Osiedle Róż


  • Piaseczno, piaseczyński, ul. Kazimierza Jarząbka
  • Liczba pokoi: 1 - 4
  • Powierzchnia: 30,00  - 120,00 m2
  • Termin oddania: IV kwartał 2017
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Róż


Osiedle Róż to atrakcyjna inwestycja mieszkaniowa dewelopera Prestige, zrealizowana w podwarszawskim Piasecznie. Propozycja ta dedykowana jest wszystkim, którzy poszukują połączenia komfortu i estetyki. Oferta obejmuje wygodne mieszkania o powierzchniach mieszczących się w przedziale od 30 do 120 m2. Tak szeroki wybór metraży sprawia, że swoje miejsce w Piasecznie znajdzie zarówno singiel, jak i stawiająca na większą przestrzeń rodzina z dziećmi. Każde mieszkanie posiada balkon lub taras, a te zlokalizowane na parterze przynależne zielone ogródki. Ponadto proponowane lokale wyposażone zostały w zewnętrzne drzwi antywłamaniowe klasy C i 5-komorowe okna PCV firmy Bud War. Warto dodać, że z myślą o osobach niepełnosprawnych stworzono mieszkania z wszelkimi udogodnieniami, a także specjalnych miejscach parkingowych.

Na uwagę zasługuje także staranne wykończenie budynków oraz przemyślany projekt części wspólnych. Poza wysokiej jakości mieszkaniami, do dyspozycji lokatorów będą pasy zieleni, wewnętrzne patio, ławeczki oraz plac zabaw. Ponadto na terenie osiedla znaleźć można przedszkole oraz żłobek Brzdąc, sklep, cukiernię oraz restaurację. Inwestycja dewelopera Prestige to miejsce, w którym można cieszyć się komfortem i bezpieczeństwem – firma pomyślała o tradycyjnej ochronie, a także o wyeliminowaniu ruchu samochodowego z terenu osiedla.

Osiedle Róż obejmuje także nowy budynek Prestige Tower. Nabywcy lokali liczyć mogę na wyjątkowo funkcjonalne wnętrze z wydzieloną strefą dzienną i nocną. Istnieje również możliwość łączenia salonu, kuchni i przedpokoju. Właściciele nowych „M” na wyższych kondygnacjach będą mogli podziwiać lasy Zalesia oraz panoramę okolicy i centrum Warszawy. Natomiast widok z okien pozostałych mieszkań wychodzi na zielony teren Osiedla Róż.

LOKALIZACJA
Osiedle Róż położone jest w oddalony o 15 km od centrum Warszawy Piasecznie. Miejscowość przechodzi obecnie fazę intensywnego rozwoju i przyciąga wielu klientów rynku pierwotnego nieruchomości. Szacuje się, że co roku przybywa tu kolejny tysiąc mieszkańców. Piaseczno pochwalić się może bogatym zapleczem handlowo-usługowym, a także szerokim wyborem placówek medycznych i edukacyjnych. Miejsce to zachwyci wszystkich, którzy chętnie zamienią wielkomiejski zgiełk na odrobinę spokoju i jednocześnie nie chcą rezygnować z dostępu do licznych wygód i udogodnień. Po wyczerpującym dniu nieocenione okaże się zielone sąsiedztwo własnych czterech kątów – w okolicy znaleźć można lasy idealne dla amatorów joggingu, roweru czy spacerów.

Handel
W sąsiedztwie nowych mieszkań na Osiedlu Róż działa Żabka, Delikatesy GRONKO, Biedronka, Lidl, Lewiatan, Tesco, Netto, sklep całodobowy i inne. Ponadto w mieście zlokalizowany jest hipermarket Auchan wraz z atrakcyjną galerią handlową i marketem budowlanym Leroy Merlin.

Usługi
W pobliżu inwestycji dewelopera Prestige działa salon kosmetyczny, fryzjer, poczta, kwiaciarnia, stacje paliw i wiele, wiele innych. Właściciele nowych mieszkań w Piasecznie mogą także liczyć na atrakcyjną ofertę gastronomiczną – w sąsiedztwie znaleźć można m.in.: Sushibar Samaryba, Zakątek Smaku, Pizza Hut Piaseczno, Da Grasso, Mela Verde.

Opieka medyczna
Mieszkańcy Osiedla Róż korzystać mogą z CM Medycyna Rodzinna. Ponadto w okolicy działa Apteka Prestige oraz Apteka na Strusiej.

Edukacja
Na terenie inwestycji Osiedle Róż umiejscowiony jest żłobek i przedszkole Brzdąc. Ponadto w pobliżu zlokalizowane są: Przedszkole nr 5, Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 5, Liceum Ogólnokształcące im. I Dywizji Kościuszkowskiej, Cosinus, Centrum Nauki i Biznesu Żak. Najmłodsi w czasie wolnym korzystać mogą z oferty ośrodka zajęć pozaszkolnych Hocki Klocki.

Sport i rekreacja
W poszukiwaniu relaksu warto wybrać się m.in. do Parku Miejskiego Piaseczno. Ponadto warto zwrócić uwagę na: Klub Calypso Fitness, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno oraz Skatepark Piaseczno.

Kultura i rozrywka
W pobliskich Jankach działają dwa kompleksy handlowe, na które składa się kilkaset sklepów, IKEA, a także kino Silver Screen. Ponadto w Piasecznie przy ulicy Tadeusza Kościuszki zlokalizowane jest Centrum Kultury Piaseczno.


 

 

Szczegóły inwestycji Osiedle Róż


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperPrestige
Osiedle Róż
Województwomazowieckie
Miasto/PowiatPiaseczno

Miasto/StrefaPiaseczno
Data zakończeniaIV kwartał 2017
Powierzchnia30,00  - 120,00 m2
Liczba pokoi1 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, ochrona, osiedle zamknięte , plac zabaw dla dzieci, przedszkole, centrum sportowe, sklep spożywczy

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, apteka, miejsca kultury i rozrywki, usługi, plac zabaw dla dzieci, przedszkole, centrum sportowe, sklep spożywczy, centrum handlowe

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 15 km

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

balkon, loggia


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Róż

ul. K. Jarząbka 24/83, Piaseczno