Wrocław - Newsy

Newsy

 
Osiedle Inspiracja źródło: Blockpol
Osiedle Inspiracja źródło: Blockpol

Ostateczna decyzja!

22-05-2018

14 maja 2018r. to szczęśliwy dzień dla tych, którzy zdecydowali się zamieszkać na Nowych Żernikach na Osiedlu Inspiracja! Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał bowiem ostateczną decyzję pozwolenia na użytkowanie. Można więc bez przeszkód korzystać z budynków mieszkalnych oznaczonych symbolami A, B oraz C (I etap), lokali usługowych, naziemnych miejsc postojowych, a także infrastruktury znajdującej się w częściach wspólnych.

źródło: Murapol
źródło: Murapol

Podsumowanie I kwartału 2018 roku

22-05-2018

Deweloper Murapol może poszczycić się blisko tysiącem zakontraktowanych lokali, na których umowy zostały podpisane w I kwartale 2018 roku. To dobry wynik, który przekracza osiągnięcia z ubiegłego roku o blisko 14%, potwierdzając tym samym zrównoważony wzrost całej grupy.

źródło: Pixabay.com
źródło: Pixabay.com

Najpopularniejsze projekty w portfolio deweloperów

22-05-2018

Na rynku można obecnie przebierać w dużej ilości inwestycji realizowanych przez różnych deweloperów, co jednak sprawia, że niektóre z nich cieszą się nieco większym zainteresowaniem ze strony nabywców? Na co zwracają uwagę osoby poszukujące swojego nowego „gniazdka”?

Osiedle Kaszmirowe źródło: Incepti Development
Osiedle Kaszmirowe źródło: Incepti Development

Standard wykończenia

21-05-2018

Proponowane przez Incepti Development rozwiązania technologiczne oraz standard wykończenia budynków, wchodzących w skład  Osiedla Kaszmirowego, tworzą spójną i dobrą jakościowo całość. Jeżeli szukasz wygodnego mieszkania w kameralnej zabudowie bliźniaczej, to koniecznie zapoznaj się ze szczegółami tej nowoczesnej inwestycji.

Nowy Port źródło: INKOM
Nowy Port źródło: INKOM

Atrakcyjna inwestycja objęta promocją

21-05-2018

Nowy Port to kolejna już, warta uwagi propozycja mieszkaniowa, realizowana przez dewelopera INKOM. Zapewnia przyjazną i elegancko wykończoną przestrzeń do życia, która pozwala cieszyć się bliskością miasta oraz życiem w zgodzie z naturą.

Nowa Inspiracja źródło Blockpol-Developer
Nowa Inspiracja źródło Blockpol-Developer

Dobry lokal usługowy szansą dla Twojego biznesu

21-05-2018

Nowa Inspiracja to część wyjątkowego w skali europejskiej, ultra nowoczesnego i opartego na zasadach modelowych osiedla, które powstaje na Nowych Żernikach. Inspirowane wystawą WUWA z 1929 roku, tworzy zupełnie nową jakość na rynku mieszkaniowym.

Czarny Kamień Resort & SPA źródło: ART-Dom
Czarny Kamień Resort & SPA źródło: ART-Dom

Technologia wykonania budynku

21-05-2018

Czarny Kamień Resort & SPA to znakomity przykład na to, że solidne wykonanie oraz dobre jakościowo materiały to połączenie, które przynosi gwarantowany sukces. Deweloper ART – Dom dołożył wszelkich starań, by inwestycja wyróżniała się na tle konkurencji i uzyskał zachwycający efekt, skutecznie przyciągający klientów.

Osiedle Miedziane, źródło: Asim-Bud
Osiedle Miedziane, źródło: Asim-Bud

Budowa II etapu

18-05-2018

Deweloper Asim-Bud informuje, iż rozpoczął budowę II etapu inwestycji Osiedle Miedziane, w ramach którego powstaną apartamenty dwukondygnacyjne oraz domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Inwestycja ma charakter zamknięty i została tak zaprojektowana, by mieszkańcy mogli czuć się w niej komfortowo i bezpiecznie.

źródło: pixabay.com
źródło: pixabay.com

Pośrednictwo kredytowe skrojone na miarę

17-05-2018

Większość klientów, decydujących się na zakup nieruchomości, finansuje ją ze środków, pozyskanych w ramach kredytu hipotecznego (częściowego bądź całościowego nie biorąc pod uwagę wymaganego wkładu własnego). Jeżeli i Ty masz w planach takie działanie a także poszukujesz solidnie wykonanych oraz atrakcyjnie zlokalizowanych osiedli, to zapoznaj się z propozycją dewelopera 4living. Oprócz komfortowego lokalu, ma on do zaoferowania również kompleksową pomoc doświadczonego doradcy kredytowego.

Forma, źródło: Archicom
Forma, źródło: Archicom

Ostatni etap Formy

16-05-2018

Jeden z największych dolnośląskich deweloperów – Archicom wprowadza do swojej oferty ostatnie już mieszkania które powstaną w ramach projektu Forma. Osiedle powstaje na północy Wrocławia, przy ul. Czartoryskiej. Wkrótce rozpocznie się budowa lokum znajdujących się w obiekcie A3, natomiast do końca br. zaplanowano jeszcze pierwsze prace nad wznoszeniem budynków A4 oraz A5. Całość inwestycji ma zakończyć się w połowie 2020r., jednak Ci, którzy nadal zastanawiają się nad wyborem powinni jak najszybciej podjąć decyzję. Jest to bowiem jeden z najpopularniejszych kompleksów Archicomu w 2017r., a co za tym idzie – zainteresowanie jest spore.

Śródmieście Odnowa, źródło: ATC Development
Śródmieście Odnowa, źródło: ATC Development

Śródmieście Odnowa – coraz mniej dostępnych mieszkań

15-05-2018

Śródmieście Odnowa to realizowana w samym sercu Wrocławia inwestycja firmy ATC Development. Wśród kamienicznej zabudowy, tuż przy ulicy Kościuszki powstanie nowoczesny budynek o ciekawej bryle i niepowtarzalnym charakterze, uzyskanym dzięki wykończeniu elewacji szkłem, metalem i płytami ceramicznymi.

Rędzińska, źródło: CTE
Rędzińska, źródło: CTE

Zakup mieszkania podziel na etapy

15-05-2018

Własne mieszkanie to jedno z największych marzeń wielu osób. Niekiedy okazuje się, że droga do jego realizacji jest wyboista i związania wieloma trudnościami. Sprawdzony przepis na realizację wszelkich niezbędnych formalności i pomoc w osiągnięciu celu oferuje CTE.

Japońska, źródło: PBO DACH BUD
Japońska, źródło: PBO DACH BUD

Nowa inwestycja dewelopera

15-05-2018

Zapotrzebowanie na nowe mieszkania z rynku pierwotnego rośnie. Nie dziwi więc fakt, iż deweloperzy startują z kolejnymi pomysłami. Jedną z ostatnich nowości jest projekt Japońskadewelopera PRO DACH BUD.

Osiedle Kasieńska, źródło: Sokołowski Inwestycje
Osiedle Kasieńska, źródło: Sokołowski Inwestycje

Ostatnie lokale

15-05-2018

Osiedle Kasieńka to kompleksowa oferta dla osób poszukujących nowego gniazdka. Do dyspozycji zainteresowanych są zarówno domy, jak i mieszkania wykonane z naturalnych materiałów najwyższej jakości oraz przy użyciu nowoczesnych rozwiązań technicznych (ekonomiczne CO i CWU, niezbędne media oraz przyłącza TV, Internet i telefon).

Domy Wysoka, źródło: Budus-Developer
Domy Wysoka, źródło: Budus-Developer

Nowa inwestycja Budus-Developer

15-05-2018

Zaspokajając rosnące zapotrzebowanie na domy w spokojnej okolicy firma Budus - Developer zdecydowała się na rozpoczęcie nowej inwestycji w oddalonej o około 500 m od Wrocławia miejscowości Wysoka.

www.pixabay.com
www.pixabay.com

Jaki był początek roku dla deweloperów?

15-05-2018

Za nami pierwszy kwartał 2018r., a więc czas, kiedy firmy prezentują swoje wyniki sprzedażowe osiągnięte w okresie styczeń-marzec. Jak przedstawiają się one w kontekście deweloperów działających na terenie Dolnego Śląska?

Murapol, źródło: www.pexels.com
Murapol, źródło: www.pexels.com

Wsparcie kredytowe

15-05-2018

Inwestycja Murapol Apartamenty Klasztorna to zupełnie nowa jakość w ofercie mieszkaniowej stolicy Dolnego Śląska. Funkcjonalny projekt, pełen nowoczesnych udogodnień infrastrukturalnych, estetyczna architektura i znakomita lokalizacja, połączone zostały z wysokim standardem obsługi klienta. Jeżeli nie masz pewności, w jaki sposób najkorzystniej pozyskać brakująca kwotę na zakup wymarzonego M, skorzystaj z profesjonalnej pomocy zapewnianej przez dewelopera.

źródło: Pixabay.com
źródło: Pixabay.com

Skomplikowany proces budowy

11-05-2018

Realizacja projektów mieszkaniowych to nie lada wyzwanie, zwłaszcza dla mniejszych firm deweloperskich, które dopiero rozpoczynają działalność. To wieloetapowy i kosztochłonny proces, którego przebieg zajmuje mnóstwo czasu. Zanim zaczną powstawać mury zaprojektowanych budynków przed inwestorami jedno z najważniejszych zadań - znalezienie generalnego wykonawcy. To jeden z kluczowych momentów mający wpływ na dalszą budowę. To w tej fazie mogą wystąpić problemy opóźniające dalsze prace.

źródło: Pixabay.com
źródło: Pixabay.com

Mieszkania 2-pokojowe na rynku pierwotnym

08-05-2018

Lokum z 2 pomieszczeniami mogącymi pełnić funkcję sypialnianą to jedne z najczęściej wybieranych przez nabywców nowych „M”. Wartość takiego lokalu zależy od wielu czynników m.in. lokalizacji, kondygnacji na której się znajduje, metrażu czy powierzchni dodatkowych. W portfolio wrocławskich deweloperów można znaleźć mnóstwo takich ofert o różnej rozpiętości cenowej.

Legnicka Street II, źródło: Popowice Development Sp. z o.o.
Legnicka Street II, źródło: Popowice Development Sp. z o.o.

Legnicka Street – tu chce się żyć!

08-05-2018

Na rynku deweloperskim pojawiła się inwestycja, która idealnie wpisuje się w aktualne potrzeby osób poszukujących lokum na miarę XXI wieku. Legnicka Street II to projekt wyróżniający się dogodnym rozkładem mieszkań, odpowiednim zarówno dla singla, jak i rodziny z dziećmi. Usytuowanie inwestycji w korzystnej lokalizacji, to kolejny jej atut, obok którego nie można przejść obojętnie.

Nowy Port, źródło: INKOM
Nowy Port, źródło: INKOM

Wykończenie pod klucz - opcja dla Ciebie

08-05-2018

Deweloper INKOM ma do zaproponowania szeroką gamę atrakcyjnie zaprojektowanych lokali, które wchodzą w skład eleganckiego i optymalnie zlokalizowanego osiedla Nowy Port. To zupełnie nowa jakość, zarówno pod względem wykorzystania niezwykłego potencjału okolicy jak i jakości wykonania i wykończenia.

Nova Sołtysowicka 29, źródło: PCG
Nova Sołtysowicka 29, źródło: PCG

By lepiej zrozumieć wizję architekta wybierz się do showroomu

30-04-2018

Nie każdy z nas posiada wyobraźnię przestrzenną. Zwykłe plany budynków czy rzuty pomieszczeń wielu osobom nie mówią nic szczególnego. Stanowią jedynie plątaninę kresek i wymiarów. Jeszcze gorzej sytuacja ma się z wykończeniem pokoi. Kwestie tę od wielu już lat rozumieją deweloperzy i inne firmy remontowo-budowlane. Każda realizowana aktualnie inwestycja posiada własną wizualizację, która w jasny i klarowny sposób przedstawia odbiorcy wizję architekta. Przedsiębiorstwa oferujące materiały wykończeniowe tworzą własne aplikacje ułatwiające odpowiedni dobór koloru ścian, dodatków czy mebli. PCG poszło nawet o krok dalej. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów twórca takich inwestycji jak Nova Sołtysowicka 29 stworzył swój pierwszy showroom. Miejsce, które na dobre odmieni sposób „sprzedaży” mieszkań i ich postrzeganie.

