Osiedle Młodych


  • Grodzisk Wielkopolski, grodziski, ul. Nowotymska/Winna
  • Liczba pokoi: 2 - 3
  • Powierzchnia: 39,00  - 57,00 m2
  • Termin oddania: 
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Młodych


Osiedle Młodych to pierwsza inwestycja mieszkaniowa dewelopera Skaland na ternie Grodziska Wielkopolskiego. Projekt obejmuje budowę nowoczesnego kompleksu położonego przy ul. Nowotomyskiej i Winnej. Inwestycja dedykowana jest wszystkim, którzy poszukują równowagi pomiędzy dostępem do wygód, a bliskością natury. W ramach osiedla powstanie 7 budynków, w których znajdzie się łącznie 150 nowych mieszkań. Nabywcy wybierać mogą pomiędzy lokalami mieszczącymi się w przedziale od 4,5 do 57 m2. Szeroki wachlarz dostępnych metraży sprawia, że każdy znajdzie tu idealne „M”. Singlom, seniorom oraz parom polecić należy mieszkania 2-pokojowe z wyraźnym podziałem na strefę dzienną (jasny salon z aneksem kuchennym) oraz prywatną (sypialnia). Z myślą o rodzinach z dziećmi przygotowane zostaną lokale 3-pokojowe, które zapewnią swobodę i komfort wszystkim domownikom. Nabywcy mieszkań parterowych zyskają atrakcyjną powierzchnię dodatkową w postaci zielonego ogródka. Z kolei „M” położone na wyższych kondygnacjach zyskają balkony i tarasy. W cenie zakupu lokalu klient otrzymuje miejsce postojowe oraz komórkę lokatorską.

Jedną z charakterystycznych cech osiedla jest ciekawa architektura łącząca w sobie skandynawskie wzornictwo, nowoczesny desing. Na uwagę zasługują również duże odległości między budynkami. Dodając do tego wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne technologie spełniające normy energetyczne i ekologiczne, otrzymujemy inwestycję, która zadowoli nawet najbardziej wymagających nabywców. Deweloper pomyślał także o windach oraz placu zabaw dla najmłodszych.

Zakup nieruchomości wiąże się z licznymi formalnościami, które mogą stworzyć pewne trudności. W trosce o potrzeby klientów, deweloper zapewnia bezpłatna opiekę doświadczonego eksperta, który pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytową. Nabywca może także liczyć na wsparcie na każdym etapie, od momentu kompletowania dokumentów aż do przygotowania wniosku do uruchomienia kredytu.

LOKALIZACJA
Kolejną zaletą Osiedla Młodych jest lokalizacja. Atrakcyjne położenie inwestycji gwarantuje sprawną komunikację z centrum. Nabywcy nowych mieszkań od dewelopera Skaland mogą cieszyć się łatwym dostępem do infrastruktury handlowo-usługowej. Tu wszystko jest pod ręką! Na uwagę zasługuje również bliskość szkół i przedszkoli. W okolicach Osiedla Młodych nie brakuje także terenów zielonych, które pozwolą włączyć relaks na świeżym powietrzu w stały rozkład dnia.

Inwestycja dewelopera Skaland to miejsce stworzone z myślą o wszystkich, którzy cenią wysoki standard, kameralny klimat i dostęp do wygodnego miejskiego życia.

Szczegóły inwestycji Osiedle Młodych


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperSkaland Sp. z o.o. Ska
Osiedle Młodych
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatGrodzisk Wielkopolski

Powierzchnia39,00  - 57,00 m2
Liczba pokoi2 - 3

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, usługi, szkoła, przedszkole, sklep spożywczy, kościół

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, taras, komórka lokatorska

Liczba planowanych mieszkań

150

Liczba planowanych budynków

7


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Młodych

ul. 27 Grudnia 9/8a, Poznań


Informacje, które moga Cię zainteresować