Oferta MSSzulc dotycząca inwestycji Zacisze Villowe z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom. Przestrzenne domy, ciekawa lokalizacja oraz liczne udogodnienia przygotowane przez inwestora to gwarancja zadowolenia każdego przyszłego mieszkańca nieruchomości.

Projekt składa się z 11 trzykondygnacyjnych domów w zabudowie szeregowej o metrażach wahających się od 183 do 196 m2. Każdy lokal posiada również dodatkowo garaż, balkon, taras oraz ogród, który okaże się niewątpliwie idealnym miejscem na relaks w domowym zaciszu.

Pierwsze dwie kondygnacje w domach zostały zaprojektowane jako przestrzeń użytkowa, z kolei ostatni to tzw. poddasze nieużytkowe, które może zostać wykorzystane zgodnie z wolą każdego właściciela.

Niewątpliwą zaletą inwestycji jest jej dogodne położenie i dobre skomunikowanie, dzięki mnogości dróg dojazdowych znajdujących się niedaleko osiedla. Ponadto spokojna okolica, w której zostało zlokalizowane Zacisze Villowe spodoba się z pewnością osobom szukającym ucieczki od zgiełku miasta i nowego M oferującego ciszę.