SILVA ECO VILLE - inwestycja wyprzedana - inwestycja wyprzedana


  • Poznań, Nowe Miasto, Starołęka, ul. Żorska
  • Liczba pokoi: 1 - 5
  • Powierzchnia: 32,00  - 97,00 m2
  • Termin oddania: I kwartał 2018
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji SILVA ECO VILLE - inwestycja wyprzedana - inwestycja wyprzedana


Zlokalizowana przy ul. Żorskiej inwestycja mieszkaniowa SILVA Eco Ville składa się z 11 kameralnych 2-piętrowych willi. Oferta sprzedaży obejmuje 129 funkcjonalnych mieszkań o układach 1-, 2-, 3-, 4- i 5-pokojowych. Lokale posiadają powierzchnie dodatkowe w postaci przeszklonych balkonów, a do tych położonych na ostatniej kondygnacji przynależą duże tarasy. Właściciele nowych mieszkań od DOM-EKO korzystać mogą z komórek lokatorskich, podziemnej hali garażowej oraz stojaków na rowery.

Inwestycja realizowana jest w zgodzie z ideą social living. Na terenie osiedla znajdują się przestrzenie mające na celu integrowanie mieszkańców osiedla, w tym dwa w pełni wyposażone pomieszczenia, które staną się miejscem spotkań sąsiadów. Dzięki temu osoby żyjące za przysłowiową ścianą przestają być anonimowymi postaciami i stają się doskonałymi kompanami do wspólnego oglądania meczu, gotowania czy gry w piłkarzyki. Z myślą o najmłodszych stworzony został ekologiczny plac zabaw. Oddanie do użytkowania I kwartał 2018 roku. Jeżeli chcesz stać się właścicielem funkcjonalnego „M” w dogodnej lokalizacji z dala od wielkomiejskiego zgiełku, sprawdź szczegóły oferty dewelopera DOM-EKO.

LOKALIZACJA
Starołęka jest jedną z większych dzielnic Poznania. Swoje miejsce znajdą tu single, studenci, a także całe rodziny. Mieszkańcy mają dostęp do naprawdę bogatej infrastruktury handlowo-usługowej. W bezpośredniej bliskości znajdują się markety, apteki i wiele innych punktów usługowych w tym Urząd Pocztowy. Mieszkańcy SILVA Eco Ville cieszyć mogą się wygodą, a także ciszą i spokej pobliskich terenów nad rzeką Wartą. Oprócz rzeki znajduje się tu również Zakład Lasów Poznańskich oraz dwa piękne Stawy – Borusa i Słoneczny. Wielbiciele spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu będą, wiec w swoim żywiole. Starołęka jest świetnie skomunikowana z całym Poznaniem. Starołęka „przez rzekę” graniczy z Dębcem i Wildą, więc mieszkańcy inwestycji zaznają pełnego komfortu życia wśród bogatej infrastruktury miejskiej.

Handel
Mieszkańcy inwestycji SILVA Eco Ville mają dostęp do lokali handlowych położonych tuż obok ulicy Żorskiej. Pobliski sklep spożywczy „Olka” a także zlokalizowane w okolicy większe dyskonty sieci Lidl i Biedronka zapewnią doskonałą możliwość zrobienia szybkich zakupów. Nieco dalej znajduje się również Żabka, Minimarket oraz niewielki ryneczek.

Komunikacja
Nabywcy nowych mieszkań od dewelopera DOM-EKO mają bezpośredni dostęp do autobusów komunikacji miejskiej linii 58, 89 linii podmiejskiej 527 a także linii nocnej 247, którymi w prosty sposób można dostać się do pętli autobusowej i tramwajowej Starołęka, a także na dworzec PKP Poznań-Starołęka.

Opieka medyczna
Mieszkańcy nowych mieszkań na Starołęce mogą liczyć na niedalekie położenie Przychodni Medycyny Rodzinnej BIG MED, wielu aptek oraz skorzystać z usług Poznańskiego Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Kriomedica.

Edukacja
Zaledwie 400m od położenia inwestycji SILVA Eco Ville przy ulicy Żorskiej znajduje się żłobek, a 200m dalej przedszkole, Szkoła Podstawowa nr 63 im. Ksawerego Zakrzewskiego oraz Prywatne Liceum Ogólnokształcące nr IV im. A. Aureliusza. Zatem do dyspozycji  pozostaje cały kompleks edukacyjny już od najmłodszych lat.

Sport i rekreacja
Dla miłośników aktywnego spędzania czasu, spacerów i kontaktu z naturą nie lada gratką będzie bliskość terenów zielonych doliny rzeki Warty.

Szczegóły inwestycji SILVA ECO VILLE - inwestycja wyprzedana - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperDOM-EKO Sp. z o.o.
SILVA ECO VILLE - inwestycja wyprzedana - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatPoznań

Miasto/StrefaStarołęka
Data zakończeniaI kwartał 2018
Powierzchnia32,00  - 97,00 m2
Liczba pokoi1 - 5

Technologia i standard wykończenia


Etap

zakończona

Rodzaj zabudowy

willa miejska

Wykończenie

stan deweloperski, pod klucz

Infrastruktura

plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

komunikacja miejska, szkoła, sklep spożywczy

Parking

hala garażowa

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

centrum

Winda

tak

Liczba planowanych mieszkań

129

Liczba planowanych budynków

11


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeSILVA ECO VILLE - inwestycja wyprzedana - inwestycja wyprzedana

ul. Kaliska 22A/5, Poznań