jego dbałość o szczegóły oraz wyczucie stylu zapewniły projektowi najwyższy standard wykończenia, którym mieszkańcy mogą cieszyć się przez długie lata.

Nowe Centrum Południowe, źródło: GPI Wrocław
Nowe Centrum Południowe, źródło: GPI Wrocław

II etap przedsięwzięcia deweloperskiego

05-07-2018

Deweloper GPI Wrocław informuje, iż w kwietniu 2018 roku zakończył II etap inwestycji, związany z budową osiedla Nowe Centrum Południowe. To dobra informacja dla wszystkich tych, którzy zdecydowali się już na zakup nieruchomości we wspomnianej inwestycji. Jeżeli jeszcze nie zaliczasz się do tego grona, to koniecznie sprawdź, jak wygodnie możesz zamieszkać w tej niezwykle atrakcyjnie zagospodarowanej przestrzeni.

Nowy Port, źródło: Inkom
Nowy Port, źródło: Inkom

Mieszkanie z widokiem na zieleń

05-07-2018

Mogłoby się wydawać, że otoczenie, w którym przebywamy nie ma dużego wpływu na Nasze samopoczucie. Nic bardziej mylnego. Schludne, przyjemne dla oka widoki pozytywnie oddziałują na psychikę. Podobnie rzecz ma się z kolorami. Feria barw jaką mamy okazję podziwiać od wiosny do jesieni ma bezcenny wydźwięk w naszym organizmie. Dlatego przy wyborze nowego miejsca do mieszkania warto zwrócić uwagę jakie jest jego otoczenie.

źródło: Park Zawiszów
źródło: Park Zawiszów

Dzień Otwarty na osiedlu Park Zawiszów

04-07-2018

Planujesz zakup własnych czterech kątów w Świdnicy? Zależy Ci na połączeniu wysokiej jakości i dogodnej lokalizacji? Dobrze się składa! Zarezerwuj czas w najbliższą sobotę, tj. 7 lipca (godz. 10.00-17.00) i przyjdź na Dzień Otwarty inwestycji Park Zawiszów.

Primera, źródło: PCG
Primera, źródło: PCG

Pomoc w sfinansowaniu zakupu wymarzonego M

27-06-2018

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów, deweloper PCG proponuje wsparcie w zakresie zdobycia środków, na zakup wymarzonego mieszkania. Jednocześnie realizowana przez niego oferta osiedla Primera, znacząco wyróżnia się na rynku standardem wykonania. Wobec takiego połączenia, nie możesz pozostać obojętny.

Kardynała Stefana Wyszyńskiego, źródło: PBO Dach Bud
Kardynała Stefana Wyszyńskiego, źródło: PBO Dach Bud

Wykończenie pod klucz

26-06-2018

Chcesz szybko i sprawnie przenieść się do nowoczesnego budynku, położonego w dogodnej, miejskiej lokalizacji. Jeżeli wizja koordynowania ekip wykończeniowych jest dla Ciebie zbyt obciążająca a jednocześnie szukasz atrakcyjnego stosunku jakości do ceny, to koniecznie sprawdź, co do zaoferowania ma osiedle Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Apartamenty Innova III, źródło: Fadesa Polnord Polska
Apartamenty Innova III, źródło: Fadesa Polnord Polska

Mieszkania stworzone z myślą o Tobie

08-06-2018

Apartamenty Innova III zostały stworzone z myślą o ludziach poszukujących mieszkania komfortowego, a jednocześnie innowacyjnego i nowoczesnego. Fadesa Polnord Polska dołożył wszelkich starań aby zadowolić swoich klientów, tworząc inwestycję w której trudno się nie zakochać. Osiedle posiada wszystkie cechy idealnego lokum, dzięki czemu swoje miejsce znajdą tutaj nawet najbardziej wybredni konsumenci. Prócz ciekawych ulepszeń i rozwiązań, doskonałej architektury oraz funkcjonalnego układu pomieszczeń dużą rolę odgrywa tu lokalizacja. Łączy w sobie zalety mieszkania w mieście oraz bliskość terenów zielonych. Znakomicie odnajdą się tutaj zarówno ludzie młodzi, jak i rodziny z dziećmi oraz osoby na emeryturze.

