Na Fabrycznej - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Wilda, Dolna Wilda , ul. Fabryczna 14
  • Powierzchnia: 25,79  - 96,57 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2019
Pokaż inwestycję na mapie1 DOSTĘPNE MIESZKANIE

Opis inwestycji Na Fabrycznej - inwestycja wyprzedana


Na poznańskiej Wildzie powstaje nowa inwestycja mieszkaniowa dewelopera Masterm. Projekt Na Fabrycznej obejmuje realizację 6-kondygnacyjnego budynku, w którym rozmieszczonych będzie łącznie 58 funkcjonalnych mieszkań. W ofercie sprzedaży znalazły się lokale o powierzchniach od 25 do 96 m2. Z myślą o indywidualnych potrzebach nabywców, deweloper daje możliwość dzielenia i łączenia mieszkań w zupełnie nowe konfiguracje. W podziemiach budynku zlokalizowana zostanie dwupoziomowa hala garażowa, a na parterze działać będą 3 lokale usługowe.

LOKALIZACJA
Inwestycja Na Fabrycznej pozwala spojrzeć na życie w mieście w nowy sposób i udowadnia, że własne „M” blisko centrum to nie tylko codzienny pęd i uliczny zgiełk. Nowy projekt dewelopera Masterm zachwyci wszystkich, którzy poszukują złotego środka pomiędzy aktywnością i wypoczynkiem. Właściciele nowych mieszkań przy ul. Fabrycznej będą mogli cieszyć się sąsiedztwem wielu sklepów, marketów, galerii handlowej Greenpoint, lokali gastronomicznych czy siłowni. Nie można także zapominać o jednej z wizytówek dzielnicy – Rynku Wildeckim, na którym codziennie kupić można świeże warzywa i owoce. Dostęp do linii tramwajowych i autobusowych sprawia, że bez problemu dotrzeć można w każdy zakątek na mapie Poznania. Jednak osobom wybierającym się w kierunku Starego Browaru czy Starego Rynku polecić należy spacer – to naprawdę blisko! Sąsiedztwo centrum nie wyklucza jednak możliwości codziennego relaksu na świeżym powietrzu, Okoliczne parki i skwery zachwycą zarówno miłośników sportu, jak i tych, którzy po wyczerpującym dniu marzą o spokojnym, relaksującym spacerze.

Warto dodać, że Wilda to miejsce wielu inicjatyw społecznych i artystycznych. Jeżeli kochasz miejski styl i chcesz stać się częścią tej tętniącej życiem dzielnicy Poznania, inwestycja Na Fabrycznej okaże się spełnieniem marzeń.

Handel
W okolicy nowych mieszkań przy ul. Fabrycznej działa wiele sklepów i marketów, takich jak: Żabka, Freshmarket, Lidl, Rossmann czy Netto. W pobliżu zlokalizowane jest także Centrum Handlowe Greenpoint, w którym znajduje się np. market Piotr i Paweł.

Usługi
Na zasięgu ręki zlokalizowane są ważne punkty usługowe, takie jak: urząd poczty, stacje paliw czy gabinety kosmetyczne i salony fryzjerskie. W okolicy nowych mieszkań od dewelopera MASTERM można także dobrze zjeść. Wśród interesujących punktów na gastronomicznej mapie Wildy wymienić można: Restaurację Suszone Pomidory, Restaurację SPOT, All Max Burgers, Kwirlejka bistro&cafe, Niezły Meksyk, Pizzeria Tivoli, Mamma Wilda, Restauracja START.

Komunikacja
Dobry dostęp do komunikacji miejskiej pozwala w łatwy sposób dotrzeć do pracy czy w jakiekolwiek inne miejsce w Poznaniu. W odległości 130 m od inwestycji Na Fabrycznej znaleźć można przystanek autobusowy, a od przystanków tramwajowych mieszkańców dzielić będzie 500 m. Ponadto w odległości 3,5 km zlokalizowany jest Dworzec Główny PKP.

Opieka medyczna
W pobliżu ulicy Fabrycznej działają przychodnie, gabinety lekarskie oraz Szpital HCP. W zasięgu ręki są także apteki: Wildecka, św. Jadwigi.

Edukacja
Ze względu na dużą ilość placówek edukacyjnych na Wildzie, nowe mieszkania od dewelopera Masterm doskonale sprawdzi się w przypadku rodzin z dziećmi. W okolicy znaleźć można: Przedszkole nr 103 Pan Kleks, Przedszkole nr 176 Bajkowy Domek, Szkołę Podstawową nr 5 im. R. Traugutta, Szkołę Podstawową nr 25 im. z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi im. Bohaterów Monte Cassino, Szkołę Podstawową nr 104 im. płk. J. Kilińskiego, V Liceum Ogólnokształcące im. K. Potockiej.

Nie pobliżu nie brakuje także placówek dla studentów, można wśród nich wymienić Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości oraz Politechnikę Poznańską.

Sport i rekreacja
Dzięki pobliskim terenom zielonym właściciele mieszkań w inwestycji Na Fabrycznej mogą pozwolić sobie na codzienny relaks na świeżym powietrzu. Sporą popularnością wśród mieszkańców Wildy cieszy się Park im. Jana Pawła II.

Kultura i rozrywka
W wolnym czasie warto wybrać się do Multikina lub BRODZIAK Gallery. W sezonie wiosenno-letnim przy ul. Kolejowej działa Nocny Targ Towarzyski, gdzie można dobrze zjeść, a także wziąć udział w koncertach, imprezach oraz innych ciekawych wydarzeniach.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Na Fabrycznej - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperMASTERM
Na Fabrycznej - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaDolna Wilda
Data zakończeniaI kwartał 2019
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia25,79  - 96,57 m2
Liczba pokoiBrak informacji

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Infrastruktura

osiedle monitorowane, osiedle zamknięte

Otoczenie

usługi, szkoła, centrum sportowe, sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, miejsca kultury i rozrywki, centrum handlowe

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania, Lokale

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Powierzchnia dodatkowa

balkon

Liczba planowanych mieszkań

58

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeNa Fabrycznej - inwestycja wyprzedana

ul. Piątkowska 163, Poznań

516 14 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę