Fyrtel Wilda


  • Poznań, Wilda, Górna Wilda, ul. Sikorskiego/28 Czerwca
  • Cena od: 659 191 zł
  • Liczba pokoi: 4
  • Powierzchnia: 79,50  - 79,96 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie5 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji Fyrtel Wilda


Fyrtel Wilda to nowy projekt firmy Duda Development, który zrealizowany zostanie u zbiegu ulic Sikorskiego i 28 Czerwca. Zgodnie z planem budowa rozpocznie się w III kwartale 2018 roku. W ramach inwestycji oddany zostanie nowoczesny budynek, który wpisze się w obraz jednej z najstarszych dzielnic Poznania. Wilda dynamicznie się rozwija i przyciąga coraz większe grono osób poszukujących idealnych czterech kątów.

Za geometryczną fasadą znajdzie się 66 funkcjonalnych mieszkań, które wyposażone zostaną we wszystkie niezbędne udogodnienia. Oferta sprzedaży obejmuje lokale o zróżnicowanych powierzchniach, mieszczących się w przedziale od 29 do 103 m2. Tak szeroki wybór metraży sprawia, że swoje nowe mieszkanie na Wildzie znajdzie zarówno singiel, para, jak i potrzebująca większej przestrzeni rodzina z dziećmi. Ceny nowych „M” w inwestycji Fyrtel Wilda wahają się od 250 do 940 tys. zł.

W części parterowej zaplanowano również 5 lokali usługowych. Proponowane pomieszczenia mogą zostać zaaranżowane w dowolny sposób. Kwiaciarnia, zakład fryzjerski, gabinet medyczny, a może szkoła językowa? Wilda daje wiele możliwości! Zakup lokalu usługowego w Fyrtel Wilda polecić należy każdemu, kto szuka sprawdzonego miejsca na biznes i chce być blisko swoich klientów.

LOKALIZACJA
Wilda to jedno z ciekawszych miejsc na mieszkaniowej mapie Poznania. Dogodne położenie, blisko centrum sprawia, że dzielnicą interesuje się coraz większe grono klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Deweloperzy w odpowiedzi na ich potrzeby realizują tu nowe, komfortowe inwestycje mieszkaniowe, czego najlepszym przykładem jest Fyrtel Wilda.

Wilda to miejsce, w którym przeszłość spotyka się z teraźniejszością. Pośród zabytkowych kamienic znaleźć można nowe budynki, murale oraz cieszące się sporą sympatią poznaniaków modne lokale gastronomiczne. Nowe mieszkanie na Wildzie doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które chcą mieć wszystko pod ręką. W okolicy inwestycji dewelopera Duda Development nie brakuje sklepów, centrów handlowych, punktów usługowych czy placówek medycznych. Ponadto na terenie dzielnicy działają szkoły i przedszkola, co czyni z dzielnicy przestrzeń idealną dla ceniących wygodę rodzin z dziećmi.

Kolejną zaletą mieszkania w tej części Poznania jest sąsiedztwo centrum miasta. W miejsca, takie jak Stary Browar czy Stary Rynek warto wybrać się pieszo – to naprawdę blisko! Dodając do tego dostęp do sprawnej komunikacji miejskiej, dzięki którem w szybki i wygodny sposób można dostać się w dowolną część Poznania, otrzymujemy komfortowe miejsce do życia, w które warto zainwestować.

Handel
Wilda pochwalić się może bogatym zapleczem handlowym. Nabywcy nowych mieszkań od Duda Development najpotrzebniejsze rzeczy będą mogli kupić m.in. w: Biedronce, Netto, Lidlu, Żabce czy Chacie Polskiej. Ponadto w okolicy działają: Duży Ben, sklep mleczarski, sklep rybny, Sklep Zoologiczny ZOOArtykuły.pl, Rossmann, sklepy obuwnicze i odzieżowe oraz sklepy z artykułami papierniczymi i zabawkami. Nie można również zapominać o znanym i lubianym Rynku Wildeckim, na którym codziennie kupić można świeże warzywa i owoce. W niewielkiej odległości od planowanego budynku położony jest Stary Browar, Kupiec Poznański oraz Avenida.

Usługi
Na Wildzie wszystko jest pod ręką! W okolicy Fyrtla Wilda zlokalizowane są np.: banki (m.in. Credit Agricole, PKO) i bankomaty, Wielkopolski Oddział ZUS, stacje paliw, zakłady fryzjerskie i kosmetyczne (np. Akademia Le Grand), kwiaciarnie (m.in. Kwiaciarnia Storczyk), pasmanteria, oddział Poczty Polskiej, pralnia, optyk, jubiler, zakład zegarmistrzowski.

