Autor: Dopoznania.pl
22 maja, 2019Ważne i na temat

Bezpieczeństwo i komfort w nowoczesnej odsłonie

Kupując mieszkanie lub dom, marzysz o tym, by jego wnętrze było wygodne oraz bezpieczne. Planując zakup nieruchomości z myślą o rodzinie, cechy te wydają się jeszcze bardziej pożądane. Dobrym sposobem na podniesienie komfortu i ochronę najbliższych jest system inteligentnego domu Fibaro. To nowoczesne udogodnienie coraz częściej pojawia się w ofercie deweloperów – i słusznie!

Fibaro, czyli automatyka budynkowa
Ten zaawansowany, bezprzewodowy system inteligentnego domu jest produktem polskim i znalazł uznanie klientów na sześciu kontynentach. Dzięki swojej modułowej konstrukcji, może być rozbudowywany, w miarę wzrostu potrzeb mieszkańców. Takie rozwiązanie jest chętnie wybierane przez nabywców nowych domów czy mieszkań. Deweloper oferuje zazwyczaj podstawową wersję systemu, którą klient może rozbudować o opcje, uznane za najbardziej przydatne.

Wartość dodana
Wysoka konkurencja na rynku nieruchomości powoduje, iż deweloperzy starają się proponować coraz szerszy zakres udogodnień, w ramach standardu lokali. System Fibaro przekonuje klientów wyższym poczuciem bezpieczeństwa, komfortem życia oraz oszczędnością. Wygoda, jaką gwarantuje sterowanie głosem oraz w sposób zdalny, cieszy się równie dużym uznaniem.

Bezpieczeństwo i komfort
Te dwa aspekty spowodowały, że system inteligentnego domu zyskał tak dużą popularność. Monitoring okolic drzwi wejściowych, powiadomienia o zalaniu, uwalnianiu się tlenku węgla czy problemach z urządzeniami podpiętymi do sieci elektrycznej, pozwolą na szybką reakcję, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Ponadto automatycznie otwierane drzwi garażowych, rolet zewnętrznych, włączanie ogrzewania bądź klimatyzacji, stwarza rzeczywiście komfortowe warunki do życia. Klienci chętnie wybierają system Fibaro do własnych lokali jak i tych, przeznaczonych pod wynajem – kwestie bezpieczeństwa i optymalizacji kosztów są równie istotne w każdym z tych przypadków.

Tak jak lubisz, tak jak potrzebujesz
Czujniki ruchu i zmierzchu umożliwiają inteligentne sterowanie światłem. Zastosowanie tzw. Smart Implant przystosuje praktycznie każde urządzenie do potrzeb systemu. Pomyśl, jak chętnie będziesz wracać do wnętrz, w których panuje pożądana temperatura czy wilgotność. Dodatkowo, możesz zoptymalizować koszty eksploatacyjne, sterując parametrami urządzeń w taki sposób, by działały dokładnie tak, jak tego potrzebujesz!

Wizja na przyszłość
Ilość funkcji, o jakie może zostać rozbudowany system Fibaro jest praktycznie nieograniczona i zależy wyłącznie od wyobraźni inżynierów, pracujących nad jej udoskonalaniem. Dlatego też, tak istotny jest modułowy charakter systemu – może on podążać za wzrostem Twoich wymagań i oczekiwań. Wykreowaną, idealną przestrzenią do życia, możesz sterować w wygodny sposób, w pełni dopasowując ją do bieżących potrzeb. System ma niezwykle duży potencjał rozwojowy, którego poszerzenie jest jedynie kwestią czasu. Trend na bezpieczeństwo i komfort, nigdy nie straci na aktualności.