Matusewicz Development kieruje swoją ofertę do klientów, którzy nie chcą godzić się na kompromisy podczas podejmowania decyzji o zakupie wymarzonego mieszania. Inwestycja Willa Wrocław została wykonana w oparciu o najlepsze jakościowo materiały i nowoczesne rozwiązania technologiczne, których trudno szukać u konkurencji.

Mieszkania posiadają wysokość 3 m oraz dużą ilość przeszkleń (okna o wysokości 2,80 m), dzięki czemu ich wnętrza charakteryzują się znakomitym naświetleniem. Ściany wykonane z pustaków ceramicznych Porotherm to gwarancja komfortu termicznego i akustycznego. Drzwi antywłamaniowe klasy C dają poczucie bezpieczeństwa, podobnie jak system monitoringu czy automatyczne rolety okienne. Szklane balustrady tworzą wrażenie przestrzeni i idealnie współgrają z drewnem egzotyczny, którym wykończone zostały tarasy.

Dodatkowymi udogodnieniami jest łącze światłowodowe, winda (także z dostępem wprost do penthouse), podziemny garaż, komórki lokatorskie czy solarne podgrzewacze wody. Bezpośrednie sąsiedztwo Parku Wschodniego oraz znakomite nasycenie infrastrukturalne okolicy to kolejne atuty, które nie mogą pozostawić Cię obojętnym.

Postaw na inspirujące wnętrza w wyjątkowej okolicy. Zamieszkaj w warunkach, na jakie zasługujesz. W sprzedaży znajdują się jeszcze lokale o powierzchni od 55 m2 (w opcji 2-pokojowej) do 118 m2 (w układzie 4-pokojowym). Podwyższony standard deweloperski, dostępny jest już od 6300 zł/m2.