Wizytówką Wildy są również modne lokale gastronomiczne, wśród których wymienić można: Suszone Pomidory, Pizzeria Przyjemność, SPOT, Niezły Meksyk, Pizzeria Porto, Why Thai Express, All Max Burgers, Zielona Micha, Restauracja START, Mamma Wilda, Mówish Mash. Miłośnicy domowego jedzenia mogą skorzystać z oferty Bistro Kotlet, Ale Pycha, Karczmy u Grzegorza oraz Baru Mlecznego Muszelka.

Komunikacja
Z pobliskiego przystanku Rynek Wildecki odjeżdżają tramwaje: 2, 9, 10. Do dyspozycji jest także połączenie autobusowe. Okoliczny przystanek Bergera jest jednym z punktów na trasie linii 71 i 243.

Opieka medyczna
W pobliżu inwestycji Duda Development działają: Centrum Medyczne Scanmed Multimedis, Centrum Medicover, Lux Med., Przychodnia Medycyny Pracy, Stom-Med., Poradnia Medycyny Rodzinnej Intermed. W okolicy można znaleźć również szpitale: Centrum Medyczne HCP, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital im. Wiktora, Degi. Na Wildzie nie brakuje także aptek, w potrzebne leki można zaopatrzyć się m.in. w: Aptece Wildeckiej, Aptece ZIKO, Aptece Wielkopolskiej, Aptece Korona, Aptece Pamiątkowej, Aptece Św. Jerzego.

Edukacja
Dostęp do bogatego zaplecza edukacyjnego to kolejna zaleta okolicy Fyrtla Wilda. W pobliżu budynku działają:żłobki i przedszkola (Zespół Żłobków nr 4 Miś Uszatek, Niepubliczne Przedszkole Artystyczno-Językowe Trele Morele, Przedszkole nr 42 Kwiaty Polskie, Przedszkole nr 103 im. Pana Kleksa, Przedszkole i Żłobek Harmonijka), szkoły podstawowe i szkoły średnie (Szkoła Podstawowa nr 25 z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi im. Bohaterów Monte Cassino, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Romualda Traugutta, Szkoła Podstawowa nr 42 im. Króla Bolesława Chrobrego, V Liceum Ogólnokształcące im. Klaudyny Potockiej) oraz uczelnie wyższe (Wyższa Szkoła Edukacji Integracyjnej i Interkulturalnej, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości, Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego). W sąsiedztwie działa także 53 Filia Biblioteki Raczyńskich.

Sprawna komunikacja miejsca umożliwia również łatwy dojazd na Uniwersytet Ekonomiczny czy Uniwersytet Medyczny.

Sport i rekreacja
Centralne położenie nie wyklucza sąsiedztwa zieleni. Wolny czas spędzić można w Parku Jana Pawła II, Parku Izabeli i Jarogniewa Drwęskich, Skwerze Jerzego Kurczewskiego czy na Placu Marii Skłodowskiej- Curie. Dbającym o formę polecić należy Siłownię McFIT, Fabrykę Formy czy POSiR, gdzie znaleźć można pływalnię czy działające w sezonie zimowym lodowisko.

Kultura i rozrywka
Fyrtel Wilda znajduje się bardzo blisko centrum miasta, dzięki czemu w każdej chwili skorzystać można z oferty kin, teatrów, muzeów czy pubów. Najbliżej inwestycji zlokalizowane jest Multikino. Ponadto w pobliżu działa Nocny Targ Towarzyski oraz FoodHall Poznań.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Fyrtel Wilda


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperDuda Development
Fyrtel Wilda
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaGórna Wilda
Data zakończeniaIII kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia79,50  - 79,96 m2
Liczba pokoi4

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
1_M2M79,96 m24 pok.1659 191 zł
8 244 zł/m2
rzut
2_M9M79,85 m24 pok.2675 877 zł
8 464 zł/m2
rzut
3_M16M79,53 m24 pok.3689 623 zł
8 671 zł/m2
rzut
4_M23M79,61 m24 pok.4707 362 zł
8 885 zł/m2
rzut
5_M30M79,50 m24 pok.5723 406 zł
9 099 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

nowa kamienica

Otoczenie

apteka, usługi, plac zabaw dla dzieci, szkoła, kościół

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Liczba planowanych mieszkań

66

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeFyrtel Wilda

ul. Palacza 144, Poznań

605 25 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę