Osiedle Łopianowa Łąki


  • Poznań, Stare Miasto, Radojewo, ul. Łopianowa
  • Cena od: 416 944 zł
  • Liczba pokoi: 4
  • Powierzchnia: 82,40  - 92,00 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie4 DOSTĘPNE MIESZKANIA

Opis inwestycji Osiedle Łopianowa Łąki


Realizowane na terenie Radojewa Osiedle Łopianowa Łąki to idealna propozycja dla wszystkich, którzy poszukują nowego domu w spokojnej części Poznania. Rozwinięte obrzeża miasta pozwalają na życie z dala od miejskiego zgiełku bez rezygnacji z dostępu do licznych udogodnień.

W ramach inwestycji powstanie 8 domów jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. Nabywcy wybierać mogą pomiędzy nieruchomościami o powierzchni 82 lub 92 m2. Do domów przynależą ogrody liczące od 98 do 300 m2. Na uwagę zasługuje przemyślany układ pomieszczeń. Na parterze znajdzie się część dzienna, a piętro zarezerwowano dla 3 sypialni i drugiej łazienki. Dodatkowym atutem będzie pomieszczenie gospodarcze oraz wyprowadzenie klatki schodowej z części dziennej. W efekcie, schody nie zabierają cennego miejsca w pokoju.

Osiedle będzie wyposażone między innymi w drogi wewnętrzne oraz oświetlenie.

LOKALIZACJA
Radojewo to część Poznania znajdująca się w dzielnicy Stare Miasto, nieopodal Moraska. W ostatnim czasie jest to obszar, który cieszy się szczególnym zainteresowaniem. Pojawia się tam coraz więcej nowych domów i mieszkań, co łączy się z tym, że pojawiają się tam nowe punkty handlowe i usługowe. Jednocześnie mieszkańcy osiedla będą mieć dobry dojazd do centrum miasta.

Handel
Mieszkańcy osiedla przy ul. Łopianowej nie będą mieć problemów z robieniem codziennych zakupów. W pobliżu znaleźć bowiem można Delikatesy Lubczyk oraz sklep sieci Żabka. Nieco dalej zlokalizowana jest Chata Polska oraz Tesco.

Usługi
W pobliżu nowych domów na Radojewo działają punkty gastronomiczne, takie jak: Pizzeria Raptorius, TuSieJe, Wałek, Kuchnia Naramowicka.

Komunikacja
Mieszkańcy Osiedla Łopianowa mają szybką i łatwą możliwość dojazdu do centrum Poznania, dzięki bliskości jednej z głównych ulic miasta – Naramowickiej. Również niezmotoryzowani mogą bez problemów podróżować po mieście, dzięki pobliskim przystankom autobusowym – Łopianowa (linie 167, 248, 348 i 911) oraz Osiedle Lubczykowa Góra (188).

Edukacja
W okolicy osiedla Łopianowa Łąki działają m.in.: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9, Przedszkole Marzeń, Publiczne Przedszkole Motylarnia, Smykoludki – przedszkole przyrodniczo-ekologiczne. Niedaleko zlokalizowany jest także Kampus UAM Morasko.

Sport i rekreacja
Radojewo to przede wszystkim piękne tereny zielone. Osiedle położone jest w mieście, a zarazem w sąsiedztwie obszaru Natura 2000. Okoliczne lasy, zielone trasy doliny Warty zachęcają do kontaktu z przyrodą. W pobliżu znaleźć można plac gier i zabaw – miejsce rozrywki dla całej rodziny. Nieco dalej znajduje się pokaźnych rozmiarów Las Morawski. Inne formy rozrywki zapewnia tor wyścigowy KING SIZE RC, zaś ciekawe formy relaksu zapewni Gabinet Masażu Olijan.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Łopianowa Łąki


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperNovum Plus - Osiedle Łopianowa Łąki
Osiedle Łopianowa Łąki
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaRadojewo
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia82,40  - 92,00 m2
Liczba pokoi4

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
A.1(ogród98m2)D82,40 m24 pok.ParterBrak danych416 944 zł
5 060 zł/m2
rzut
C.2(ogród266.60m2)D92,00 m24 pok.ParterBrak danych485 760 zł
5 280 zł/m2
rzut
F.1(ogród194.30m2)D82,40 m24 pok.ParterBrak danych435 072 zł
5 280 zł/m2
rzut
F.2(ogród215.90m2)D92,00 m24 pok.ParterBrak danych495 880 zł
5 390 zł/m2
rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

bliźniak

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum sportowe, boisko sportowe, sklep spożywczy, apteka, komunikacja miejska, usługi, kościół

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

centrum

Ogród

tak

Liczba planowanych mieszkań

16

Liczba planowanych budynków

8


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Łopianowa Łąki

ul. Agawy 3, Lusówko

604 75 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę

Informacje, które moga Cię zainteresować