Kasiński Investment Sp. z o.o.


Firma Kasiński Investment Sp. z o.o  rozpoczęła swoją działalność w marcu 2013 roku  w celu realizacji inwestycji p.n. "Tetris House".
 
Założycielami Spółki są osoby działające i posiadające szerokie kontakty  w branży budowlanej od wielu lat na terenie kraju i za granicą. Spółka należy do firm z kategorii deweloperzy, których podstawową działalnością jest świadczenie usług w branży budownictwa mieszkaniowego i usługowego na rzecz przyszłych Klientów. Jako Inwestor / Deweloper zadaniem Spółki jest nie tylko utrzymanie się na rynku, na którym występuje bardzo duża konkurencja, ale także jej stabilny rozwój. Poprzez stosowanie nowoczesnych technologii, wysokiej jakości prowadzonych usług oraz stosowanie konkurencyjnych cen  - firma pragnie zapewnić sobie przyszły rozwój przedsiębiorstwa. Założyciele firmy  posiadają duży Kapitał własny, który pozwala i gwarantuje swoim klientom stabilną współpracę i pewność dokonywanych inwestycji.
Zainteresowanie Spółki skupione jest przede wszystkim na rynku krajowym, ze szczególnym uwzględnieniem województwa  świętokrzyskiego.

Kielce, ul. Klonowa 39/11

25-553 Kielce
świętokrzystkie


Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Starodomaszowska

Kasiński Investment Sp. z o.o.

Kielce, Wielkopole , Wielkopole

Powierzchnia:27,00  - 95,80 m2
Termin oddania:II kwartał 2016
Liczba pokoi:1 - 3