Przedsiębiorstwo Budowlane MARGO
Deweloper MARGO działa na rynku woj. pomorskiego od 25 lat.
 
Dzięki ciągłemu rozwojowi, który przedsiębiorstwo zawdzięcza dobrej organizacji pracy oraz niesłabnącemu zapotrzebowaniu i ogromnemu zainteresowaniu nowoczesnymi mieszkaniami, MARGO jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na pomorskim rynku nieruchomości – wg badania z 2011 r zrealizowanego przez firmę RedNet na rozpoznawalność marki, MARGO zajęło 7 miejsce wśród trójmiejskich deweloperów.
 
Według raportu pisma Central & Eastern European Construction & Investment Journal (C i J Journal) MARGO znajduje się na 29 miejscu wśród największych firm dziesięciolecia na rynku mieszkaniowym w środkowej Europie, realizując ponad 2.000 lokali w 34 inwestycjach, w tym ponad 200 domów jednorodzinnych zrealizowanych na indywidualne zlecenia.
 
W raporcie specjalnym DEWELOPER ROKU 2012 oraz DEWELOPER ROKU 2014 wg tygodnika Gazeta Finansowa  - MARGO zostało uznane za jedną z 25 najlepszych firm deweloperskich w Polsce a ich osiedle JASIEŃ PARK oraz inwestycja WILLA SYRENA za jedne z najciekawszych inwestycji.
 
W ramach prowadzonej działalności przedsiębiorstwo funkcjonuje i rozwija się w następujących obszarach:
 
  • Działalność deweloperska – prowadzona w biurze w Gdyni Redłowie. W strukturach tej działalności znajduje się pracownia architektoniczna, BOK (Biuro Osługi Klienta – działający stacjonarnie a także przy inwestycjach poza Trójmiastem), dział marketingu, dział przygotowania inwestycji, dział prowadzenia inwestycji, biura budowy na każdej prowadzonej inwestycji.
  • Produkcja i prefabrykacja betonu – prowadzona w Zakładzie Prefabrykacji Barkoczyn Sp. z o.o. w Nowym Barkoczynie koło Kościerzyny. W ramach tej działalności działa Zakład Prefabrykacji Betonu oraz węzeł betoniarski Liebherr. Wśród głównych odbiorców produktów tego zakładu są tak renomowane firmy budowlane jak: Budimex, Strabag, Skanska, Warbud, Mega oraz Hydrobudowa. www.barkoczyn.pl
  • Produkcja okien – realizowana w  fabryce okien w Mezowie, która specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości okien PCV na niemieckim profilu KBE oraz fasad, drzwi ognioodpornych i witryn w oparciu o renomowaną firmę ALUPROF. 
  • Produkcja elementów stalowych – realizowana w zakładzie produkcji elementów stalowych w Zakładzie Prefabrykacji Barkoczyn Sp. z o.o.
  • Produkcja elementów drewnianych – realizowana w stolarni w Zakładzie Prefabrykacji Barkoczyn Sp. z o.o.
  • Działalność turystyczno – hotelowa realizowana w Centrum Rekreacyjno – Konferencyjne Harenda w Ludwikowicach Kłodzkich, które jest jednym z bardziej unikalnych miejsc w sercu Gór Sowich.
Dzięki dywersyfikacji prowadzonej działalności a także dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji kadry zarządzającej i pozostałych pracowników cały proces inwestycyjny realizowany jest w ramach działalności i pod nadzorem firmy.
 
Łącznie w strukturach firmy pracuje prawie 200 osób.

Gdynia, ul. Redłowska 52/9

81-450 Gdynia
pomorskie

Zapytaj o szczegóły

  • Zapytaj o rabat lub ofertę specjalną.
  • Zapytaj o preferencje dla kupujących za gotówkę
  • Zapytaj o dostępność pomieszczeń dodatkowych (komórka lokatorska, miejsce postojowe, wózkarnia)

Mapa inwestycji

Lista inwestycji

Osiedle Gdańskie

Przedsiębiorstwo Budowlane MARGO

Pępowo, Żukowo

Powierzchnia:212,00  - 223,00 m2
Termin oddania:I kwartał 2019

Wilga Park

Przedsiębiorstwo Budowlane MARGO

Gdańsk, Orunia , Orunia

Powierzchnia:32,00  - 78,00 m2
Termin oddania:IV kwartał 2019
Liczba pokoi:1 - 4

Hortus

Przedsiębiorstwo Budowlane MARGO

Gdańsk, Wrzeszcz , Wrzeszcz

Powierzchnia:30,00  - 91,00 m2
Termin oddania:I kwartał 2019
Liczba pokoi:1 - 4

Kamienica Staromiejska

Przedsiębiorstwo Budowlane MARGO

Elbląg, Elbląg

Powierzchnia:27,00  - 147,00 m2
Termin oddania:IV kwartał 2019
Liczba pokoi:1 - 4