Deweloper Murapol S.A. Poznań
Murapol S.A.

Murpol S.A. na rynku nieruchomości pierwotnych istnieje od 2001 roku. W 11 Polskich miastach zrealizował 68 inwestycji, w których rozlokowano ponad 2400 nowych mieszkań. Te wszystkie aspekty składają się na pozytywny wizerunek firmy, dodatkowo podkreślają go liczne wyróżnienia i nagrody, w tym za zaangażowanie czy profesjonalizm.

Inwestycje dewelopera odznaczają się wysoką jakością wykonania. Murapol przedstawia ciekawe projekty np. wykończeń części wspólnych czy aranżacji terenów zielonych należących do osiedli. Przywiązuje również dużą wagę do kontroli i terminowości wykonanych prac.

Wszystkie nowe mieszkania przygotowywane przez spółkę wyróżnia również połączenie atrakcyjnej ceny z lokalizacją, która ma zapewnić komfort życia przy jednoczesnej bliskości centrum miasta.

Od 2009 roku Murapol S.A. emituje obligacje na Giełdzie Papierów Wartościowych (system Catalyst). Dzięki temu interesy Klientów dewelopera są dodatkowo zabezpieczone. W najbliższym czasie spółka planuje również emisję akcji na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Dane adresowe
Adres: ul. Partyzantów 49
Kod: 43-300
Miasto: Bielsko-Biała
Województwo: śląskie
Dane kontaktowe
www
Sprawdź promocje

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*