Autor: Dopoznania.pl
23 sierpnia, 2021Porady

Rusztowania Krause do 3 m – niezbędny element prac wykończeniowych

Jednym z niezbędnych elementów przy wykonywaniu wszelkich prac budowlanych, również tych na wysokościach, są bezpieczne i sprawdzone narzędzia, takie jak rusztowania. Wysokiej jakości sprzęt jest gwarancją bezpieczeństwa, ale też znacznie ułatwia i przyspiesza wykonanie wszelkich prac na budowie przy domu.

Rusztowania Krause do 3 m – nie tylko dla profesjonalistów

Rusztowania aluminiowe Krause do 3m to konstrukcje, które można wykorzystać, zarówno do prac budowlanych wykonywanych na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Dzięki zastosowaniu połączeń zaciskowych, ich montaż i demontaż są niezwykle łatwe i nie wymagają użycia narzędzi. Dodatkowo do rusztowań można doczepić rolki jezdne, które ułatwiają swobodne przemieszczanie po placu budowy.

Rusztowania Krause do 3m będą dobrym wyborem przy wszelkich pracach wykończeniowych we wnętrzach mieszkań i domów, takich jak malowanie ścian czy montażu oświetlenia. Długi podest (1,50m) pozwala na swobodne przemieszczanie się, co umożliwia dokładniejsze wykonanie prac remontowych.

Aluminium, z którego wykonane są rusztowania to materiał odporny na korozję, dzięki czemu ten rodzaj rusztowań sprawdzi się również świetnie do prac przy elewacjach zewnętrznych budynków bez względu na warunki pogodowe.

Wybierając rusztowania, niezależnie czy do użytku prywatnego, czy też do firmy budowlanej, należy pamiętać przede wszystkim o bezpieczeństwie. Rusztowania Krause do 3m posiadają niezbędne certyfikaty oraz spełniają obowiązujące wymogi bezpieczeństwa. 

Szczegółowe wymiary rusztowań Krause ClimTec - z nośnością podestu roboczego do 200 kg/m2. Połączenia zaciskowe umożliwiają szybki montaż bez używania narzędzi.

  • szerokość ramy nośnej 0,60 m
  • podest o długości - 1,50 m
  • max. wysokość robocza do 3,0 lub 7m
  • ramy podstawy rusztowania w kształcie litery V zwiększa powierzchnię podparcia rusztowania
  • wejście po wewnętrznej stronie rusztowania po szczeblach antypoślizgowych i profilowanyc

Rusztowania Krause do 3m – wybierz najlepsze

Rusztowanie Krause do 3m są wykonane z trwałego i lekkiego aluminium, a nośność ich podestu roboczego wynosi 200kg/m2. W konstrukcji rusztowania w systemie ClimTec zastosowano również możliwość regulacji wysokości podestu, co jest bardzo przydatne, zwłaszcza w przypadku nierówności podłoża.

Wejście na rusztowanie znajduje się po wewnętrznej stronie, na profilowanych szczeblach zamontowana została antypoślizgowa powłoka, która zabezpiecza przez upadkiem. Konstrukcja rusztowania Krause do 3m jest niezwykle stabilna dzięki stabilizatorom w kształcie litery V znajdującym się w jego dolnej części.

Trwałe rusztowania Krause? Sprawdź firmę Arad

Przy wyborze rusztowań niezbędnych do prac remontowych i budowlanych warto zwrócić się do firmy, która doradzi najlepsze rozwiązania. Fachową i profesjonalną pomoc zapewni przedsiębiorstwo Arad, które od lat dostarcza do wykonawców rusztowania i narzędzia od najlepszych producentów w Europie. Sprawdź ofertę już dziś i wybierz firmę Arad ze Źródeł we Wrocławiu.

 

Źródło: www.Arad.pl - Rusztowania i Ogrodzenia