Pod Platanami - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Wilda, Górna Wilda, ul. Saperska 42-44
  • Liczba pokoi: 2 - 3
  • Powierzchnia: 45,60  - 67,30 m2
  • Termin oddania: III kwartał 2020
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Pod Platanami - inwestycja wyprzedana


Osiedle pod Platanami mieści się w poznańskiej dzielnicy Wilda pomiędzy ulicami Saperską, Wspólną i Rolną. Projekt harmonijnie wpisuje się w sąsiadującą zabudowę i cechuje się nowoczesnością oraz dużą ilością bardzo charakterystycznych akcentów. Teren inwestycji obfituje w dużą ilość zieleni oraz bezpieczne place zabaw dla dzieci. Osiedle zapewnia prywatność oraz bezpieczeństwo - ogrodzona działka posiada własną ochronę. Dla zmotoryzowanych przygotowano miejsca postojowe w garażach podziemnych. Budowle stworzono w tradycyjnej technologii murowanej, a dostępne lokale przekazywane są w standardzie deweloperskim. Niewątpliwą zaletą inwestycji jest dobry dostęp do sieci drogowej oraz pobliskiego zjazdu na autostradę, dzięki którym bardzo szybko dojechać można do centrum Poznania lub okolicznych miejscowości. Dla miłośników przyrody, ogromnym plusem będzie sąsiedztwo Łęgów Dębińskim, gdzie można wypocząć przyjemnie na łonie natury.  

LOKALIZACJA
Osiedle pod Platanami powstaje na terenie poznańskiej Wildy. Lokalizacja ta przypadnie do gustu wszystkim, którzy chcą połączyć życie w dużym, nowoczesnym mieście z możliwością codziennego relaksu na łonie natury. Wilda położona jest bardzo blisko centrum Poznania, dzięki czemu wszystkie jego atrakcje i udogodnienia są na wyciagnięcie ręki. Do serca miasta dotrzeć można tramwajem lub pieszo – to naprawdę niedaleko! Warto dodać, że znajdujące się na terenie dzielnicy liczne przystanki autobusowe i tramwajowe umożliwiają podróż do dowolnej części stolicy wielkopolski. Sama Wilda może pochwalić się doskonale rozwiniętą infrastrukturą, dzięki czemu wszystkie najważniejsze sprawy można załatwić na miejscu. Nie brakuje tu sklepów, punktów usługowych, placówek edukacyjnych, lokali gastronomicznych czy ośrodków zdrowia. Po aktywnym dniu właściciele nowych mieszkań na Wildzie wypoczywać mogą w Parku Jana Pawła II. Miejsce to przypadnie do gustu zarówno miłośnikom aktywności fizycznej, jak i tym, którzy stawiają na spokojne, odprężające spacery.

Handel
Właściciele nowych mieszkań w inwestycji Pod Platanami mogą cieszyć się dostępem do bogatego zaplecza handlowego. W pobliżu znaleźć można: Freshmarket, Biedronkę, Lidl, Chatę Polską, Dużego Bena oraz galerię handlową Green Point, gdzie jest m.in. market Piotra i Pawła. Ponadto na terenie dzielnicy mieści się znany i lubiany Rynek Wildecki, gdzie codziennie można kupić świeże owoce i warzywa. Lokalizacja w pobliżu centrum Poznania daje także dobry dostęp do popularnych centrów handlowych, takich jak Avenida i Stary Browar.

Usługi
W pobliżu nowych mieszkań na Wildzie znaleźć można sporo punktów usługowych, filię Poczty Polskiej, placówki banków oraz stację BP. Na uwagę zasługuje także gastronomiczna mapa Wildy. W poszukiwaniu dobrego smaku warto zajrzeć do miejsc takich jak: SPOT, Suszone Pomidory, Niezły Meksyk, PoraDnia, Cafe Poema.

Komunikacja
Atrakcyjna lokalizacja Wildy pozwala w swobodny sposób przemieszczać się po terenie całego Poznania. Z przystanków w okolicy inwestycji Pod Platanami odjeżdżają m.in. tramwaje linii 1, 2, 7, 9, 10 oraz autobusy linii 71 i 243. Co więcej, Wilda znajduje się blisko Dworca Głównego PKP i PKS.  

Edukacja
Wilda to wprost idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi. Bliskość placówek edukacyjnych na różnych etapach kształcenia to gwarancja wygody i bezpieczeństwa.  W okolicy nowych mieszkań w inwestycji Pod Platanami znaleźć można m.in.: Przedszkole nr 41 Wesoła Stacyjka, Przedszkole nr 176 Bajkowy Domek, Przedszkole Kaczka Dziwaczka, Szkołę Podstawową nr 5 im. gen. Romualda Traugutta, Szkołę Podstawową nr 84 im. gen. Tadeusza Kościuszki, Liceum Ogólnokształcące nr V im. Klaudyny Potockiej. W pobliżu zlokalizowana jest także Wyższa Szkoła Handlu i Usług oraz Wielkopolska Szkoła Medyczna.

Opieka medyczna
Dobry dostęp do służby zdrowia to kolejna zaleta posiadania nowego mieszkania na Wildzie. W pobliżu inwestycji znaleźć można m.in.: Szpital Centrum Medyczna HCP, NZOZ Przychodnię Specjalistyczną Gutmed, Aptekę Hibiscus, Aptekę Wielkopolską, Aptekę Dbam o Zdrowie.

Sport i rekreacja
Pomimo swojej centralnej lokalizacji Wilda może pochwalić się dużą ilością zieleni. W poszukiwaniu relaksu na świeży powietrzu warto zajrzeć na Łęgi Dębińskie lub nad Wartę. Dbającym o formę polecić należy Korty Tenisowe KS Warta, Fabrykę Formy, pobliskie boiska oraz pływalnię przy ul. Chwiałkowskiego.

Kultura i rozrywka
Bliskość centrum Poznania sprawia, że właściciele nowych mieszkań na Wildzie na wyciagnięcie ręki mają liczne atrakcje, takie jak puby, kluby, muzea, kina czy teatry. Warto wspomnieć także o nowym miejscu na rozrywkowej mapie Poznania – Nocnym Targu Towarzyskim, gdzie można dobrze zjeść oraz wziąć udział w koncertach i innych ciekawych. wydarzeniach. 

 

Szczegóły inwestycji Pod Platanami - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperWechta Inwestycje sp. z o.o.
Pod Platanami - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaGórna Wilda
Data zakończeniaIII kwartał 2020
Powierzchnia45,60  - 67,30 m2
Liczba pokoi2 - 3

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski

Ogrzewanie

ogrzewanie miejskie

Infrastruktura

ochrona, osiedle zamknięte , plac zabaw dla dzieci, sklep spożywczy

Otoczenie

park, teren rekreacyjny, komunikacja miejska, plac zabaw dla dzieci, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia

Parking

hala garażowa, miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 5 km

Winda

tak

Liczba poziomów w mieszkaniu

1-poziomowe


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjePod Platanami - inwestycja wyprzedana

ul. Szyperska 14, Poznań