Ezbud-Budownictwo Zenon Łaski

Ezbud-Budownictwo jest jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku budowlanym i deweloperskim w województwie łódzkim. Obecnie Firma koncentruje się na budowie lokali mieszkalnych i usługowych, a także sprzedaży i zarządzaniu wybudowanymi nieruchomościami. W ramach „Grupy Ezbud” prowadzi również produkcję betonu towarowego oraz hurtownię materiałów budowlanych. Najważniejszym celem jest ciągłe i konsekwentne umacnianie pozycji rynkowej poprzez dostarczanie Klientom wyrobów i usług najwyższej jakości.


Dwudziestoletnie doświadczenie na rynku nieruchomości jest na bieżąco wykorzystywane w działalności inwestycyjnej i deweloperskiej.


Potrafi szybko i elastycznie dostosować się do wymagań rynku, reagować na zmieniające się warunki, właściwie określać kierunki inwestowania. Aktualne i przyszłe inwestycje to budownictwo mieszkaniowe, obiekty handlowe, hotele, budynki biurowe.


Ezbud-Budownictwo to firma oparta na solidnych fundamentach. Znaczne kapitały własne oraz właściwa współpraca z bankami zapewnia bardzo dobrą płynność finansową firmy, co w tak szybko zmieniającej się rzeczywistości rynku nieruchomości gwarantuje pewność i bezpieczeństwo inwestycji.

Tomaszów Mazowiecki, ul. Wysoka 2/4

97-200 Tomaszów Mazowiecki
łódzkie

44 7 ... Pokaż numer
www

Zapytaj o szczegóły

  • Zapytaj o rabat lub ofertę specjalną.
  • Zapytaj o preferencje dla kupujących za gotówkę
  • Zapytaj o dostępność pomieszczeń dodatkowych (komórka lokatorska, miejsce postojowe, wózkarnia)

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Zakładowa 87

Ezbud-Budownictwo Zenon Łaski

Łódź , Widzew , Widzew

Powierzchnia:42,22  - 85,08 m2
Termin oddania:I kwartał 2019
Liczba pokoi:1 - 4

ul. Sportowa

Ezbud-Budownictwo Zenon Łaski

Bielsko-Biała, Bielsko-Biała

Termin oddania:I kwartał 2019