AGAT DEWELOPER Daniel Michalski Błażej Plechawski s.c.

Historia firmy rozpoczyna się od wykonywamia domy jednorodzinnych dla klientów indywidualnych. Po paru latach realizowali już duże budynki wielorodzinne na zlecenie wiodących wrocławskich deweloperów. Działalność ta do dzisiaj jest częścią pracy AGAT DEWELOPER. W 2006 roku postanowili rozpocząć samodzielną działalnością deweloperską. Początkowo były to pojedyncze domki jednorodzinne usytuowane w gminie Czernica.

 

W listopadzie 2009 roku AGAT DEWELOPER rozpoczął prace ziemne przy budowie swojego największego, jak do tej pory, osiedla – Osiedla Jeszkowice w Jeszkowicach przy ulicy Radosnej. Obecnie rozpoczynają kolejny etap osiedla obejmujący sześć ostatnich domów. Docelowo osiedle składać się będzie z osiemnastu budynków jednorodzinnych i dwulokalowych. Równolegle rozpoczęli budowę Osiedla między Łąkami również w Jeszkowicach, składającego się z dziesięciu budynków, w większości już zamieszkałych.

 

Misją dewelopera jest budowa domów jednorodzinnych i mieszkań dostępnych cenowo dla przeciętnego Polaka, ale przy zachowaniu najwyższej na rynku jakości.

Nadolice Wielkie, ul. Klonowa 14

55-003 Nadolice Wielkie
dolnośląskie

Zapytaj o szczegóły

  • Zapytaj o rabat lub ofertę specjalną.
  • Zapytaj o preferencje dla kupujących za gotówkę
  • Zapytaj o dostępność pomieszczeń dodatkowych (komórka lokatorska, miejsce postojowe, wózkarnia)

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Osiedle Polanka

AGAT DEWELOPER Daniel Michalski Błażej Plechawski s.c.

Krzyków, Czernica

Termin oddania:I kwartał 2019