MASTERM


Masterm Investment to solidny, uznany deweloper i generalny wykonawca z kilkunastoletnim doświadczeniem na poznańskim rynku. Sprawnie przeprowadzamy cały proces inwestycyjny - od decyzji o warunkach zabudowy, przez projektowanie, wykonawstwo aż po uruchomienie obiektu. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym, biurowym i przemysłowym. To, co przyniosło nam renomę i uznanie na rynku, to elastyczne podejście i otwartość nawet na najbardziej niekonwencjonalne rozwiązania.

Inwestycje firmowane przez Masterm Investment to nowoczesne i zaprojektowane według najnowszych trendów budynki. Cechuje je atrakcyjna lokalizacja, elastyczny układ przestronnych, ustawnych pomieszczeń oraz bliskość natury, której w wielkich miastach brakuje najbardziej. Wystarczy wspomnieć choćby kompleksy Evergreen365, Sokoła 1 czy Trójpole, które jeśli chodzi o bliskość traw, krzewów, czy nawet wieloletnich drzew, zdecydowanie wyróżniają się na tle innych poznańskich inwestycji.

W tworzeniu funkcjonalnych i przyjaznych przestrzeni pomagają nam profesjonaliści z najlepszych biur architektonicznych takich jak Insomia czy Ultra Architects. Spod ich ręki wychodzą budynki piękne z zewnątrz i od wewnątrz, wykorzystujące najlepsze osiągnięcia architektury i techniki, zaprojektowane tak, by cieszyć oko i służyć przez pokolenia. Inteligentne i przemyślane przestrzenie można dowolnie zmieniać i zagospodarowywać, uzyskując zamierzony efekt. To wszystko sprawia, że mieszkania spod ręki Masterm Investment, to świetna inwestycja w przyszłość swoją i rodziny.

Tarnowo Podgórne, ul. Działkowa 16

62-080 Tarnowo Podgórne
wielkopolskie

61  ... Pokaż numer
www

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Dąbrowskiego 58

MASTERM

Poznań, Jeżyce , Jeżyce - Osiedle

Powierzchnia:26,30  - 110,97 m2
Termin oddania:I kwartał 2023
Liczba pokoi:1 - 5
Liczba ofert:48

Piano81

MASTERM

Poznań, Grunwald , Górczyn

Powierzchnia:34,31  - 88,77 m2
Liczba pokoi:1 - 3
Liczba ofert:25

Green Square

MASTERM

Świnoujście, Świnoujście

Powierzchnia:36,00  - 56,00 m2
Termin oddania:II kwartał 2022
Liczba pokoi:2 - 3