Grano Residence


  • Gdańsk, Śródmieście, Wyspa Spichrzów, ul. Pszenna
  • Liczba pokoi: 1 - 3
  • Powierzchnia: 41,79  - 65,08 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie8 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji Grano Residence


Cany od 685 440 do 1 429 440 zł

 
Grano Residence to nowa inwestycja powstająca w samym sercu Gdańska, na Wyspie Spichrzów, zaledwie 250 m od Starego Miasta. To dziś najbardziej atrakcyjna lokalizacja w Gdańsku oraz samo centrum najważniejszych wydarzeń kulturalnych i biznesowych. 
 
OSTATNIE WOLNE APARTAMENTY! 
GOTOWE DO ODBIORU JUŻ W CZERWCU 2020!
 
Ponad 70% apartamentów znalazło już swoich nabywców. Nie czekaj i już dziś wybierz swój apartament.
 
Z myślą o zróżnicowanych potrzebach przyszłych właścicieli w Grano Residence znajdzie się 141 funkcjonalnych i spełniających najwyższe standardy apartamentów, o różnorodnej powierzchni od 32 do 87 m2 i strukturze od 1 do 3 pokoi.
Do dyspozycji mieszkańców przewidziano również garaż podziemny i komórki lokatorskie. Będzie to doskonałe miejsce do zamieszkania, jak i atrakcyjna nieruchomość pod wynajem.
Grano Residence powstaje z myślą o osobach, które żyją dynamicznie, cenią sobie bezpośredni dostęp do kultury i rozrywki lub szukają dobrej lokaty kapitału.
 
Wybierz inwestycję, która procentuje i ciesz się z wymiernych korzyści podatkowych!
 
KOMPLEKSOWE ZARZĄDZANIE WYNAJMEM
Zapewniamy profesjonalną obsługę Twojego apartamentu: od audytu pod kątem wyposażenia i przygotowania nieruchomości, poprzez zarządzanie procesem najmu, po usługi konserwatorskie oraz czytelny system raportów rozliczeniowych. 
 
PRZYCHODY 67%/33%
Podział przychodów uzyskiwanych z wynajmu lokalu z operatorem w proporcji 67/33%. Przychody wypłacane są kwartalnie.
 
PEWNE ŹRÓDŁO STAŁYCH DOCHODÓW
Gdańsk to miasto, w którym opłacalność inwestycji w mieszkanie na wynajem należy do najwyższych w kraju. O sukcesie Gdańska decydują 4 główne czynniki: atrakcyjność turystyczna, długi sezon wakacyjny, rozwój sektora MICE czyli turystyki biznesowej oraz rosnące znaczenie sektora BPO (czyli centrów usług procesów biznesowych). Trójmiasto stało się w ostatnich latach jednym z najważniejszych miejsc do lokalizacji centrów usług dla biznesu.
 
PODWÓJNY ZYSK
Dwa źródła zysku: przychód z najmu i potencjalny wzrost wartości nieruchomości w czasie.
_________________________________________________________________________________________________________________________

LOKALIZACJA
Grano Residence to miejsce stworzone z myślą o wszystkich, którzy kochają klimat Gdańska. Wyspa Spichrzów zlokalizowana jest w samym sercu zabytkowej części miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znaleźć można liczne zabytki, obiekty kulturalno-rozrywkowe, puby, restauracje. Ponadto w okolicy nie brakuje sklepów, punktów usługowych czy placówek edukacyjnych. Tu wszystko jest pod ręką, a dostęp do sprawnej komunikacji miejskiej zapewni wygodny dojazd do wszystkich części miasta.

Handel
Osiedle położone jest niemalże w samym centrum Gdańska, na Wyspie Spichrzów. Taka lokalizacja zapewnia mieszkańcom pełen dostęp do licznych punktów handlowych. W pobliżu mieści się wiele centrów handlowych, takich jak Galeria Gdańska. Codzienne zakupy nie będą problemem ponieważ sklepy są na wyciągnięcie ręki – w okolicy działa np. Żabka i Carrefour.

Usługi
Na tej samej ulicy mieści się również Pomorski Urząd Skarbowy w Gdańsku. Oprócz tego, w okolicy można znaleźć wiele innych placówek usługowych (np. Hairdresser Gdańsk) oraz punktów gastronomicznych, takich jak: Cafe Kamienica, Tawerna, Metamorfoza, Szafarnia, Correze.

Komunikacja
Z centrum Gdańska można dojechać we wszystkie zakątki Trójmiasta, dzięki licznym liniom tramwajowym i autobusowym. Podróż między miastami ułatwi bliskość Dworca Głównego oraz dobrze przygotowane drogi dojazdowe.

Opieka medyczna
W pobliżu działa: Klinika Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży, Szpital im. Mikołaja Kopernika, 1DayClinic.pl Szpitala Jednego Dnia Etermed.

Edukacja
Kilka ulic dzieli inwestycję Grano Residence od szkół, przedszkoli, a nawet uniwersytetów. Znajduje się tu np. Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Szkoła Podstawowa Lingwista, Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa, Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna, Szkoła Podstawowa nr 57, Przedszkole Kraina Tęczy.

Sport i rekreacja
Na spacer warto wybrać się na gdańską starówkę lub wzdłuż terenów Nabrzeża Motławy. Miłośnicy sportów odnajdą się świetnie na pobliskich siłowniach oraz ucieszy ich możliwość wypożyczenia kajaków i wybrania się na spływ.

Kultura i rozrywka
Centrum Gdańska to miejsce przepełnione restauracjami, zabytkami oraz najróżniejszymi atrakcjami turystycznymi. Grano Residence znajduje się zaledwie 2 minuty od popularnej ul. Długiej, 5 minut od Mariny, 7 minut od Filharmonii oraz 10 minut od Teatru Szekspirowskiego. Nie ma tu miejsca na nudę, a opcji na ciekawe spędzanie wolnego czasu jest naprawdę wiele.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Grano Residence


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperDekpol Deweloper
Grano Residence
Województwopomorskie
Miasto/PowiatGdańsk

Miasto/StrefaWyspa Spichrzów
Data zakończeniaII kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia41,79  - 65,08 m2
Liczba pokoi1 - 3

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
A.4.1M41,79 m21 pok.4b.d. rzut
B.6.6M45,22 m22 pok.6b.d. rzut
A.1.16M42,82 m21 pok.1b.d. rzut
A.1.17M42,76 m21 pok.1b.d. rzut
A.2.16M42,70 m21 pok.2b.d. rzut
A.2.20M64,78 m23 pok.2b.d. rzut
A.5.20M64,51 m23 pok.5b.d. rzut
A.3.20 M65,08 m23 pok.3b.d. rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

pod klucz

Otoczenie

miejsca kultury i rozrywki, usługi, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, sklep spożywczy

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Liczba planowanych mieszkań

141

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeGrano Residence

ul. Jaglana 4, Gdańsk

500 29 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę