Czas wakacji to nie tylko pora na wypoczynek. Sprytni konsumenci mogą wykorzystać go na zakupy z rabatem, którego wartość przyspieszy bicie serca. Osoby, poszukujące wymarzonego M, mogą sięgnąć po ofertę dewelopera PBO DACH-BUD i zyskać nawet do 50 000 złotych! Jak to możliwe?

Niektóre mieszkania, dostępne w ramach inwestycji przy ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego, objęte zostały atrakcyjną promocją wakacyjną. Są to nieruchomości o powierzchni od 65,69 m2 do 81,31 m2. Każde z nich posiada układ 3- pokojowy i znajduje się na pierwszym piętrze.

Zaproponowane upusty sięgają od 500 zł/m2 do 700 zł/m2, dzięki czemu ceny wahają się od 7 050 zł/m2 do 7 300 zł/m2. Biorąc pod uwagę standard budynku oraz lokalizację inwestycji jest to rzeczywiście konkurencyjna oferta.

Budynek został już oddany do użytkowania, co ma niebagatelne znaczenie dla osób, poszukujących nieruchomości, pozwalających na szybkie przeprowadzenie się do nowoczesnej przestrzeni. Ponadto, umiejętnie łączy on nowoczesne technologie z architekturą wielkomiejskiej kamienicy, co wprowadza w mieście zupełnie nową jakość budownictwa mieszkaniowego. Trzypokojowe mieszkanie to dobra propozycja dla rodzin oraz klientów, którzy potrzebują więcej przestrzeni do życia, pracy i przechowywania.