Świerkowa Polana III etap - inwestycja wyprzedana


  • Robakowo, Kórnik, poznański, ul. Jaśminowa
  • Liczba pokoi: 3 - 4
  • Powierzchnia: 68,79  - 89,54 m2
  • Termin oddania: II kwartał 2017
Pokaż inwestycję na mapie

Opis inwestycji Świerkowa Polana III etap - inwestycja wyprzedana


Świerkowa Polana III to kolejny już etap nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego w Robakowie. Deweloper zaplanował 110 mieszkań w zabudowie szeregowej. Nabywcy wybierać mogą pomiędzy lokalami mieszczącymi się w przedziale od 69 do 90 m2. Każde z oferowanych mieszkań posiadać będzie osobne wejście, prywatny ogródek oraz dwa miejsca postojowe. Wnętrze podzielono na strefę dzienną i prywatną. Poza trzema optymalnie rozplanowanymi sypialniami, w każdym lokalu znajdzie się obszerne poddasze w dwóch wersjach do wyboru – do własnej adaptacji lub w wersji wykończonej. Deweloper dołożył wszelkich starań, aby wykończenie nieruchomości nawiązywało do skandynawskiego designu.

Budynki z rzędu D, E i F zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełniały aktualne normy energooszczędności. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych pozwoli uzyskać niskie zapotrzebowanie na ciepło, co w bezpośredni sposób przełoży się na mniejsze koszty eksploatacji. Obniżenie wydatków na ogrzewanie umożliwiają m.in.: okna trzyszybowe, energooszczędny piec kondensacyjny, ciągłość izolacji termicznej i ograniczenie mostków termicznych na każdej kondygnacji. Ponadto na życzenie klienta istnieje możliwość wyposażenia domu w nowoczesny system, pozwalający na zdalne sterowanie domowymi urządzeniami z poziomu smartfonu.

Deweloper Skaland gwarantuje usługi na najwyższym poziomie i doskonale rozumie, jak ważną decyzją jest zakup własnego „M”. We współpracy z Open Finance firma przygotowała atrakcyjną ofertę dla osób myślących o mieszkaniu na kredyt. Klienci liczyć mogą na pomoc w zakresie wyboru najoptymalniejszej oferty. Doświadczony doradca porównując propozycje różnych banków, proponuje tę najbardziej korzystną dla kupującego. Bezpieczna inwestycja, wygoda i oszczędność czasu zapewnione.

W ramach inwestycji oddana zostanie również strefa handlu i usług oraz plac zabaw dla najmłodszych lokatorów.

LOKALIZACJA
Osiedle Świerkowa Polana zlokalizowane jest w kameralnej miejscowości Robakowo w gminie Kórnik. Miejsce to zachwyci wszystkich, którzy poszukują bezpiecznej i spokojnej przestrzeni do życia. Bogactwo atrakcji turystycznych i okoliczna zieleń zapewniają mieszkańcom codzienny relaks tuż za progiem własnych czterech kątów. Miłośnicy joggingu, spacerów czy wycieczek rowerowych będą zachwyceni. Kolejną zaleta tej lokalizacji jest dobra komunikacja z centrum – dojazd do miasta samochodem zajmuje jedynie 15 minut. Bliskość stolicy wielkopolski zapewnia dostęp do wszelkich wielkomiejskich atrakcji i udogodnień. Wybierając Świerkową Polanę w przemyślany sposób można połączyć życie na przedmieściu z pracą czy nauką w Poznaniu. Ponadto w najbliższym sąsiedztwie osiedla znajdują się potrzebne na co dzień punkty usługowe, handlowe oraz placówki edukacyjne.

Handel
Dzięki niewielkiemu oddaleniu od Poznania Świerkowa Polana ma dostęp do wszelkiego rodzaju punktów handlowych. Wiele z nich zlokalizowanych jest jednak bezpośrednio na terenie Robakowa. Nie trzeba martwić się o codzienne zakupy, ponieważ parę ulic dalej znajdują się różne sklepy spożywcze, takie jak Chata Polska czy ABC. Mieści się tu również Terpol Piekarnia, gdzie będzie można z samego rana udać się po świeże pieczywo bez pokonywania dużych odległości. Prócz handlu spożywczego w pobliżu można znaleźć także innego rodzaju sklepy.

Usługi
Choć Robakowo jest niewielką miejscowością może pochwalić się szerokim wachlarzem usług. W wolnym czasie warto wybrać się do pobliskich restauracji, takich jak Zajazd Non-Stop. Można również przejechać się do Kórnika na obiad w Restauracji Ventus, czy w Tawernie Pod Żaglami. Prócz zaplecza gastronomicznego, osiedle znajduje się niedaleko Agencji Pocztowej Gądki oraz Agencji PKO Banku Polskiego. To m.in. tam będzie można pozałatwiać najważniejsze sprawy związane z tzw. papierkową robotą.

Komunikacja
Dzięki rozwiniętej komunikacji Świerkowa Polana jest doskonale połączona zarówno z Kórnikiem, jak i Poznaniem. Dojazd do innych miast również nie stanowi żadnego problemu. Doskonale przygotowane drogi oraz biegnąca nieopodal autostrada A2 sprawiają, że podróż samochodem z osiedla jest szybka i wygodna. Warto wspomnieć też o transporcie publicznym, który również jest na wysokim poziomie. Z Robakowa kursują autobusy do Poznania na Rondo Rataje, a podróż nimi zajmuje zaledwie 30 minut.

Opieka medyczna
Liczne szpitale w Poznaniu i Kórniku zapewnią mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Najbliżej położony jest Szpitala św. Wojciecha. W samej miejscowości znajduje się także Centrum Medyczne KORMED Robakowo. 5 km od inwestycji położona jest też Przychodnia Weterynaryjna "Gogulscy".

Edukacja
Świerkowa Polana to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Swoje pociechy można wysłać do Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Robakowi lub Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II. Placówki te położone są bardzo blisko osiedla.

Sport i rekreacja
Na przyjemny spacer lub w celu uprawiania wszelkiego rodzaju sportu warto wybrać się w okolice Robakowo Las. Jego malownicze tereny oraz bujna przyroda nie tylko nacieszą pięknymi widokami, ale również pozwolą na relaks na świeżym powietrzu.

Szczegóły inwestycji Świerkowa Polana III etap - inwestycja wyprzedana


Typ transakcjisprzedaż
DeweloperSkaland Sp. z o.o. Ska
Świerkowa Polana III etap - inwestycja wyprzedana
Województwowielkopolskie
Miasto/PowiatRobakowo

Data zakończeniaII kwartał 2017
Powierzchnia68,79  - 89,54 m2
Liczba pokoi3 - 4

Technologia i standard wykończenia


Etap

w budowie

Rodzaj zabudowy

budynek mieszkalny

Wykończenie

stan deweloperski, do uzgodnienia

Ogrzewanie

gazowe

Infrastruktura

plac zabaw dla dzieci

Otoczenie

przedszkole, ośrodek zdrowia, sklep spożywczy, park, teren rekreacyjny, apteka, komunikacja miejska, usługi, szkoła, kościół

Parking

miejsce postojowe przy budynku

Typ nieruchomości

Mieszkania

Dystans od centrum miasta

do 15 km

Winda

nie

Liczba poziomów w mieszkaniu

2-poziomowe

Ogród

tak

Powierzchnia dodatkowa

taras, strych

Liczba planowanych mieszkań

110


Lokalizacja inwestycji

Przydatne informacjeŚwierkowa Polana III etap - inwestycja wyprzedana

al. Wierzbowa 1, Koninko


Informacje, które moga Cię zainteresować