Czarny Kamień Resort&SPA, źródło: ART-Dom
Czarny Kamień Resort&SPA, źródło: ART-Dom

Deweloper z wizją

30-04-2018

Firma ART – Dom działa na rynku od 1991 roku i prowadzi szeroko zakrojoną działalność w branży budowlanej o zróżnicowanym charakterze – mieszkalnym jak i użytkowym. Jakość oferowanych nieruchomości, ich niebanalne projekty oraz kompleksowe podejście do całego procesu inwestycyjnego, owocuje ciekawymi propozycjami, na które rzeczywiście warto zwrócić uwagę.

Park Zawiszów, źródło: Park Zawiszów
Park Zawiszów, źródło: Park Zawiszów

Różnorodne programy lojalnościowe

30-04-2018

Inwestycja Park Zawiszów ma do zaproponowania ciekawą architekturę, doskonale przemyślane rozwiązania oraz optymalną lokalizację, która zadowoli gusta szerokiego grona odbiorców. Dodatkowo na klientów czeka szereg bonusów, które pozwalają ona pomniejszenie kosztów zakupu wymarzonego M bądź optymalizację procesów inwestycyjnych.

7D Development, źródło: www.pixabay.com
7D Development, źródło: www.pixabay.com

Kompleksowa obsługa profesjonalistów

30-04-2018

7D Development to firma, która w kompleksowy sposób stara się zatroszczyć o swoich klientów. Dzięki temu mogą oni zaoszczędzić nie tylko sporą ilość czasu, ale także pieniędzy. Łatwość w dopełnieniu niezbędnych formalności związanych z budową domu doceni każdy, kto choć raz musiał się z nimi zmierzyć.

ul. Górnicza, źródło: BLOCKPOL - DEVELOPER
ul. Górnicza, źródło: BLOCKPOL - DEVELOPER

Ostatnie mieszkania w ramach inwestycji ul. Górnicza w Lubinie

30-04-2018

Firma BLOCKPOL - DEVELOPER Sp. z o.o. może pochwalić się nie lada sukcesem, ponieważ inwestycja ul. Górnicza cieszy się sporym zainteresowaniem, co wpłynęło na dobrą sprzedaż mieszkań. Przedsięwzięcie składa się z dwóch budynków mieszkalnych, w których znajdują się 84 nieruchomości. Dostępność lokali drastycznie zmalała do ostatnich 3 lokum będących w sprzedaży. To finalna szansa na to, by kupić własne „M” w ramach tej inwestycji.

Czarny Kamień Resort&SPA, źródło: ART-Dom
Czarny Kamień Resort&SPA, źródło: ART-Dom

Czarny Kamień – pewny zysk, udany urlop

27-04-2018

Czarny Kamień Resort&SPA to jeden z najciekawszych adresów na mapie Szklarskiej Poręby. Miejsce to polecić należy zarówno osobom poszukującym wypoczynku, jak i prywatnym inwestorom, którzy chcą zarobić na wynajmie. Nowoczesny aparathotel został oddany do użytku w lipcu 2016 roku i już pochwalić się może bardzo wysokimi notami od turystów. Inwestycja ma na swoim koncie także nagrody, wśród których wymienić można wyróżnienie dla Najlepszego Family SPA 2017. Sprawdź szczegóły i postaw na miejscowość, w której sezon trwa przez cały rok.

Śródmieście Odnowa, źródło: ATC Development
Śródmieście Odnowa, źródło: ATC Development

Lokal usługowy w prestiżowej inwestycji ze znakomita lokalizacją

26-04-2018

Rozwiń swój biznes w miejscowości, która posiada wiele mieszkańców oraz sporą ilość corocznie zwiedzających turystów! Śródmieście Odnowa to inwestycja położona w znakomitej lokalizacji na terenie Wrocławia, a sam projekt posiada ponad 500 „M”, co automatycznie zwiększa liczbę odbiorców dla firm, które zdecydują się, by to miejsce stało się siedzibą ich biznesu. Zaryzykujesz?

Akacjowy Zakątek II, źródło: Awbud-Deweloper
Akacjowy Zakątek II, źródło: Awbud-Deweloper

Funkcjonalne rozkłady mieszkań stworzone z myślą o Tobie

26-04-2018

Akacjowy Zakątek II to drugi etap osiedla realizowanego przez firmę Awbud Developer. W swojej ofercie inwestor zapewnia zainteresowanym funkcjonalne rozkłady mieszkań, które zapewnią poczucie komfortu oraz swobody. Warto zapoznać się z dostępnymi nieruchomościami, by wybrać tę stworzoną pod Twoje wymagania.

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*