Chrzanowscy Development Sp. z o.o.


Chrzanowscy Development Sp. z o.o. to firma, której historia sięga roku 1999 - pierwotnie przedsiębiorstwo nazywało się „Mieszkania na Sprzedaż” Chrzanowscy Sp. z o.o. Działalność spółki opiera się silnym przekonaniu, że najważniejsze jest spełnianie potrzeb mieszkaniowych rodzin – dlatego oferta spółki pełna jest funkcjonalnych mieszkań wykonywanych z zachowaniem najwyższych standardów budowlanych i wykończeniowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala deweloperowi na indywidualne podejście do odbiorców. Dobra komunikacja z klientami powoduje, że firma może tworzyć swoje projekty w oparciu o optymalne rozwiązania, które w pełni odpowiadają potrzebom i marzeniom przyszłych lokatorów. Działalność Chrzanowscy Development Sp. z o.o. opiera się na zachowaniu rodzinnych tradycji  - wynikające z niej doświadczenie owocuje wysokim zaufaniem klientów, którzy cenią ją za fachowość i zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa.

Doskonała jakość realizacji, wiarygodność i uczciwość firmy zostały docenione na licznych konkursach. Spółka otrzymała szereg wyróżnień – wśród nich znajduje się między innymi tytuł Rzetelni w Biznesie oraz nagrody Kryształowej Cegły i Złotej Kielni. Uznanie jury są nie tylko zwieńczeniem starań firmy, ale także ogromną motywacją do dalszego dynamicznego rozwoju i ulepszania swojej oferty.

Dzięki firmie Chrzanowscy Development Sp. z o.o. postały wielorodzinne budynki w Lublinie przy ulicach Wigilijnej, Kaskadowej i Kisielewskiego, luksusowy apartamentowiec w Zwierzyńcu na Roztoczu oraz osiedle Mikołajowe Wzgórze przy lubelskiej ulicy Fieldorfa. 

Lublin, ul. Witolda Chodźki 27

20-093 Lublin
lubelskie


Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Osiedle Leonówka Budynek 6

Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Lublin, Sławin , Sławin

Powierzchnia:39,00  - 119,00 m2
Termin oddania:IV kwartał 2017
Liczba pokoi:1 - 5

Osiedle Leonówka budynek 9,10

Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Lublin, Sławin , Sławin

Termin oddania:III kwartał 2019

Strzembosza - inwestycja wyprzedana

Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Lublin,

Powierzchnia:73,00 m2
Termin oddania:II kwartał 2012
Liczba pokoi:4 - 4

Osiedle Leonówka Budynek 5 - inwestycja wyprzedana

Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Lublin, Botanik

Powierzchnia:30,50  - 75,30 m2
Termin oddania:I kwartał 2015
Liczba pokoi:1 - 4

Osiedle Leonówka Budynek 4 - inwestycja wyprzedana

Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Lublin, Botanik

Powierzchnia:34,90  - 94,10 m2
Termin oddania:IV kwartał 2015
Liczba pokoi:1 - 4