Szukasz własnego lokum o ponad standardowym wykończeniu? Zależy Ci na dużej precyzji z dbałością nawet o najmniejszy szczegół? Firma 4Living odkryła karty i zdradziła, co będzie się składało na standard  wykończenia inwestycji Osiedle Dębowe.

Przede wszystkim inwestor postarał się, by domy w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej dały mieszkańcom duże poczucie prywatności, stąd też każdy budynek posiada osobne wejście i własny ogród.

Nabywcy mogą również liczyć na duży komfort, który płynie z możliwości dopasowania projektu instalacji elektrycznej, C.O oraz wodno-kanalizacyjnej, pod własną aranżację wnętrza. Deweloper 4LIving na potrzeby mieszkańców stworzył wysoko wyspecjalizowaną grupę instalatorów odpowiednio przeszkolonych w zakresie montażu instalacji elektrycznych, wodno-kanazliacyjnych oraz wentylacyjnych, dzięki której jest w stanie zaproponować Klientom najbardziej optymalne rozwiązania techniczne, cechujące się innowacyjnością oraz nowoczesnością.

Osiedle Dębowe zostało stworzone z myślą o osobach chętnych na ucieczkę od miejskiego zgiełku. To właśnie tutaj, w Kątach Wrocławskich przy ul. Cynamonowej, powstaje przedsięwzięcie od firmy 4Living. Wysoki standard, niebanalna architektura oraz funkcjonalne rozkłady domów to atuty obok których nikt nie jest w stanie przejść obojętnie. Zapoznaj się z dostępna ofertą już dziś, by zamieszkać w swoim wymarzonym lokum całkiem niedługo.