Od 1990 roku na polskim rynku budowlanym prężnie działa firma, która opiera swoje działania na tradycji. Dodatkowo jest to zarówno inwestor, jak i wykonawca. Blockpol – Developer Sp. z o. o. to przede wszystkim rodzinne przedsiębiorstwo, które stara się spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Deweloper ceni sobie przede wszystkim rzetelność, uczciwość oraz terminowość. Dzięki temu został on doceniony już kilkakrotnie przez kapitułę Towarzystwa Miłośników Wrocławia w konkursach na najładniejsze budynki, jak również przez organizatorów prestiżowego plebiscytu „Życie w Architekturze”. Te elitarne nagrody są jak najbardziej zasłużone.

Blockpol – Developer Sp. z o. o. oferuje swoim klientom funkcjonalne mieszkania i lokale usługowe w atrakcyjnych dzielnicach Wrocławia, indywidualne projekty adaptacji „M” według potrzeb zainteresowanego, a także domy jednorodzinne wolnostojące, w zabudowie bliźniaczej oraz szeregowej. Jednak największą zaletą jest fakt, iż deweloper służy pomocą już od wstępnej fazy projektowej. Ponadto posiada wyszkoloną i sprawdzoną kadrę pracowników, posiadających wieloletnie doświadczenie, wprowadza najnowsze technologie, a poza tym zapewnia wysoką jakość wykonanych prac. Obecnie w swojej ofercie przedsiębiorstwo ma kilka inwestycji, tj.: INSPIRACJA oraz Nowa Inspiracja we Wrocławiu oraz ul. Górnicza w Lubiniu. Jest w czym wybierać, dlatego zaufaj Blockpol – Developer, tak jak zrobiło to wielu innych!