Kosińskiego 18 - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Wilda, Dolna Wilda , ul. Kosińskiego 18
  • Termin oddania: II kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Kosińskiego 18 - inwestycja wyprzedana


Na Wildzie przy ulicy Kosińskiego 18 powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa. Projekt dewelopera Konimpex Invest obejmuje realizację 6-kondygnacyjnego budynku, w którym rozlokowanych zostanie 19 nowoczesnych „M” o powierzchni od 34 do 92 m2. Osoby zainteresowane nowym mieszkaniem na Wildzie mogą skorzystać z opcji wykończenia „pod klucz”. Szeroki wybór materiałów oraz indywidualne podejście od potrzeb klienta gwarantują pełne zadowolenie i co najważniejsze pozwalają na szybką przeprowadzkę do gotowego, idealnego lokum. W ramach inwestycji oddanych zostanie także 20 komórek lokatorskich oraz 25 miejsc postojowych.

Zakup nowego mieszkania przy ulicy Kosińskiego sprawdzi się zarówno w przypadku prywatnych osób, jak i inwestorów, którzy chcą ulokować swój kapitał w nieruchomościach. Atrakcyjne położenie blisko centrum Poznania oraz wielu uniwersytetów zapewni stały i wysoki zysk.

Konimpex Invest doskonale rozumie potrzeby dzisiejszych klientów. Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania w inwestycji Kosińskiego 18 liczyć mogą na preferencyjne warunki kredytowania. Deweloper zapewnia fachową pomoc przy wyborze oferty oraz przy kompletowaniu niezbędnej dokumentacji.

LOKALIZACJA
Wilda to dzielnica z charakterem, która nieustannie się rozwija. Wśród wiekowych kamienic znaleźć można modne lokale gastronomiczne oraz nowe mieszkania od deweloperów. Ta część miasta coraz częściej przyciąga klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Trudno się temu dziwić. Wilda to połączenie wszystkiego, czego najczęściej poszukują nabywcy. Każdy, kto planuje zakup mieszkania blisko centrum Poznania i jednocześnie nie chce rezygnować z możliwości odpoczynku na świeżym powietrzu, będzie zadowolony. Miejsca, takie jak ulica Półwiejska czy Stary Rynek są na wyciągnięcie ręki. W każdej chwili korzystać można z bogatej oferty kulturalno-rozrywkowej miasta. Także sama Wilda ma sporo do zaoferowania. Nie brakuje tu sklepów, punktów usługowych, restauracji oraz barów. Rodziny z dziećmi z pewnością ucieszy duża ilość szkół i przedszkoli działających w pobliżu ulicy Kosińskiego. Wilda, choć położona blisko centrum, pochwalić się może atrakcyjnymi terenami zielonymi, dzięki czemu nabywcy nowych mieszkań od Konimpex Invest będą mogli wpisać spacer czy jogging w codzienny rozkład zajęć.

Szczegóły inwestycji Kosińskiego 18 - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperKonimpex-Invest Sp. z o.o.
Kosińskiego 18 - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaDolna Wilda
Data zakończeniaII kwartał 2019
PowierzchniaBrak informacji
Liczba pokoiBrak informacji

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski, pod klucz

Infrastruktura

usługi

Otoczenie

usługi, park, teren rekreacyjny, apteka, komunikacja miejska, centrum handlowe, kościół

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

19

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeKosińskiego 18 - inwestycja wyprzedana

ul. Hetmańska 27/1, Poznań