DOPOZNANIA.pl to nowoczesny portal regionalnych serwisów rynku pierwotnego. Czytelnie prezentuje poszczególne inwestycje deweloperskie. Dzięki narzędziom wyszukiwania pozwala użytkownikom przeglądać oferty nowych mieszkań i domów według zadanych parametrów. Ponadto serwis śledzi bieżące działania na rynku deweloperskim i służy poradami w podejmowaniu decyzji o wyborze własnego "M". 


Dopoznania.pl jest obecny na Facebooku, prezentując ofertę promocji i konkursów z lokalnego rynku deweloperskiego. Na serwisie znajduje się wiele narzędzi ułatwiających wyszukiwanie ofert oraz kontakt z deweloperem. Przykładem jest formularz "negocjuj cenę", pomagający rozpocząć negocjacje.

 

Dopoznania.pl powstał w ramach projektu Urzędu Miasta Poznania "Poznański Rockefeller - promocja i rozwój przedsiębiorczości na terenie miasta Poznania". Serwis był dostrzeżony przez Newsweek w dodatku Kobieta. Twórcy dopoznania.pl mieli też okazję podzielić się swoimi doświadczeniami i optymizmem na Poznańskich Dniach Przedsiębiorczości 2011.

 

 

 muzyka: "Mój kawałek Nieba", muz. i sł. Aleksander Schmidt 

 


 TAKLoopNIE 2012, "Człowiek w Zielonym Korytarzu".