DZ-77 Zbigniew Dłużewski


Historia Firmy sięga 1977 r. Wówczas, przez dotychczasowego właściciela, została założona Firma budowlana DZ-77. Od początku jest firmą prywatną kierowaną jednoosobowo i działającą na rynku warszawskim.
 
Od 1977 roku firma wykonuje kompleksowo prace inwestycyjne oraz adaptacyjno - modernizacyjne w warszawskich placówkach służby zdrowia, budynkach użyteczności publicznej oraz w budownictwie mieszkaniowym.
 
Od 1999 roku zajmuje się również budową osiedli domów jednorodzinnych i wielorodzinnych w dzielnicy Białołęka. Budynki oddawane są w stanie deweloperskim.
 
Deweloper zrealizował m.in. następujące Osiedla: Twórcza I, Twórcza II, Twórcza III, Twórcza IV, Twórcza V, Twórcza VI, Ostródzka, Berensona. Obecnie realizujemy kolejne inwestycje m.in. Ostródzka 159 – Osiedle Oaza.
 
Misją firmy jest pełna inwestycyjna obsługa Klientów, oferowanie im najlepszych rozwiązań technologicznych, jakościowych i ekonomicznych, dbanie o ich zdrowie i bezpieczeństwo. W przyszłości chce stać się liderem na rynku warszawskim w zakresie budowy mieszkań, domów oraz remontów, doradztwa budowlanego i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.
 
Potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych usług spełniających oczekiwania Klientów jest fakt, posiadania i funkcjonowania zgodnie z System Jakości ISO - 9001-2000.
 
Firma posiada również Certyfikat "Firma Godna Zaufania 2016".

Warszawa, ul. Mechaników 3

03-687 Warszawa
mazowieckie


Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Osiedle przy ul. Twórczej - inwestycja wyprzedana

DZ-77 Zbigniew Dłużewski

Warszawa, Białołęka

Powierzchnia:140,12  - 143,44 m2
Termin oddania:III kwartał 2020
Liczba pokoi:3 - 3

Osiedle Oaza - inwestycja wyprzedana

DZ-77 Zbigniew Dłużewski

Warszawa, Białołęka , Brzeziny

Powierzchnia:45,00  - 77,00 m2
Termin oddania:IV kwartał 2016
Liczba pokoi:2 - 4