Młoda Morena Park II


  • Gdańsk, Piecki - Migowo, Morena, Gdańsk , ul. Dolne Migowo
  • Liczba pokoi: 4
  • Powierzchnia: 95,58  - 95,71 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie2 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Młoda Morena Park II


GOTOWE DO ODBIORU!

Zabudowa osiedla w niczym nie przypomina miejskich blokowisk – na osiedlu Młoda Morena Park II każdy budynek mieści w sobie jedynie 4 przestronne mieszkania, co gwarantuje pełną swobodę i najwyższy poziom komfortu. To rozwiązanie sprawia, że mieszkańcy cieszą się maksymalną prywatnością jaką zapewnia wolnostojący dom lub dom w zabudowie bliźniaczej. Osiedle obejmuje w sumie 32 mieszkania ulokowane w 8 budynkach, z których każdy liczy dwie kondygnacje naziemne z dodatkową antresolą oraz jedną kondygnację podziemną. Mieszkania oferujemy w metrażach od 46 do 97 m2 oraz w strukturze od 2 do 4 pokoi. Dzięki czemu mieszkańcy mogą cieszyć się powierzchnią domu w mieszkaniu. Połowa mieszkań posiada ogrody, połowa zaś wyposażona jest w antresolę i zielone tarasy na dachu. W lokalach zainstalowano inteligentny system sterowania.

Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano również hale garażowe z miejscami postojowymi, komórkami lokatorskimi, pomieszczeniami na jednoślad oraz rowerownią. Nie zabrakło też przestrzeni rekreacyjnej w postaci wewnętrznej salki fitness.

Na osiedlu z dużą starannością zaprojektowano tereny zielone oraz plac zabaw dla najmłodszych. Teren wokół inwestycji jest monitorowany systemem kamer. 

Zachęcamy do odwiedzenia inwestycji i przekonaniu się o jej wyjątkowości na własne oczy.

 

LOKALIZACJA
Inwestycja Młoda Morena Park II odznacza się nie tylko najwyższym standardem, ale także doskonałą lokalizacją. Dekpol Deweloper postanowił umieścić swój projekt w jednej z piękniejszych dzielnic Gdańska o nazwie Piecki-Migowo, przy ulicy Dolne Migowo. Miejsce to jest kusi cichą i spokojną atmosferą, a jednocześnie jest doskonale zlokalizowane z całym Trójmiastem oraz jego rozwiniętą infrastrukturą. Dojście do stacji PKM, przystanków autobusowych, czy tramwajowych zajmuje niewiele czasu. Zmotoryzowanych mieszkańców ucieszy również bliskość wjazdu na Obwodnicę Trójmiasta. Warto również zwrócić uwagę na niewielką odległość od ścisłego centrum Gdańska, które oferuje wiele atrakcji oraz punktów niezbędnej infrastruktury.

W bliskim sąsiedztwie osiedla Młoda Morena Park II również znaleźć można wiele ciekawych miejsc, które ułatwią załatwianie codziennych spraw. W okolicy zlokalizowane są szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia oraz lokale handlowo-usługowych. W wolnym czasie warto wybrać się np. na przyjemny spacer w otoczeniu malowniczych terenów pobliskiego lasu. Liczne tereny zielone z pewnością ucieszą wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Handel
Piecki-Migowo to dzielnica oferująca duże zaplecze handlowe. Przyszli mieszkańcy osiedla Młoda Morena Park II będą mogli skorzystać zarówno z usług marketów spożywczych, jak i sklepów z odzieżą oraz innego rodzaju punktów handlowych. Codzienne zakupy można zrobić w pobliskich mniejszych sklepach, takich jak: Sklep spożywczo-monopolowy Zielone Jabłuszko, Kupiec. Sp. z o.o. PHU, czy Żabka. Na większe zakupy warto udać się do oddalonej 5 minut od inwestycji Galerii Morena, w której można znaleźć wiele różnych lokali handlowych.

Usługi
Właściciele nowych mieszkań na ul. Dolne Migowo wszystko będą mieć pod ręką. W okolicy inwestycji od Dekpol Deweloper działają m.in. Avangarda Styl. Salon fryzjerski. Wons-Sternik A., Sternik A., Optyk - Optometrysta - Dorota Kołpak Salon Optyczny, Oddział Millennium oraz Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ.

Komunikacja
Przyszli mieszkańcy inwestycji dewelopera Dekpol Deweloper będą mogli skorzystać z rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej, która w tym rejonie kursuje z dużą częstotliwością i pozwala na dojazd do każdej części Trójmiasta. Osiedle znajduje się w okolicy przystanku tramwajowego oraz stacji PKM Brętowo. Przejeżdżają tędy również liczne linie autobusowe. Oprócz tego, niedaleko znajdują się świetnie przygotowane drogi dojazdowe oraz Obwodnica Trójmiasta. 10 minut od inwestycji mieści się także lotnisko.

Opieka medyczna
W razie nagłego wypadku bardzo łatwo dostać się do różnych placówek zdrowotnych. Najbliższy szpital Swissmed Centrum Zdrowia S.A. zlokalizowany jest mniej niż 10 minut od Młodej Moreny Park II. W niewielkiej odległości znajduje się również wiele przychodni, takich jak NZOZ Przychodnia Morena, Przychodnia Lekarska Nowy Chełm oraz Centrum Medyczne POLMED. Warto również wspomnieć o licznych pobliskich aptekach. Należą do nich np. Apteka Cosmedica, Apteka Gemini, Apteka Prima oraz wiele innych. Z takim zapleczem zdrowotnym mieszkańcy mogą czuć się bardzo bezpiecznie.

Edukacja
W okolicy osiedla deweloperskiego Młoda Morena Park II działa wiele placówek edukacyjnych. Najmłodsi z pewnością świetnie odnajdą się w przedszkolach, takich jak Niepubliczne Przedszkole Morenowy Raj, czy Przedszkole Wesoła Wyspa. Nieopodal osiedla znajduje się również wiele szkół, np. Szkoła Podstawowa nr 2 oraz Gdańska Społeczna Szkoła Muzyczna I stopnia i Szkoła Umuzykalniająca. Młoda Morena Park II będzie stanowić również idealne miejsce na mieszkanie dla studentów. Będą oni mieli łatwy dostęp m.in. do takich uczelni jak Politechnika Gdańska, czy Gdański Uniwersytet Medyczny.

Sport i rekreacja
W bliskim sąsiedztwie nowych mieszkań od Dekpol Deweloper znajduje się mnóstwo terenów zielonych. Należy do nich np. park Dolina Pileckiego, do którego warto wybrać się na przyjemny spacer lub w celu uprawiania wszelkiego rodzaju sportów. W okolicy mieszczą się również cztery duże place zabaw, które z pewnością ucieszą najmłodszych lokatorów. W ramach rekreacji warto wybrać się np. na pobliski Basen przy ZKPiG nr 21.

Kultura i rozrywka
Okolica oferuje mnóstwo opcji ciekawego spędzania wolnego czasu. Można m.in. wybrać się do kina lub jednej z licznych pobliskich restauracji, np. FRESCO Lunch & Restaurant Morena.

 

 

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Młoda Morena Park II


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperDekpol Deweloper
Młoda Morena Park II
Województwopomorskie
Miasto/PowiatGdańsk

Miasto/StrefaMorena
Data zakończeniaI kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia95,58  - 95,71 m2
Liczba pokoi4

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
EM03M95,71 m24 pok.1b.d. rzut
FM03M95,58 m24 pok.1b.d. rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

osiedle monitorowane, plac zabaw dla dzieci, centrum sportowe

Otoczenie

basen, sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, usługi, plac zabaw dla dzieci, szkoła

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe, 1-poziomowe z antresolą

Ogród

tak

Liczba planowanych mieszkań

32

Liczba planowanych budynków

8


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeMłoda Morena Park II

ul. Jaglana 6/9, Gdańsk

500 29 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę