Marcelinove - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Grunwald, Ławica, ul. Wałbrzyska 5
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  • Powierzchnia: 35,00  - 128,00 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie1 DOSTĘPNE MIESZKANIE

Opis inwestycji Marcelinove - inwestycja wyprzedana


MARCELINOVE to nowoczesny 9-kondygnacyjny budynek mieszkalny stworzony na planie litery U. Projekt obejmuje realizację 135 mieszkań o powierzchniach mieszczących się w przedziale od 32 do 128 m2. Oferowane lokale są bardzo ustawne i posiadają powierzchnię dodatkową w postaci balkonu (3-26 m2) lub tarasu (15-42 m2). Ponadto z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców, deweloper Konimpex Invest pomyślał o 87 komórkach lokatorskich oraz podziemnej hali garażowej, która pomieści 199 pojazdów. Ponadto zmotoryzowani lokatorzy nabyć mogą jeden z 8 zamykanych garaży. Całości dopełnia wewnętrzny dziedziniec z dostępem od wszystkich klatek schodowych.

MARCELINOVE cechuje podwyższony standard wykonania – deweloper zadbał o to, aby właściciele nowych mieszkań mogli cieszyć się pełnym komfortem zarówno we wnętrzu własnego „M”, jak i w częściach wspólnych. Na uwagę zasługują elegancko wykończone klatki schodowe, na których znalazły się m.in.: drewniane pochwyty przy balustradach schodów oraz skrzynki w zabudowie z płyty meblowej. Ponadto budynek wyposażony został w cichobieżne windy dostosowane do potrzeb niepełnosprawnych.

Osoby, które zdecydują się na zakup mieszkania w inwestycji MARCELINLOVE skorzystać mogą z oferty wykończenia wnętrz. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy marzą o idealnym wnętrzu, ale nie mają czasu na realizację swojego planu. Wybierając opcję pod klucz można także zaoszczędzić pieniądze i nie trzeba ryzykować współpracą z nierzetelnymi ekipami. Nabywcy mogą zdecydować się na jedną z gotowych propozycji lub postawić na indywidualny projekt dopasowanych do wszystkich swoich potrzeb.

Klienci nie muszą także martwić się kwestiami formalnymi i procedurami z nimi związanymi. Deweloper współpracuje ze sprawdzonymi ekspertami finansowymi, którzy pomogą wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego. Kupujący liczyć mogą na preferencyjne warunki kredytowania oraz wsparcie przy kompletowaniu wymaganych dokumentów.

LOKALIZACJA
Kompleks mieszkaniowy MARCELINOVE zlokalizowany jest na poznańskim Grunwaldzie. Pomimo tego, że inwestycja położona jest w dużym, dynamicznie rozwijającym się mieście, jej mieszkańcy mogą cieszyć się błogim spokojem i kameralną atmosferą. Wszystko za sprawą przepięknych terenów zielonych, znajdującym się w pobliżu budynku. Okolica MARCELINOVE z pewnością zachwyci każdego miłośnika aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. W sąsiedztwie znaleźć można także centrum handlowe, punkty usługowe, lokale gastronomiczne czy placówki edukacyjne. Tu wszystko jest na wyciagnięcie ręki! Na uwagę zasługuje również sprawna komunikacja z innymi dzielnicami Poznania, dzięki czemu mieszkańcy bez problemu dotrzeć mogą do pracy, na uczelnię czy w inny punkt na mapie miasta.

Handel
Nabywcy nowych mieszkań w inwestycji MARCELINOVE będą mogli cieszyć się bliskością punktów handlowych, wśród których wymienić można: Żabkę, LIDL, Biedronkę, Piotr i Paweł. Ponadto w okolicy działa Centrum Handlowe King Cross Marcelin, w którym znaleźć można wiele sklepów znanych marek, Media Markt, market Auchan oraz strefę gastronomiczną.

Usługi
Poza licznymi punktami usługowymi w okolicy znaleźć można lokale gastronomiczne, np.: Pizzera Da Grasso, Restauracja Da Włoska, 12 Sport Bar&Restaurant, Restauracja Fart, Restauracja Jadalnia, Cafe Słoik.

Opieka medyczna
W okolicy działa kilka prywatnych gabinetów oraz przychodnie m.in. Centrum Zdrowia AGSO. Ponadto w pobliżu zlokalizowanych kilka aptek: Apteka Marcelin, Apteka Dla Ciebie, Apteka Magiczna, Apteka Cosmedica, Apteka Grunwaldzka.

Edukacja
Ze względu na bliskość placówek edukacyjnych, MARCELINOVE to inwestycja, którą polecić należy rodzinom z dziećmi. W okolicy znaleźć można m.in.: Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Stumilowy Las, Przedszkole nr 40 Poznańskie Koziołki, Przedszkole nr 118 im. E. Szelburg-Zarembiny, Szkołę Podstawową nr 88 im. Poznańskich Koziołków, Szkołę Podstawową nr 74 im. M. Kopernika, Zespół Szkół Gastronomicznych, Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Staszica. W pobliżu zlokalizowane są także uczelnie wyższe, np. Wyższa Szkoła Pedagogiki i Administracji.

Sport i rekreacja
W bliskim sąsiedztwie nowych mieszkań od Konimpex-Invest położony jest Lasek Marceliński – prawdziwy zielony azyl, który zapewnia mieszkańcom kontakt z naturą i odpoczynek od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków. Na terenie 230 ha znaleźć można: kilometry tras biegowych i rowerowych, ścieżki spacerowe, siłownię plenerową, duży plac zabaw, wybieg dla psów. Lasek Marceliński to także idealna przestrzeń do zorganizowania pikniku lub ogniska.

Kultura i rozrywka
W wolnym czasie warto zajrzeć do kina Bułgarska 19.

Szczegóły inwestycji Marcelinove - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperKonimpex-Invest Sp. z o.o.
Marcelinove - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaŁawica
Powierzchnia35,00  - 128,00 m2
Liczba pokoi2 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Otoczenie

usługi, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, centrum handlowe

Parking

garaż w budynku, hala garażowa

Typ nieruchomości

Lokale

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Winda

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

135

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeMarcelinove - inwestycja wyprzedana

ul. Hetmańska 27/1, Poznań