Osada Sportowa, źródło: Omega Buildings Sp. z o.o.
Osada Sportowa, źródło: Omega Buildings Sp. z o.o.

Współczesna zmiana kierunku migracji

26-06-2018

Do niedawna jeszcze większą popularnością cieszyły się mieszkania w sercu dużych miast. Lokalizacja ta miała umożliwiać łatwiejszy dostęp do miejsc, których trudno szukać w małej wsi – np. siłownie, kluby czy orientalne restauracje. Przeprowadzka taka dawała również ogrom możliwości rozwoju zawodowego a tym samym lepszą przyszłość.

źródło: Pixabay.com
źródło: Pixabay.com

Zjawisko spekulacyjnego zakupu mieszkań

25-06-2018

Nabywców lokali na pierwotnym rynku mieszkaniowym można podzielić na kilka grup biorąc pod uwagę ich motywację. Jedni kupują "M" na użytek własny - by mieć gdzie mieszkać, inni natomiast podejmują taką decyzję chcąc na tym zarobić. Mogą je oni wtedy wynająć i czerpać co miesięczne zyski czy też w dogodnym momencie sprzedać lokum lub prawo do umowy, jeśli inwestycja jest jeszcze w trakcie realizacji. Czy zdaniem wrocławskich deweloperów zjawisko spekulacyjnego zakupu mieszkań jest popularne?

Osiedle Kaszmirowe, źródło: Incepti Development
Osiedle Kaszmirowe, źródło: Incepti Development

Wybierz jedno z ostatnich mieszkań

25-06-2018

Osiedle Kaszmiroweto propozycja firmy Incepti Development KP Investment dla wszystkich tych, którzy chcą połączyć miejski styl życia z bezpiecznym spokojnym otoczeniem obiektu, w którym żyją. Te określenia świetnie opisują Maślice – wrocławską dzielnicę znaną z dużej ilości zieleni i kameralnej zabudowy.

żródło: Pixabay.com
żródło: Pixabay.com

Samodzielnie, czy z pomocą dewelopera?

22-06-2018

Zakup nowego lokum to dopiero początek drogi w zamieszkaniu we własnych "czterech kątach". Zazwyczaj deweloperzy przekazują nabywcom "M" w stanie deweloperskim, do samodzielnego wykończenia. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom klientów coraz więcej z nich oferuje usługę aranżacji "pod klucz". Do wyboru jest zazwyczaj kilka pakietów wykończeniowych, w różnych wariantach cenowych. Jednak, czy taka opcja jest popularna i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kupujących?

Śliwowa NOVA, źródło: Budus Developer
Śliwowa NOVA, źródło: Budus Developer

Ostatnie dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż

18-06-2018

Osiedle Śliwowa NOVA to nowoczesna inwestycja dewelopera Budus-Developer zlokalizowana na wrocławskich Maślicach. Projekt przypadnie do gustu w szczególności osobom zainteresowanym zakupem nowego M w spokojnej okolicy, blisko natury z jednoczesnym łatwym dojazdem do centrum miasta.

Czarny Kamień Resort&Spa, źródło: ART-DOM
Czarny Kamień Resort&Spa, źródło: ART-DOM

Nowoczesne apartamenty z widokiem na góry

18-06-2018

Czarny Kamień Resort&Spa to apartamentowiec zlokalizowany w Szklarskiej Porębie z pięknym widokiem na polskie góry. Oferta dewelopera ART-DOM przypadnie do gustu w szczególności osobom ceniącym sobie kontakt z naturą i szukającym nowego M w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta.

Przytulne Zacisze, źródło: 7D Development
Przytulne Zacisze, źródło: 7D Development

Kameralna inwestycja z dala od zgiełku miasta

18-06-2018

Przytulne Zacisze to kameralna inwestycja dewelopera 7D Development zlokalizowana w Radwanicach przy ul. Skrajnej. Oferta inwestora przypadnie do gustu w szczególności osobom szukającym nowego M w spokojnej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum dużego miasta.

źródło: INKOM
źródło: INKOM

Piknik przy pergoli

14-06-2018

Poszukiwacze własnego „M” zanim wybiorą konkretnego dewelopera oraz inwestycję stają przed nie lada wyzwaniem – gdzie zamieszkać? Polski Związek Firm Deweloperskich spieszy z pomocą i podpowiada – we Wrocławiu! Aby przekonać do tego wszystkich niezdecydowanych już w najbliższy weekend w Centrum Kongresowym przy pergoli odbędzie się 9. już edycja imprezy „Żyj i mieszkaj we Wrocławiu”. Ideą imprezy jest pokazanie wszystkim, że to właśnie stolica Dolnego Śląska jest miastem z wieloma atutami.

źródło: Pixabay.com
źródło: Pixabay.com

Aspekt ekologiczny przy projektowaniu osiedli

13-06-2018

Ekologia, to nauka która w mgnieniu oka rozprzestrzenia się na różne dziedziny naszego życia, w tym także na budownictwo. Coraz częściej przy projektowaniu nowoczesnych kompleksów mieszkaniowych architekci pod uwagę biorą ich wpływ na otaczające nas środowisko nie tylko w fazie budowy, ale także późniejszej eksploatacji. Czy deweloperzy chętnie wykorzystują ekologiczne rozwiązania, a jeśli tak to jakie?

Ostródzka, źródło: SBM Maślice
Ostródzka, źródło: SBM Maślice

Jakie mieszkania znajdziesz w inwestycji? Co będą posiadać?

06-06-2018

Ostródzka to nowa inwestycja realizowana na terenie Maślic Małych znajdująca się przy ulicy Ostródzkiej 44 - 44e. Składa się ona z budynku wielorodzinnego, należącego do kompleksu trzykondygnacyjnych obiektów wyposażonych w wiele udogodnień, takich jak: nowoczesne windy, samodzielną kotłownię gazową, wózkownie-rowerownie czy zamykane boksy garażowe w podziemiu. Dodatkowo na terenie założenia nie brakuje miejsc postojowych (łącznie 58, w tym jedno- i dwustanowiskowych o metrażu od 14,21 do 32,29 m2).

Willa Wrocław, źródło: Matusewicz Dewelopment
Willa Wrocław, źródło: Matusewicz Dewelopment

Eko rozwiązania na miarę naszych czasów

05-06-2018

Nowoczesne nieruchomości powinny charakteryzować się nie tylko wysoką jakością wykonania i standardem, zaspokajającym potrzeby szerokiego grona klientów. Dodatkowym atutem, pozwalającym wyróżnić się na tle konkurencji są proekologiczne rozwiązania, przejawiające się zarówno w konstrukcji budynków jak i wykorzystaniu potencjału zieleni miejskiej.

Czarny Kamień Resort & SPA źródło: ART-Dom
Czarny Kamień Resort & SPA źródło: ART-Dom

Apartamenty w Szklarskiej Porębie – kup i zarabiaj

28-05-2018

Jeżeli chcesz w bezpieczny sposób zainwestować posiadany kapitał i nie znalazłeś jeszcze optymalnej oferty, oznacza to, że nie trafiłeś jeszcze na Czarny Kamień Resort&SPA.

Krakowskie Tarasy II, źródło: IMS Budownictwo
Krakowskie Tarasy II, źródło: IMS Budownictwo

Kolejny etap inwestycji

30-05-2018

Inwestycje, które w pierwszej fazie powstania cieszyły się dużą popularnością i zainteresowaniem Klientów, często rozwijane są w kolejnych etapach budowy. Obszar taki zostaje w pełni wykorzystany, a i nowe osoby mają pogląd na to, w jakim kierunku zmierza wizja dewelopera i czy dopasuje się ona do ich wymagań.

Nowy Turów, źródło Mironiuk
Nowy Turów, źródło Mironiuk

Odległość mierzona minutami

30-05-2018

Czas decyduje współcześnie o wszystkim. Ile minut spędzimy u lekarza? Ile zajmą nam zakupy spożywcze? Czy zdążymy odebrać dziecko z przedszkola? Jak dużo chwil możemy spędzić z bliskimi? Czy będziemy stać w godzinnym korku? Każdą odległość i czynność postrzegamy przez pryzmat czasu. Nic w tym dziwnego, w końcu dzień to tylko 24 godziny, a niestety nie jesteśmy w stanie się rozdwoić, by zdążyć ze wszystkim. Układamy więc sobie listę priorytetów i staramy się sprostać swoim własnym wymaganiom. Tak ułożony plan jest zdecydowanie łatwiejszy do wykonania, gdy mieszkamy w dogodnej lokalizacji.

Osiedle Lawendowe, źródło: Parcel
Osiedle Lawendowe, źródło: Parcel

Komfortowe mieszkanie właśnie dla Ciebie

28-05-2018

Osiedle Lawendowe to wyjątkowa inwestycja stworzona z myślą o ludziach poszukujących cichego i spokojnego miejsca na przyszłe życie. Parcel postarał się, aby styl projektu pozostawał w doskonałej harmonii z malowniczym otoczeniem terenów zielonych. Nazwa osiedla nie jest przypadkowa. Na jego obszarze zasadzono mnóstwo lawendy, która swoim przepięknym kolorem i cudownymi właściwościami wprowadzi mieszkańców w kojący nastrój.

Willa Wrocław, źródło: Matusewicz Development
Willa Wrocław, źródło: Matusewicz Development

Wymarzona lokalizacja Twojego mieszkania

28-05-2018

We Wrocławiu na ul. Rybnickiej 18 powstaje jedna z najbardziej ekskluzywnych i nowoczesnych inwestycji ostatnich czasów. Wille Wrocław to kameralne osiedle odznaczające się niezwykle elegancką architekturą, która doskonale współgra z otoczeniem malowniczej zieleni. Matusewicz Development zadbał o każdy szczegół, dzięki czemu jakość projektu przewyższa wszelkie standardy. To miejsce z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom, którzy poszukują komfortowego mieszkania na długie lata.

źródło: PCG
źródło: PCG

Lokale usługowe czekają na najemców

28-05-2018

Rozpoczynasz działalność gospodarczą i chciałbyś podkreślić jej prestiżowy charakter odpowiednią lokalizacją biura, gabinetu, punktu handlowego czy usługowego? Decyzja ta, może w dużej mierze zdecydować o dynamice rozwoju firmy, a nawet jej istnieniu.

Brylantowa Nova, źródło: DR Developer
Brylantowa Nova, źródło: DR Developer

Powierzchnia dostosowana do Twoich potrzeb

28-05-2018

Osiedle Brylantowa Nova to miejsce, które przyciąga nie tylko doskonale zbalansowaną lokalizacją i nieprzeciętną architekturą o kameralnym charakterze, ale także optymalną powierzchnią, która dostatnio zaspokoi potrzeby wszystkich członków rodziny.

Apartamenty Innova II, źródło: Fadesa Polnord Polska
Apartamenty Innova II, źródło: Fadesa Polnord Polska

Innowacyjna architektura budynku

25-05-2018

Deweloper Fadesa Polnord Polska realizuje ciekawe i nowatorskie projekty mieszkaniowe, które na stałe zmieniają i uszlachetniają krajobraz miasta. Nie inaczej stało się także w przypadku osiedla Apartamenty Innova.

Park Zawiszów, źródło: Park Zawiszów
Park Zawiszów, źródło: Park Zawiszów

Wyjątkowa, krajobrazowa panorama

25-05-2018

Ślęża, to jedno z przepięknych południowych rejonów turystycznych kraju. Obszar ten poszczycić się może nie tylko szczytem w paśmie przedgórza Sudeckiego, ale i Rezerwatem Przyrody, dzięki czemu teren ten dodatkowo zyskuje na atrakcyjności stanowiąc kierunek rekreacyjnych podróży dla okolicznych mieszkańców.

Osada Kolorowa, źródło: Omega Buildings
Osada Kolorowa, źródło: Omega Buildings

Połączenie bliskość pracy+dom?

25-05-2018

Rynek nieruchomości często dedykowany jest Klientom młodym, rozpoczynającym swoją życiową przygodę. Dlatego też deweloperzy stawiają na budowę obiektów atrakcyjnych wizualnie, cenowo, ale i w dogodnej lokalizacji.

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*