Deweloper PBO Dach Bud posiada dobre zorientowanie w potrzebach klientów i dzięki temu, jest w stanie zaproponować takie rozwiązania, które przypadną do gustu szerokiemu gronu odbiorców. Nie inaczej jest także w przypadku osiedla Czarnuszkowa, łączącego wysoką jakość i nieprzeciętną lokalizację.

Nieruchomości posiadają wysokiej jakości drzwi wejściowe oraz okna z parapetami PCV (na parterze wyposażone dodatkowo w zewnętrzne rolety). Na ścianach znajdują się tynki maszynowe, na podłogach podłoża z jastrychu cementowego, przygotowane pod posadzkę właściwą. W zakresie instalacji C.O., klienci otrzymują grzejniki panelowe oraz grzejnik drabinkowy w łazience. Ponadto, w mieszkaniach rozprowadzona jest instalacja elektryczna, wod.-kan., internetowa, telewizyjna oraz domofonowa. Zbiorczy sygnał z anteny telewizyjnej, satelitarnej i radiowej dostarczany jest do skrzynek teletechnicznych, znajdujących się w każdej nieruchomości. Lokale wyposażono także w liczniki ciepłej i zimnej wody oraz poboru ciepła.

Tarasy, przynależne do mieszkań parterowych, zależnie od rozwiązań projektowych, oferują oddzielenie murowane, wykończone tynkiem cienkowarstwowym bądź ogrodzenie systemowe panelowe.

To solidna baza, która pozwala na dużą swobodę aranżacyjną, w zakresie wykończenia mieszkań, w całkowicie zindywidualizowany sposób. Czarnuszkowa to miejsce, w którym poczujesz, że wreszcie jesteś u siebie.