Deweloper Chrzanowscy Development Lublin
Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Chrzanowscy Development Sp. z o.o. to firma, której historia sięga roku 1999 - pierwotnie przedsiębiorstwo nazywało się „Mieszkania na Sprzedaż” Chrzanowscy Sp. z o.o. Działalność spółki opiera się silnym przekonaniu, że najważniejsze jest spełnianie potrzeb mieszkaniowych rodzin – dlatego oferta spółki pełna jest funkcjonalnych mieszkań wykonywanych z zachowaniem najwyższych standardów budowlanych i wykończeniowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala deweloperowi na indywidualne podejście do odbiorców. Dobra komunikacja z klientami powoduje, że firma może tworzyć swoje projekty w oparciu o optymalne rozwiązania, które w pełni odpowiadają potrzebom i marzeniom przyszłych lokatorów. Działalność Chrzanowscy Development Sp. z o.o. opiera się na zachowaniu rodzinnych tradycji  - wynikające z niej doświadczenie owocuje wysokim zaufaniem klientów, którzy cenią ją za fachowość i zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa.

Doskonała jakość realizacji, wiarygodność i uczciwość firmy zostały docenione na licznych konkursach. Spółka otrzymała szereg wyróżnień – wśród nich znajduje się między innymi tytuł Rzetelni w Biznesie oraz nagrody Kryształowej Cegły i Złotej Kielni. Uznanie jury są nie tylko zwieńczeniem starań firmy, ale także ogromną motywacją do dalszego dynamicznego rozwoju i ulepszania swojej oferty.

Dzięki firmie Chrzanowscy Development Sp. z o.o. postały wielorodzinne budynki w Lublinie przy ulicach Wigilijnej, Kaskadowej i Kisielewskiego, luksusowy apartamentowiec w Zwierzyńcu na Roztoczu oraz osiedle Mikołajowe Wzgórze przy lubelskiej ulicy Fieldorfa. 

Dane adresowe
Adres: ul. Witolda Chodźki 27
Kod: 20-093
Miasto: Lublin
Województwo: lubelskie
Dane kontaktowe
www
Sprawdź promocje
Osiedle Leonówka Budynek 6

Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Lublin, Sławin, Sławin

Powierzchnia: 39,0 m2 - 119,0 m2
Realizacja: IV kwartał 2017
Pokoi: 1 - 5
lista mieszkań : zapytaj dodaj do schowka Pokaż na mapie
Osiedle Leonówka budynek 9,10

Chrzanowscy Development Sp. z o.o.

Lublin, Sławin, Sławin

Realizacja: III kwartał 2019
lista mieszkań : zapytaj dodaj do schowka Pokaż na mapie

Wyślij zapytanie o dom lub mieszkanie

 

JEDNO zapytanie = WIELE ciekawych ofert
Województwo
Szukam mieszkania/domu
Lokalizacja nieruchomości
 
Typ nieruchomości*
Miejscowość*
0.48