Dan-Bud Sp. z o.o.
Jest to rodzinna, prężnie rozwijającą się firma deweloperska. Od 2005 roku tworzy nowoczesne, komfortowe i energooszczędne budynki mieszkalne. Na początku 2013 roku zakończylła ostatni etap Osiedla Zielone Tarasy w Mławie. Osiedle to kompleks 3 budynków z garażami podziemnymi, windami, kontrolą dostępu oraz instalacjami solarnymi. O wysoką jakość  inwestycji dba doświadczona kadra zarządzająca. 
Oprócz działalności deweloperskiej świadczy również usługi budowlane. Jako Generalny Wykonawca zrealizowała budowę Osiedla Pod Dębami na warszawskim Wawrze, budowę Zakładu wybijania jaj i pasteryzacji masy jajecznej w Wiśniewie, budowę Fabryki biomasy w Sierakowie, a obecnie prowadzi budowę Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów i Sklepu z częściami samochodowymi w Sierakowie koło Przasnysza.
W 2009 roku rozszerzyła działalność firmy i powołała do życia specjalistyczne grupy z zakresu instalacji sanitarnych i elektrycznych. Ekipy pracują na terenie całej Polski świadcząc kompleksowe usługi począwszy od projektu aż po uruchomienie i serwis instalacji.

Warszawa, ul. J.P. Woronicza 15/69

02-625 Warszawa
mazowieckie

Zapytaj o szczegóły

  • Zapytaj o rabat lub ofertę specjalną.
  • Zapytaj o preferencje dla kupujących za gotówkę
  • Zapytaj o dostępność pomieszczeń dodatkowych (komórka lokatorska, miejsce postojowe, wózkarnia)

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Willa Ksaweryn

Dan-Bud Sp. z o.o.

Warszawa, Wawer , Miedzeszyn

Powierzchnia:31,70  - 81,30 m2
Termin oddania:I kwartał 2019
Liczba pokoi:1 - 4

Apartamenty Opera

Dan-Bud Sp. z o.o.

Olsztyn, Pojezierze , Osiedle Pojezierze

Powierzchnia:29,00  - 130,00 m2
Termin oddania:I kwartał 2019
Liczba pokoi:1 - 6