Większość deweloperów w trosce o potrzeby klientów wychodzi im naprzeciw z opcją zakupu mieszkania wykończonego „pod klucz”. Ten wariant oferuje również firma PBO DACH BUD. Wyobraź sobie, że wchodzisz do własnego lokum, które zostało dopięte na ostatni guzik i jest gotowe na Twoje wprowadzenie się. Program oferowany przez dewelopera gwarantuje komfort, zaoszczędzenie czasu, pieniędzy oraz niepotrzebnych nerwów. Zaufaj profesjonalistom, którzy zajmą się wykończeniem Twojego nowo zakupionego „M” ustalając przy tym wszelkie szczegóły z właścicielem nieruchomości.

Deweloper biorąc pod uwagę różne upodobania oferuje nabywcom wybór między dwoma pakietami: White oraz Green. Różnią się one cenowo o 100 zł/m2. Zainteresowani, którzy skorzystają z pakietu otrzymają szeroki wybór materiałów, szybką realizację, wykończenie wnętrza przez profesjonalistów, wysoką jakość oraz gwarancję na użyty towar oraz wykonaną pracę. Warto zaufać fachowcom, którzy mają spore doświadczenie w doprowadzaniu „M” do stanu gotowego do zamieszkania. Dodatkowo zaoferowana przez firmę gwarancja powoduje, że warto zaryzykować i przekonać się czy wykończenie „pod klucz” spełni wymagania.

Wyświadcz sobie przysługę i spraw, by Twoje wymarzone lokum wyglądało na miarę Twoich oczekiwań. Pamiętaj, nie ma rzeczy niemożliwych, a zwłaszcza nie istnieją one dla grupy specjalistów, która podoła każdemu zadaniu. Dowiedź się więcej kontaktując się z PBO DACH BUD.