Białystok - Nowe mieszkania i domy

O nas

Dla poszukujących nowych domów i mieszkań w regionie Białystok i okolice nasz serwis stwarza możliwość łatwego i wygodnego przejrzenia ofert i ułatwia najlepszego wyboru. Łatwo sprawdzić za pośrednictwem naszego portalu gdzie i jakie nowe domy i mieszkania na sprzedaż są obecnie dostępne na rynku pierwotnym w Białymstoku i okolicach. Prezentujemy sprawdzone i aktualne informacje o wszystkich inwestycjach z rynku pierwotnego w danym regionie. Na naszym portalu znajdą Państwo aktualną ofertę wszystkich deweloperów działających w regionie.

Nasza wygodna i intuicyjna wyszukiwarka pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Dzięki wielu filtrom (np. lokalizacja, rodzaj zabudowy, metraż) zawężą Państwo swoje poszukiwania i dotrą tylko do tych ofert, które odpowiadają Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

Ponadto dysponujemy obszerną bazą deweloperów z Białegostoku. Wybierając daną firmę, nie tylko poznają Państwo jej projekty, ale także będą Państwo mogli w łatwy i szybki sposób skontaktować się z deweloperem.

Ponadto nasz serwis zapewnia dostęp do ofert specjalnych. W zakładce Promocje na bieżąco publikujemy informacje o promocjach deweloperów z Białegostoku. Dzięki temu mają Państwo możliwość nie tylko znaleźć wymarzone cztery kąty, ale również zaoszczędzić trochę gotówki.

Innym sprawdzonym sposobem na tańsze „M” jest program Mieszkanie dla Młodych. Nie zapomnieliśmy także o grupie klientów zainteresowanych tym projektem. Zakładka MDM stanowi poradnik dla potencjalnych beneficjentów. Znajdą tam Państwo wiele cennych informacji, takich jak aktualne limity MDM Białystok, nowelizacja ustawy o MDM czy zasady programu. Dodatkowo mieszkania w MDM z  Białegostoku zostały specjalnie wyróżnione na mapie.

Możemy pochwalić się rozbudowanymi sekcjami Porady oraz Ważne i na temat. Publikujemy tam wiele artykułów przydatnych podczas spełniania marzenia o własnym mieszkaniu. Nie brakuje materiałów związanych z urbanistyką, wystrojem wnętrz, kredytami hipotecznymi oraz innymi formalnościami. 

0.91