Osiedle Zacisze


  • Opole, Grudzice, ul. Heleny Modrzejewskiej
  • Liczba pokoi: 4
  • Powierzchnia: 130,00 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2024
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Osiedle Zacisze


Osiedle "Zacisze" to nowe eleganckie i kameralne osiedle składające się z sześciu domów w zabudowie szeregowej wraz z wewnętrznym ciągiem pieszo jezdnym realizowane w Opolu przy ulicy Heleny Modrzejewskiej (dzielnica Grudzice). Wszystkie segmenty A, B, C, D, E i F posadowione zostały na wydzielonych sześciu działkach budowlanych i jednej działce drogowej.


Budynki wybudowane zostały w technologii tradycyjnej murowanej z pustaków ceramicznych, dach kryty dachówką ceramiczną firmy ROBEN. W każdym segmencie wyodrębniono przestronny pokój dzienny, kuchnię, jadalnię, wiatrołap, WC oraz garaż. Z pokoju dziennego dostępne jest wyjście na część ogrodową działki. Na piętrze każdego budynku zlokalizowano hall, trzy sypialnie oraz łazienkę. Schody wewnętrzne betonowe, wylewane.
 
Wszystkie budynki posiadają autonomiczną konstrukcję murów - oddzielone są od siebie podwójnymi ścianami z dylatacją styropianową, co stanowi doskonałą ochronę akustyczną i termiczną poszczególnych segmentów mieszkalnych. Kominy wentylacyjne i spalinowe wykonane jako systemowe z kształtek ceramicznych. Kolorystyka osiedla została zaprojektowana w ciepłych a zarazem nadających eleganckiego wyglądu kolorach. Dachówka w kolorze ciemnego brązu, okładziny w kolorze brązu, tynk w kolorze kremowym, stolarka PCV w okładzinie w kolorze orzecha.
 
Budynki w stanie deweloperskim posiadają instalację elektryczną, instalację internetową, instalację TV, instalacje wideofonu, nowoczesną instalację sanitarną wg technologii KISAN, instalację centralnego odkurzacza, rolety zewnętrzne i kocioł gazowy.

Szczegóły inwestycji Osiedle Zacisze


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperP.P.U.H. MARDOM
Osiedle Zacisze
Województwoopolskie
Miasto/PowiatOpole

Miasto/StrefaGrudzice
Data zakończeniaIII kwartał 2024
Powierzchnia130,00 m2
Liczba pokoi4

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

szeregowy

Wykończenie

stan deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Otoczenie

sklep spożywczy

Parking

garaż w budynku

Typ nieruchomości

Domy

Dystans od centrum miasta

do 10 km

Technologia wykonania

murowana

Dach

dwuspadowy

Dom graniczący z terenem zielonym

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

jednopiętrowy


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Zacisze

ul. Byczyńska 27, Kluczbork


Informacje, które moga Cię zainteresować

Inne inwestycje Opole