Osiedle Zielone


  • Gdańsk, Jasień, ul. Potęgowska
  • Liczba pokoi: 2 - 4
  • Powierzchnia: 68,19  - 76,82 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie12 DOSTĘPNYCH MIESZKAŃ

Opis inwestycji Osiedle Zielone


Ceny od 427 770 do 494 500 zł


Ostatni budynek Osiedla Zielonego już w sprzedaży!

Osiedle Zielone to kameralna inwestycja złożona z budynków wielorodzinnych o niskiej zabudowie. Duże odległości między budynkami dają duży komfort zamieszkania i prywatność. Inwestycja realizowana jest w Gdańsku na terenie dzielnicy Jasień.

Budowane przez Dekpol Deweloper osiedla charakteryzuje się nowoczesną architekturą i przemyślanym układem pomieszczeń w lokalach. Pomyślano także o starannie zagospodarowanych strefach zieleni i placu zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Osiedle Zielone spełni oczekiwania osób, które cenią wysoką jakość życia i poszukują wygodnego mieszkania w rozwijającej się części Gdańska.

W aktualnej ofercie sprzedaży znajduje się budynek C4, w ramach którego oddane zostaną 42 przestronne mieszkania. Powierzchnie zaproponowanych lokali mieszczą się w przedziale od 39 do 77 m2. Nabywcy wybierać mogą pomiędzy układami 2-, 3- i 4-pokojowymi. Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną również komórki lokatorskiej, miejsca postojowe w hali garażowej oraz zewnętrzne miejsca postojowe. Termin realizacji inwestycji zaplanowano na II kwartał 2020 roku.

LOKALIZACJA
Dekpol Deweloper zadbał o to aby jego nowa inwestycja zlokalizowana była w cichej i przyjaznej okolicy. Dlatego pod budowę Osiedla Zielonego wybrał jedną ze spokojniejszych dzielnic Gdańska. Inwestycja mieści się na terenie dzielnic Jasień przy ul. Potęgowskiej, pomiędzy ul. Armii Krajowej i obwodnicą Trójmiasta. Jest to miejsce, które doskonale skomunikowana jest z każdym obszarem Trójmiasta. W zależności od danej potrzeby, można łatwo dostać się w okolice podmiejskich terenów zielonych, jak również do ścisłego centrum Gdańska. Dobrze przygotowane drogi dojazdowe oraz rozwinięty transport publiczny tym bardziej ułatwi mieszkańcom poruszanie się po mieście. Kolejnym, bardzo ważnym, atutem lokalizacji osiedla jest dostęp do licznych punktów niezbędnej infrastruktury, takich jak sklepy, przychodnie, apteki, szkoły, przedszkola oraz punkty usługowe. W sąsiedztwie inwestycji mieści się również wiele terenów zielonych i rekreacyjnych.

Handel
Jasień to dzielnica Gdańska, która bogata jest w wiele punktów handlowych. W okolicach Osiedla Zielonego można znaleźć wiele osiedlowych sklepów spożywczych oraz innego rodzaju lokali handlowych. W pobliżu działają m.in. Żabka. Niedaleko mieści się również wiele innych marketów oraz minimarketów takich, jak Lewiatan, Biedronka, Groszek, Stokrotka, czy ABC. W celu zrobienia większych zakupów warto udać się do pobliskich galerii handlowych, do których należy np. Fashion House, Designer Outlet, CH Rental Park oraz Centrum Handlowe Jabłoniowa.

Usługi
Oprócz handlu, w okolicy znajduje się również rozwinięte zaplecze usługowe. W łatwy i szybki sposób można dostać się do takich miejsc, jak Debet. Biuro rachunkowe, Alior Bank SA, Agencja Pocztowa Gdańsk oraz Rada Dzielnicy Jasień.

Komunikacja
Osiedle Zielone posiada dostęp do rozwiniętej komunikacji miejskiej. Zaledwie 300 metrów dzieli inwestycję od najbliższego przystanku, z którego dostać się można w każdy zakątek Trójmiasta. Na korzyść działa również niewielka odległość od centrum Gdańska, do którego dojechać można w mniej niż 15 minut. To duże udogodnienie, zważywszy na dostęp do jego bogatej infrastruktury. Znajdujący się nieopodal wjazd na Obwodnicę Trójmiasta zapewnia komfortowy dojazd do wszystkich Polskich miast.

Opieka medyczna
Przyszli mieszkańcy Osiedla Zielonego od Dekpol Deweloper mogą być spokojni o swoje zdrowie. W razie jakiegokolwiek nagłego wypadku z pomocą przyjdą pobliskie szpitale, przychodnie i apteki. W odległości kilkuset metrów znajduje się np. Przychodnia Jabłoniowa, a nieco dalej Centrum Medyczne Zdrowy Profil, Przychodnia Alergologiczna, Przychodnia Lekarska Jasień oraz Apteka Jabłoniowa.

Edukacja
W okolicy nowych mieszkań od dewelopera Dekpol Deweloper znajduje się wiele szkół i przedszkoli. Najmłodsi mieszkańcy będą mogli uczyć się w takich placówkach, jak Szkoła Podstawowa nr 6, Publiczne Przedszkole KRZYŚ, Szkoła Podstawowa Montessori oraz przedszkole Fantazja.

Sport i rekreacja
Miłośników regenerujących spacerów oraz uprawiania wszelkiego rodzaju sportów na świeżym powietrzu z pewnością ucieszy bliskość licznych terenów zielonych i rekreacyjnych. Ich przykładem jest znajdujący się nieopodal Park w dolince oraz obszar leśny z jeziorem oraz Plażą Otomin. To właśnie takiemu otoczeniu Osiedle Zielone zawdzięcza swoją nazwę. Spokojna atmosfera oraz malownicze widoki pobliskiej przyrody z pewnością zapewnią mieszkańcom najwyższy komfort.

Kultura i rozrywka
Wolny czas warto wykorzystać na wypad do pobliskich restauracji, takich jak Rodzinna Pierogarnia MALINA, Da Grasso oraz Bistro Jabłoniowa Cafe. Mnóstwo atrakcji można znaleźć również w centrum miasta. Znajduje się tu m.in. Muzeum Narodowe w Gdańsku, Muzeum Bursztynu, kino, teatry oraz mnóstwo lokali gastronomicznych na gdańskiej starówce.

Zapytaj o szczegółySzczegóły inwestycji Osiedle Zielone


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperDekpol Deweloper
Osiedle Zielone
Województwopomorskie
Miasto/PowiatGdańsk

Miasto/StrefaJasień
Data zakończeniaIII kwartał 2020
Cena za m² w zł Zapytaj o ceny
Ceny mieszkań Zapytaj o ceny
Powierzchnia68,19  - 76,82 m2
Liczba pokoi2 - 4

Mieszkania


nr ofertyTypmetrażLiczba PokoiPiętroEkspozycjaCenaPlan
C4.11M76,82 m24 pok.1b.d. rzut
C4.20M76,60 m24 pok.1b.d. rzut
C4.21M76,72 m24 pok.2b.d. rzut
C4.32M74,21 m22 pok.3b.d. rzut
C4.33M74,60 m22 pok.3b.d. rzut
C4.35M68,19 m22 pok.3b.d. rzut
C4.36M68,30 m22 pok.3b.d. rzut
C4.37M68,31 m22 pok.3b.d. rzut
C4.38M68,19 m22 pok.3b.d. rzut
C4.39M68,29 m22 pok.3b.d. rzut
C4.40M74,41 m22 pok.3b.d. rzut
C4.41M73,89 m22 pok.3b.d. rzut

Podobne inwestycje w okolicy

Technologia i standard wykończenia


Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Infrastruktura

park, teren rekreacyjny, plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, usługi, szkoła, przedszkole, centrum sportowe, centrum handlowe

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Liczba planowanych mieszkań

42

Liczba planowanych budynków

1


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeOsiedle Zielone

Gajowa 31, Pinczyn

500 29 ... Pokaż numer
www.dop ... Pokaż stronę